BBQ grilované rebierka v obľúbenom Grill Bar Podlavice

Grill Bar Podlavice, Banská Bystrica

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

6,39 €

Bežná cena
8,50 €
Ušetríte
2,11 €

BBQ grilované rebierka v obľúbenom Grill Bar Podlavice

  Grill Bar Podlavice, Banská Bystrica (mapa)
  Platnosť kupónu je od 4.2.2019 do 30.4.2019 podľa dostupnosti.

8,8

Veľmi dobré hodnotenie
(19 hodnotení)

Je na čase vyhrnúť si rukávy, nechať ležať príbor bokom a zašpiniť si ruky. Jemne oddeľúce sa mäsko od kosti pripravené na grile, k tomu pečené zemiaky alebo chrumkavý chlebík a samozrejme, kyslá obloha. Pripravte sa na to, že tieto rebrá vám kompletne prehádžu váš zoznam obľúbených jedál.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

  • Veľmi dobré hodnotenia od vás - zákazníkov
  • Rebrá sa pripravujú na grile na drevenom uhlí
  • Príjemné prostredie s milou obsluhou
  • Príjemné prostredie s milou obsluhou
  • Bezproblémové parkovanie

V cene je zahrnuté

  • 500 g BBQ grilované rebierka + 150 g pečené zemiaky alebo 3 krajce chleba + 150 g kyslá obloha

Neprehliadnite

  • Platnosť kupónu je od 4.2.2019 do 30.4.2019.

Ako využiť ponuku

  1. Je nutná rezervácia vopred na tel. čísle +421 902 288 119
  2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu
  3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,8

Veľmi dobré hodnotenie

19 hodnotení

13 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)11x
Veľmi dobré (7-8)7x
Dobré (5-6)0x
Podpriemerné (3-4)1x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom9,7
Kvalita jedla9,1
Kvalita nápojov9,2
Priestory prevádzky9,1
Okolie prevádzky8,8
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,8

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Dostatočný popis jedál

Spokojnosť s personálom:

Upravenosť personálu

Kvalita nápojov:

Dostatočná šírka ponuky

10

Vynikajúce hodnotenie

Terezia, 29. apríla 2019

Hodnotenie ponuky:
BBQ grilované rebierka s pečenými zemiakmi

Nemám čo vytknúť. Jedlo vynikajúce oblízalí sme si všetky prsty :) Vzali sme aj dcérku (5r) a aj jej veľmi ale že naozaj veľmi chutilo, hoci ona nie je extra jedak.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

9,5

Vynikajúce hodnotenie

Samuel, 27. marca 2019

Hodnotenie ponuky:
BBQ grilované rebierka s pečenými zemiakmi

Bolo to velmi prijemne. Zaspinili sme sa pri tych rebrach ako sa patri ;)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

Aktivity v okolí

Plážové kúpalisko Banská Bystrica

Plážové kúpalisko Banská Bystrica (2 km)

V Termálom kúpalisku Aqualand Banská Bystrica nájdete 2 plavecké bazény, relaxačný bazén a mnoźstvo detských bazénov s vodnými atrakciami. Všetky bazény sú termálne.

Múzeum SNP

Múzeum SNP (3 km)

Múzeum ponúka najucelenejší pohľad na Slovenské národné povstanie. Sídli v architektonicky zaujímavej budove v parku, v ktorom sa nachádza aj vonkajšia expozícia ťažkej bojovej... Viac techniky z čias SNP. Spravuje niekoľko expozícii, napríklad „Slovensko v protifašistickom hnutí odporu Európy 1939 - 1945“, „Represálie nacistov a príslušníkov POHG na Slovensku v rokoch 1944 - 1945“ alebo „Partizánska republika“ v obci Kalište.

Tiesňava Malachovky

Tiesňava Malachovky (5 km)

Malá ale o to krajšia tiesňava sa nachádza neďaleko Banskej Bystrice v obci Malachov. Dlhá je len asi 200 metrov ale odporúčame ju na prechádzku pokojne aj s malými deť... Viacmi. Najkrajšou časťou je terasovitý vodopád, ktorého výška presahuje 15 metrov a najkrajší je najmä na jar.

