Skvelá dovolenka na Orave v hoteli Millennium

Hotel Millennium**, Oravský Biely Potok

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Skvelá dovolenka na Orave v hoteli Millennium

LokalitaHotel Millennium**, Oravský Biely Potok (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 1.3.2019 do 31.5.2019 podľa dostupnosti.

Že nemáme na Slovensku turistický raj? Príďte sa pozrieť na Oravu a obdivujte krásy hradu a bizarných vrchov, majestátnosť kópie brazílskej sochy Ježiša, relaxujte v termálnych prameňoch a spoznajte, ako sa pradávno žilo na slovenskej dedine.

Orava - ideálna na dovolenku

Neviete sa rozhodnúť či ísť k vode, na hory, alebo spoznávať kultúru? Práve pre vás tu máme balíček "all in" s názvom Orava. Zoberte si dovolenku aj na mesiac a spoznajte krásy tohto výnimočného slovenského regiónu.

Okrem krásnych vrchov Západných Tatier tu nájdete nespočetné množstvo tipov, ako stráviť voľný čas. My vám ponúkame len zlomok z nich, lebo vieme, že Orava je horská, Orava je tajomná, Orava je zelená, Orava je naša minulosť, no najmä však turistická budúcnosť. Slovom, Orava je krásna!

​​

Hotel MILLENNIUM** je útulný hotel na Orave, ktorého okolie je veľmi bohaté pre turistov a vlastne všetkých ľudí, ktorí si chcú oddýchnuť či aktívne alebo pasívne.

Tipy na výlety

Oravský hrad

Jednou z najväčších dominánt oravského kraja je bezpochýb Oravský hrad, ktorý sa týči na skalnatom vrchu nad riekou Orava v Oravskom Podzámku.

Najvyššia socha Krista na Slovensku

Najväčšia socha Krista sa nachádza v Kline. Do výšky 9, 5 m sa týči na Grape, odkiaľ pozerá na okolitú krajinu. Pri dobrom počasí dovidieť až do poľského Zakopaného na vrchu Giewont.

Meander Park Oravice

Z hĺbky 1611 m tu vyviera prírodná termálna voda s blahodárnym účinkom s teplotou 58 °C, ktorá sa vlieva do všetkých bazénov v areáli Meander Park thermal o ploche 1545 m2.

Sivý vrch - Roháče

Sivý vrch je jeden z najvyšších vrcholov v západnom okraji Západných Tatier a týči sa do výšky 1805 m. Sivý vrch je považovaný za jeden z najkrajších na Slovensku a je národnou prírodnou rezerváciou.

Skanzen Zuberec

Toto múzeum oravskej dediny nájdete v prekrásnom prostredí Brestovej. Nájdete tu prekrásny drevený kostolík pochádzajúci zo 16. storočia, drevenice, historický drevený mlyn a pílu a rolnícko-remeselníckych domčekov.

Ťatliakova chata a jazero

Ak ste navštívili, alebo sa iba chystáte navštíviť, Roháče určite si nenecháte ujsť prechádzku na bývalú Ťatliakovu chatu a k Ťatliakovmu jazeru. Skutočne panenská príroda očarí každú dušičku.

Hotel MILLENNIUM** sa nachádza v známom centre zimnej a letnej turistiky v Západných Tatrách – Roháčoch v obci Oravský Biely Potok v okrese Tvrdošín. Obec je v nadmorskej výške 650 m. n. m. v mimoriadne čistom ovzduší. 

Hotel je situovaný v strede obce, pod horou, kde ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky.

Každá izba je vybavená sprchou, toaletou a vlastným balkónom. Kapacita hotela je 15 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky a jeden apartmán, ktorý je štvorlôžkový s možnosťou prístelky.

Pre malé deti postieľka na vyžiadanie (poplatok 1 €/deň).

V prípade, že máte chuť len tak si posedieť máte možnosť bezplatného pripojenia sa na internet - wifi. Touto cestou sa isto spojíte s Vašimi známymi a podelíte sa o zážitky z krásnej Oravy.

V hoteli sa nachádza aj biliard, stolný futbal a šípky, čiže množstvo možností ako si spríjemniť chvíle. 

V prípade, že spoznávate našu krajinu s deťmi, tie isto ocenia detský kútik s hračkami.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

SledovanieTV 2 mesiace zadarmoSledovanie TV

Nakúpte nad 20 € a získate internetovú TV na 2 mesiace zdarma. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • S raňajkami a turistickým balíčkom
  S raňajkami a turistickým balíčkom
 • Zľavy do aquaparku a na ďalšie atrakcie
  Zľavy do aquaparku a na ďalšie atrakcie
 • Deti do 3 rokov zdarma
  Deti do 3 rokov zdarma
 • Stolný futbal, šípky, detský kútik
  Stolný futbal, šípky, detský kútik
 • Bezplatné parkovanie pred hotelom
  Bezplatné parkovanie pred hotelom

Ukončené
od 34,00 €

Bežná cena: 64 - 200,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 589 502 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Hotel Millennium**

Oravský Biely Potok 123
02742 Oravský Biely Potok
0918 098 120

andrea.hricova@azet.sk
http://www.hotelmillennium.wbl...

