Silvester pre 20 ľudí podľa vašich predstáv v malebnom prostredí Štiavnických vrchov

Penzión na Slnečnej stráni**, Štiavnicke vrchy - Vyhne

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 1 500,00 €

Bežná cena
2 440 - 3 290,00 €
Ušetríte
až 1 090,00 €

Silvester pre 20 ľudí podľa vašich predstáv v malebnom prostredí Štiavnických vrchov

  Penzión na Slnečnej stráni**, Štiavnicke vrchy - Vyhne (mapa)
  Platnosť kupónu je od 29.12.2018 do 2.1.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Rozlúčka s rokom 2018 môže byť úplne iná ako tie rozlúčky, ktoré si pamätáte z minulých rokov. Čo tak Silvester vo veľkom štýle? Prenajmite si celý penzión, zbaľte až 20 priateľov a odhodlanie zažiť nezabudnuteľnú rozlúčku roka. Penzión na Slnečnej stráni sa postará o komfortné ubytovanie. Príďte si po zážitok, na ktorý budete ešte dlho s nadšením spomínať.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Výborná poloha penziónu
 • Prekrásny výhľad priamo z okien
 • Ubytovanie od 25 €/osoba/noc
 • Plne vybavená kuchyňa k dipozícii
 • Spoločenská miestnosť pre poriadnu párty

V cene je zahrnuté

 • Prenájom penziónu pre 20 osôb (10 izieb + prístelky)
 • K dispozícii plne vybavená kuchyňa
 • Spoločná miestnosť
 • Parkovanie pri penzióne

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 29.12.2018 do 2.1.2019.
 • V cene ubytovania nie je zahrnutý rekreačný poplatok obci 0,70 €/osoba/deň
 • Nenastúpením na pobyt kupón prepadá

Ako využiť kupón

 1. Po zakúpení kupónu je nutná rezervácia e-mailom na info@naslnecnejstrani.sk alebo na tel. čísle +421 905 334 129
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Doplňujúce informácie

 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu
 • Check in 14.00 hod., check out 10.00 hod.
 • Ubytovať sa v Penzióne na Slnečnej Stráni** je možné v čase od 14.00 hod. do 20.00 hod.. V prípade, že máte záujem ubytovať sa mimo uvedeného času, kontaktujte penzión v deň nástupu najneskôr do 17.00 hod. na tel. čísle +421 905 334 129

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 545 156 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

Kontakt

  Penzión na Slnečnej stráni**

Vyhne 363
96602 Vyhne
+421 905 334 129

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

info@naslnecnejstrani.sk
http://www.naslnecnejstrani.sk...

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Vyhne - Vodný raj

Vyhne - Vodný raj (2 km)

Vo Vodnom raji Vyhne nájdete relax a zábavu počas celého roka. Nájdete tu množstvo wellness služieb ale aj možnosti športového vyžitia. Vodný raj disponuje niekoľkými bazénmi,... Viac pričom najväčší je naplnený vodou s teplotou 37°C. V mimosezóne, ktorá trvá od septembra do mája, je v prevádzke vnútorný výplavový bazén s perličkami a jacuzzi, s celoročným výplavom do exteriéru.

Kamenné more - Vyhne

Kamenné more - Vyhne (2 km)

Pri obci Vyhne sa nachádza prírodný úkaz, kamenné more, ktoré je rozlohou najväčšie v sopečnej časti Karpát. Je to jedno z najstarších chránených území na Slovensku.

Vrch Kečka

Vrch Kečka (3 km)

Kečka je vrch pri obci Lehôtka pod Brehmi, na ktorý vedie od obce zelená turistická značka. Vyznačuje sa krásnym prostredím a osobitým kamenným rázom krajiny s množstvom kamenných... Viac brál a menších alebo väčších jaskýň. Z vrchu je krásny výhľad na okolité kopce a krajinu.

