Pilates, kettlebell, crossfit, voľný vstup do fitness alebo mesačné VIP členstvo v MAXER GYM

MAXER GYM Lászlóa, Dunajská Streda

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 2,50 €

Pilates, kettlebell, crossfit, voľný vstup do fitness alebo mesačné VIP členstvo v MAXER GYM

  MAXER GYM Lászlóa, Dunajská Streda (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 30.9.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

8 z 10 ľudí potvrdilo, že cvičenie im pomáha prekonať smútok a stavy úzkosti či depresie. Tak výhovorky bokom a poďte s nami do toho. Lebo naozaj žiadne skratky neexistujú. Poctivý trénig, po ktorom ležíte na zemi, dýchate ostošeť, krv vám búši v spánkoch, je to, čo vás nakopne a upokojí vašu myseľ.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Pobočka známej OFA - Octagon fighting academy
 • Väčšia CrossFit-ová čast cca 700 m², menšia hala má 300 m²
 • Plne vybavené a rozmerné sociálne zariadenia, sprchy a šatne
 • Náradie slovenskej značky PowerGears
 • Gym nájdete oproti motokárovej dráhe v Dunajskej Strede

V cene je zahrnuté

 • Voľný vstup do gymu počas celej otváracej doby podľa otváracích hodín na trénerom nevedené hodiny
 • Vstup obsahuje možnost využitia všetkých častí gymu (bojové športy, CrossFit)

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 30.9.2019.

Ako využiť ponuku

 1. Rezervácia nie je nutná vopred
 2. Stačí prísť s vytlačeným kupónom do fitness centra
 3. Kupón je potrebné vymeniť za permanentku

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 554 403 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

Kontakt

  MAXER GYM Lászlóa

Lászlóa Teleka 7320/2 (oproti motokárovej dráhe)
929 01 Dunajská Streda
+421 905 257 529

Po-Pia: 6:00 - 21:00 hod.
So-Ne: 8:00 - 19:00 hod.

info@maxergym.sk
www.maxergym.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Thermalpark Dunajská Streda

Thermalpark Dunajská Streda (3 km)

Thermalpark Dunajská Streda je jedno z najobľúbenejších rekreačných stredísk na južnom Slovensku. Ponúka kvalitné služby a dokonalý relax pre všetky vekové kategórie. nachádza sa... Viac tu 10 interiérových a exteriérových bazénov s mineralizovanou liečivou a termálnou vodou s teplotou od 26 °C do 39 °C, ktorá má priaznivé účinky hlavne pri ťažkostiach pohybového ústrojenstva. Na svoje si tu prídu deti ale aj milovníci adrenalínu a zábavy.

Orechová potôň (SLOVAKIA RING)

Orechová potôň (SLOVAKIA RING) (6 km)

SLOVAKIA RING je profesionálny a univerzálny motoristický areál, ktorého súčasťou je prvý národný automotodróm disponujúci homologizáciou medzinárodnej automobilovej federácie... Viac (FIA). Okrem pravidelných pretekov, ktoré sa tu konajú, môžu návštevníci na vlastnej koži zažiť rýchlu jazdu po okruhu, vďaka jazdám pre verejnosť.

Dunajské mlyny

Dunajské mlyny (7 km)

Na Malom Dunaji sa nachádza niekoľko zachovaných vodných mlynov. Nájdete ich napríklad v obciach Jahodná, Jelka, Tomášikovo a Dunajský Klátov.

Vodný mlyn Jelka

Vodný mlyn Jelka (15 km)

Úchvatná technická pamiatka, ktorú môžeme považovať za stredoeurópsku raritu. Trojpodlažný drevený mlyn leźí na brehu Malého Dunaja. Prvá zmienka o pôvodne lodnom mlyne pochádza z... Viac roku 1894, neskôr sa začalo z jeho prestavbou. V súčasnosti je zrekonštruovaný a sprístupnený verejnosti. V jeho okolí sa nachádza tiež skanzen a táborisko pre vodných turistov.

Relaxačné centrum Horné Saliby

Relaxačné centrum Horné Saliby (18 km)

Relaxačné centrum v obci Horné Saliby je celoročné termálne kúpalisko neďaleko Galanty. Súčasťou centra je bazénová hala s oddychovou plochou a bar s obsluhou. Bazény sú vybavené... Viac chrličmi vody, dnovým vzduchovým gejzírom, stenovou hydromasážou a vzduchovými masážnymi roštmi. V rehabilitačnej časti sa nachádzajú priestory na masáže, fyzioterapiu, sauny s odpočivárňou, mokrá rehabilitácia ako hydromasážne sprchy, masáže nôh a malá bazénová hala s masážnym bazénom.

Kúpalisko Retro Thermal

Kúpalisko Retro Thermal (19 km)

Termálna voda tu vyviera z hĺbky 780 m a na povrchu dosahuje 38 °C. Nájdete tu bazénovú časť s tromi bazénmi, chatovú osadu, autokempingový tábor a turistickú ubytovňu. Termálne... Viac kúpalisko je v prevádzke aj mimo letnej sezóny, počas tohto obdobia je areál k dispozícii pre športové aktivity.

THERMAL CORVINUS Veľký Meder

THERMAL CORVINUS Veľký Meder (21 km)

THERMAL CORVINUS využíva minerálnu vodu z dvoch rôznych prameňov. Ponúka rôzne bazény a atrakcie, napríklad perličokový bazén, bazén s hydromasážami a vodopádmi alebo detský a... Viac rodinný bazén. THERMAL CORVINUS je otvorený celoročne.

Oáza Sibírskeho Tigra

Oáza Sibírskeho Tigra (22 km)

Žije tu spolu 29 dospelých tigrov a 3 levy. Prostredie ich chovu je špeciálne prispôsobené, aby sa cítili ako doma - žijú v imitácií ich prirodzeného prostredia spolu s... Viac rastlinami, vodou alebo tiež ležiacimi drevenými pňami. Vstupné je dobrovoľné.

Vlastivedné múzeum Galanta

Vlastivedné múzeum Galanta (22 km)

Stála expozícia zahŕňa prehliadku mestskej bytovej kultúry, sakrálne pamiatky, tradičnú ľudovú kultúru galantského regiónu, lekáreň z roku 1909, zbierku výtvarných umelcov... Viac regiónu, nájdete tu tie,ž ktorá sa zaoberá historickým vývojom mlynárstva.

Renesančný kaštieľ v Galante

Renesančný kaštieľ v Galante (22 km)

Tento kaštieľ z prelomu 16. a 17. storočia patril uhorskému šľachtickému rodu Esterházyovcov. V súčasnosti slúži najmä na výstavnú činnosť, v jeho priestoroch si môžete pozrieť aj... Viac niektoré unikáty zo zbierok vlastivedného múzea v Galante.

Termálne kúpalisko Vincov les

Termálne kúpalisko Vincov les (22 km)

V areáli kúpaliska vyviera voda o teplote až 62°C. Nájdete tú bazény s rôznou hĺbkou.

Múzeum včelárstva

Múzeum včelárstva (22 km)

Toto pozoruhodné múzeum nájdete v Kráľovej pri Senci. V expozícií sa nachádzajú jedinečné starobylé úle, kláty, dlabáky a koše, ktoré sa používali už v 17. storočí. Z novších... Viac exponátov z 19. a 20. storočia sú najzaujímavejšie figurálne úle, ale i včelárske náradie a špeciálne pomôcky a nástroje. Môžete tu tiež ochutnať alebo rovno kúpiť včelie produkty ako med či medovinu.