Netopieria jaskyňa a jaskyňa Kaplnka

Netopieria jaskyňa a jaskyňa Kaplnka (6 km)

Jaskyne sa radia medzi najzaujímavejšie voľne dostupné jaskyne na Slovensku. Obe sa nachádzajú medzi Banskou Bystricou a Špaňou Dolinou a sú dostupnú značeným chodníkom zo Sásovej... Viac do Španej Doliny. Netopieria jaskyňa je dlhá asi 57 metrov a nájdete v nej napríklad malé jazierko a pomerne bohatú výzdobu. Jaskyňa Kaplnka sa s najväčšou pravdepodobnosťou v pradávnych dobách používala na obetné rituály. Našli sa tu totiž pozoztatky obradne poškodených lebiek a iných ľudských kostí.

Badínsky prales

Badínsky prales (7 km)

Prales je situovaný v Kremnických vrchoch. Nachádza sa tu človekom takmer nedotknutá pralesová jedľová bučina. V roku 2000 ho navštívil aj princ Charles.

Špania Dolina

Špania Dolina (8 km)

Špania dolina je lokalitou s množstvom zachovalých kultúrnych pamiatok (85) z obdobia rozkvetu banskej činnosti. Časť z nich je zreštaurovaná a verejne prístupná. Zároveň sa... Viac Špania dolina nachádza v krásnom prírodnom prostredí, takže je tu priestor aj na turistiku.

Skalka arena

Skalka arena (8 km)

Neďaleko kráľovskej Kremnice, v pohorí Veľkej Fatry v Kremnických vrchoch, nájdete toto známe lyžiarske a rekreačné stredisko. Obľubujú ho predovšetkým bežkári. Dĺžka bežeckých... Viac tratí tu predsatvuje fantastických 138,3 km. Práve tu si preto užijete zábavu na bežkách naplno a objavíte krásu okolitej krajiny. Stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 1 252 metrov. Čaká vás tu jedna lanovka, 5 vlekov a 8 zjazdoviek s celkovou dĺžkou 5,51 km. Ľahké trate sú 2, stredne ťažké 4 a náročné 2. Každoročne v posledný januárový víkend sa tu koná známy bežecký pretek Biela stopa.

stredisko Skalka

stredisko Skalka (8 km)

Stredisko Skalka je známe najmä vďaka lyžiarskemu stredisku a bežkárskym tratiam. V lete ale poskytuje mnohé možnosti na turistiku alebo cyklistiku. Dostanete sa sem z Kremnice... Viac alebo z Banskej Bystrice po rôznych značených trasách.

Harmanecká jaskyňa

Harmanecká jaskyňa (9 km)

Túto jaskyňu nájdete v Kremnických vrchoch, 16 km od Banskej Bystrice, neďaleko obce Harmanec. Celková dĺžka jaskyne je 3123 m, z toho pre verejnosť je sprístupnená prehliadková... Viac trasa s dĺžkou 1020 m.

Vodný žľab Rakytovo

Vodný žľab Rakytovo (10 km)

Žľab sa v minulosti používal na spúšťanie dreva a dnes je jedinečnou technickou pamiatkou. Nachádza sa v doline Rakytovo neďaleko Banskej Bystrice.Vodný žľab v roku 2000 vyhlásili... Viac za národnú kultúrnu pamiatku. Jeho celková dĺžka je 2 450 m, celá konštrukcia je z dreva – zo smreka a jedle, bez použitia iného materiálu, napríklad železa, či plastov.

Drevený artikulárny kostol Hronsek

Drevený artikulárny kostol Hronsek (11 km)

Unikátny kostolík z 18. storočia je postavený celý z dreva, bez jediného použitého klinca a bez veže. Spájajú sa tu prvky škandinávskej, nemeckej, iónskej aj slovanskej... Viac architektúry.

Mičinské travertíny

Mičinské travertíny (12 km)

V malej obci Mičiná neďaleko Banskej Bystrice nájdete travertínové terasy posiate malými travertínovými kôpkami - krátermi naplnenými minerálnou vodou. Pre turistov je tu... Viac vybudovaný chodník s náučnou tabuľou a možnosťou nabrať si minerálnu vodu do fliaš. Okrem toho sa tu nachádzajú aj vzácne druhy rastlím, napríklad malé orchidey.