Kúpele Sklené Teplice

Kúpele Sklené Teplice (5 km)

Kúpele Sklené Teplice sú zasadené do krásnej prírody a patria medzi najstaršie kúpele na Slovensku. Raritou Sklených Teplíc je výskyt termálnych prameňov minerálnych vôd s... Viac teplotou vody od 38°C do 52,3°C. Unikátnym prírodným výtvorom je tzv. Parenica – termálny kúpeľ, ktorý poskytuje návštevníkom možnosť okúpať sa priamo v jaskyni, v ktorej vyviera liečivá horúca voda 42°C.

Hodrušské Jazero

Hodrušské Jazero (5 km)

Hodruššské jazero je výborným miestom na relax pri vode. Nachádza sa tu kemping a mnoho možností na výlety a turistiku.

Hrad Revište

Hrad Revište (7 km)

Zrúcanina gotického hradu, ktorý pochádza pravdepodobne z druhej polovice 13. storočia. Nájdete ho pri Žarnovici. V stredoveku chránil úzky priechod, ktorým viedla obchodná cesta... Viac k stredoslovenským banským mestám.

Zveropark Revištské Podzámčie

Zveropark Revištské Podzámčie (7 km)

Vo zveroparku pri Žarnovici nájdete pokoj, krásne prírodné prostredie no najmä mnoho druhov veľkých aj menších zvierat. Stretnete tu napríklad losa, vtáka emu, bažanta zlatého,... Viac maru stepnú, skunka pruhovaného či exoticku chocholatú sliepku hodvábničku. Nachádza sa tu aj tzv. hladkací kútik, ktorý sa bude páčiť najmä deťom.

Starý zámok v Banskej Štiavnici

Starý zámok v Banskej Štiavnici (8 km)

Leží západne od Trojičného námestia a patrí medzi hlavné dominanty centra Banskej Štiavnice. Najstarším objektom v zámku je bývalý farský Kostol Panny Márie. Spolu so susedným... Viac karnerom sv. Michala ho postavili v 13. storočí ako trojloďovú románsku baziliku. Dnes Starý zámok slúži Slovenskému banskému múzeu. Počas letnej sezóny sa v zámku konajú divadelné predstavenia a kultúrne programy. Nachádzajú sa v ňom zaujímavé expozície: Archelogická expozícia – Baníci prichádzajú, Maketa neskorogotického oltára Majstra M.S., Kováčska dielňa, Baroková plastika, Strelecké terče, Fajkárska dielňa, Expozícia hodín a Mučiareň.

Námestie sv. Trojice

Námestie sv. Trojice (8 km)

Námestie sa sformovalo v 16. storočí a dnes tvorí jadro mesta Banská Štiavnica. Ohraničujú ho honosné domy šľachty a bohatých mešťanov. Dominantou námestia je morový stĺp zo... Viac začiatku 18. storočia. Na začiatku námestia nájdete rodný dom známej Maríny z diela Andreja Sládkoviča.

Epicentrum Lásky

Epicentrum Lásky (8 km)

V Banskej Štiavnici nájdete unikátnu zážitkovú expozíciu venovanú najdlhšej ľúbostnej básni na svete. Je ňou báseň Marína, ktorú napísal v roku 1846 Andrej Sládkovič. Nachádza sa... Viac v Dome Maríny, kde takmer celý život žila žena, ktorej je táto báseň venovaná. Čaká tu na vás množstvo zaujímaých atrakcií ako napríklad hovoriace obrazy či láskou aktivované verše.

Banskoštiavnický Betlehem

Banskoštiavnický Betlehem (8 km)

V Banskej Štiavnici nájdete jeden z najväčších pohyblivých betlehemov na Slovensku. Zobrazuje vývoj, históriu a tradície Banskej Štiavnice v rezbárskej podobe. Nachádza sa vo... Viac dvore Radničného Námestia, hneď oproti vchodu do dvora.

Banská Štiavnica

Banská Štiavnica (8 km)

Banská Štiavnica je mestom zaradeným do svetového zoznamu UNESCO. Bývalé banícke mesto je jedným z najkrajších a historicky najzaujímavejších miest na Slovensku. Medzi... Viac najznámejšie pamiatky patrí Starý a Nový Zámok, gotický Kostol sv. Kataríny. budova radnice, Trojičný stĺp alebo bane, do ktorých môže vstúpiť na prehliadku aj verejnosť.