Celé marinované grilované slovenské kukuričné kura pre 4 osoby vrátane polievky v Kozej bráne

Reštaurácia Kozia brána, Bratislava – Staré Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

29,90 €

Bežná cena
47,60 €
Ušetríte
17,70 €

Celé marinované grilované slovenské kukuričné kura pre 4 osoby vrátane polievky v Kozej bráne

  Reštaurácia Kozia brána, Bratislava – Staré Mesto (mapa)
  Platnosť kupónu je od 1.4.2019 do 31.8.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Ideálna príležitosť zavolať vašich blízkych, spolu sa posadiť za jeden stôl v reštaurácii pod bratislavským hradom a porozprávať si, čo ste zažili od chvíle, kedy ste sa videli naposledy. Polievka, jedno celé kura z voľného chovu s prílohami predsa zasýti aj 4 osoby.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Tradičná kuchyňu s dobrým pivom
  Tradičná kuchyňu s dobrým pivom
 • Príjemné štýlové prostredie
  Príjemné štýlové prostredie
 • Reštaurácia v bratislavskom podhradí
  Reštaurácia v bratislavskom podhradí
 • Porcia pre 4 osoby
  Porcia pre 4 osoby
 • V cene je aj slepačí vývar pre všetky osoby
  V cene je aj slepačí vývar pre všetky osoby

V cene je zahrnuté

 • 4x 250 ml poctivý slepačí vývar s domácimi rezancami, zeleninou a mäskom
 • 1800 - 2100 g celé marinované grilované pečené slovenské kuriatko z voľného chovu
 • 400 g pečené zemiaky v šupke s rascou a cesnakom
 • 300 g dusená ryža 
 • 300 g paradajkový šalátik s cibuľkou a čerstvými bylinkami

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 1.4.2019 do 31.8.2019.
 • Konzumácia možná len na mieste
 • Kupón platí:
 • pondelok až piatok od 15:00 do 22:00 hod.
 • sobota a sviatky od 11:00 do 22:00 hod.
 • nedeľa od 11:00 do 21:00 hod.
 • Rezervácia cez automatický rezervačný formulár na stránke nebude akceptovaná (spôsob rezervácie je uvedený v časti "ako využiť kupón")

Ako využiť ponuku

 1. Nutná rezervácia min. 2 dni vopred na 02/20 773 767 (po 14.00 hod. kvôli obedom) alebo na info@koziabrana.sk 2 dni vopred
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití (kupón prineste v elektronickej podobe alebo vytlačený)

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 583 006 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Reštaurácia Kozia brána

Kozia 21
81103 Bratislava
02/ 20 773767

Po-Pia: 10:00 – 23:00
So: 11:00 – 23:00
Ne: 11:00 – 22:00

info@koziabrana.sk
http://koziabrana.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Michalská brána

Michalská brána (400 m)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (500 m)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (600 m)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (600 m)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (600 m)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Slavín

Slavín (600 m)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (700 m)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (900 m)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (1000 m)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (1 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (1 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Horský park

Horský park (1 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.