Nová zľava na ZÁJAZD SNOV: Transsibírska magistrála na 13 dní, letenky a megabalík služieb

DANMAR SLOVAKIA, Transsibírska magistrála

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 2 799,00 €

Bežná cena
3 300 - 4 250,00 €
Ušetríte
až 501,00 €

Nová zľava na ZÁJAZD SNOV: Transsibírska magistrála na 13 dní, letenky a megabalík služieb

  DANMAR SLOVAKIA, Transsibírska magistrála (mapa)
  Platnosť kupónu je od 28.1.2019 do 31.8.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Sen miliónov cestovateľov. Najdlhšia železnica sveta. Desiatky miest a veľriek, tundra, tajgy, stepi, a to všetko v jednom lístku. Na taký výlet sa chodí raz za život - prečo by to nemohlo byť práve tento rok? Letenky, program, ubytovanie a ďalšie vybavovačky zverte do rúk skúsenej cestovky a vy sa už len v predstavách preneste na miesta, ktoré má šancu vidieť málokto.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Trasa Moskva - Vladivostok
  Trasa Moskva - Vladivostok
 • Spiatočné letenky a batožina v cene
  Spiatočné letenky a batožina v cene
 • Ubytovanie v hoteli s raňajkami
  Ubytovanie v hoteli s raňajkami
 • Všetky vstupenky podľa programu v cene
  Všetky vstupenky podľa programu v cene
 • Cestovka Danmar - expert na Rusko už od roku 2002
  Cestovka Danmar - expert na Rusko už od roku 2002

V cene je zahrnuté

 • Kompletný zážitkový balíček pre 1 osobu na 13 dní/12 nocí:
 • Spiatočná letenka Viedeň - Moskva a Vladivostok - Viedeň
 • Batožina na check-in do 20 kg + príručná na palubu
 • Vlak 2. triedy (4 lôžka v kupé)
 • Ubytovanie v 3* hoteloch s raňajkami
 • Všetky vstupenky na exkurzie (zastávky a exkurzie: Kazaň, Ekaterinburg, Irkutsk, Bajkalské jazero, Chabarovsk, Vladivostok)
 • Súkromný transfer na exkurzie
 • Sprievodca na exkurzie - ruský a anglický sprievodca (slovenský sprievodca pri skupine nad 8 osôb)
 • Mobilné Wi-Fi

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 28.1.2019 do 31.8.2019.
 • V cene nie sú zahnuté povinné turistické víza pre Rusko: 95 €
 • Podrobný program zájazdov nájdete na konci ponuky

Ako využiť ponuku

 1. Po zakúpení kupónu je nutná rezervácia na contact@danmarslovakia.com alebo na tel. čísle +421 907 720 239
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu
 3. Po rezervácii vás bude kontaktovať cestovná kancelária so všetkými potrebnými informáciami a podrobným programom zájazdu
 4. Rezervácia sa odporúča urobiť aspoň 4 mesiace pred nástupom kvôli dostupnosti kupé vo vlaku, pretože program je veľmi atraktívny a žiadaný

Voliteľné príplatky

 • Doprava na letisko do Viedne: 15 €/osoba
 • Cestovné poistenie SVET: 39 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 583 945 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (500 m)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (700 m)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (800 m)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (1 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (1 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (1 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Michalská brána

Michalská brána (1 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (1 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (2 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Slavín

Slavín (2 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Horský park

Horský park (3 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.