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

6
km
Drevený Kostol všetkých svätých

Drevený Kostol všetkých svätých

V roku 2008 bol tento kostol zapísaný s ďalšími 7 drevenými kostolmi Karpatského oblúka do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Pochádza z druhej polovice 15. storočia a v ... Viac17. storočí ho renesančne upravili. Jeho dominantou je barokový oltár z konca 17. storočia s obrazom Všetkých svätých.

6
km
Rezervácia ľudovej architektúry

Rezervácia ľudovej architektúry

V obci Podbiel sa zachoval komplex pôvodných drevených zrubových domov postavených v 19. a na začiatku 20. storočia. Ide o 47 dvoj - a trojpriestorových objektov ľudovej... Viac architektúry so šindľovými strechami a svojráznou výzdobou. V tejto jedinečnej rezervácii boli viaceré drevenice v poslednej štvrtine 20. storočia obnovené pre rekreačné účely a poskytujú atraktívne ubytovanie.

8
km
Brestovská jaskyňa

Brestovská jaskyňa

Táto jaskyňa bola ľuďom známa odpradávna, verejnosti ju ale sprístupnili len nedávno. Nachádza sa oproti skanzenu v Zuberci a je to jediná verejnosti prístupná jaskyňa na Ora... Viacve. Prechádzka po sprístupnenej časti jaskyne trvá okolo 50 minút a návštevníci počas nej zdolajú 434 metrov a 240 schodov.

8
km
Múzeum oravskej dediny

Múzeum oravskej dediny

Skanzen sa nachádza v krásnom prostredí Západných Tatier. Nájdete tu viac ako 50 stavieb ľudovej architektúry, ktoré pripomínajú jednotlivé časti Oravy ale aj technické pamiatky,... Viac napríklad mlyn na vodný pohon.Nad „dedinkou“ sa týči drevený gotický kostol sv. Alžbety Uhorskej zo začiatku 15. storočia.

11
km
Oravská priehrada

Oravská priehrada

Oravská priehrada patrí medzi obľúbené turistické strediská. Na jej brehoch je nájdete množstvo rekreačných oblastí s možnosťami kúpania, jachtingu, vodného bicyklovania,... Viac člnkovania, a iných vodných športov a atrakcií. Je využívaná v lete aj v zime.

11
km
Vodné mlyny Oblazy

Vodné mlyny Oblazy

Jedná sa o jednu z posledných zachovaných pamiatok svojho druhu, ktorú navyše nájdete v prekrásnom prírodnom prostredí Chočských vrchov. Vodné mlyny v Kvačianskej doline vznikli v... Viac prvej polovici 19. storočia a sú súčasťou náučného chodníka Prosieckou a Kvačianskou dolinou. Patria medzi horské typy mlynov.

11
km
Autokino Orava

Autokino Orava

Autokino nájdete v lokalite Oravská priehrada – časť Prístav, smerom jazdy z Námestova do Tvrdošína. Počas letných mesiacov si tu môžete užiť rôzne flimové preimetania. Areál... Viac disponuje 65 parkovacími miestami.

14
km
Prosiecka dolina

Prosiecka dolina

Prosiecka dolina je krasová dolina nachádzajúca sa v Chočských vrchoch. Erózna činnosť tu vytvorila typický krasový vzhľad doliny s početnými skalnými bralami a vežami. Nájdete tu... Viac aj krásne tiesňavy, najmä na začiatku a konci doliny. Najlepší prístup do doliny je z malej dedinky Prosiek.

14
km
Aquapark Oravice

Aquapark Oravice

Nájdete tu 6 termálnych bazénov s teplotou vody 28-38°C, bazén s umelými vlnami, 100m dlhý tobogán, vírivky a masáže.

14
km
Oravský Hrad

Oravský Hrad

Oravský hrad patrí medzi najkrajšie hrady na Slovensku (pôvodne z 13. storočia). Je výraznou dominantou Oravského regiónu a patrí medzi skvosty hradného stavebníctva. Na hrade... Viac bola nakrúcaná prvá čiernobiela verzia filmu Dracula z roku 1922, ďalej napríklad Kráľ drozdia brada či Sokoliar Tomáš.

16
km
Juráňova dolina

Juráňova dolina

Túto krásnu dolinu nájdete v severnej časti Západných Tatier pri hraniciach s Poľskom. Potok tu vytvoril tiesňavy a skalné útvary, ktorú su tu najväčšími lákadlami. Popri potoku... Viac sa nachádza niekoľko náučných tabúľ, ktoré sa venujú miestnej prírode a dejinám. Trasa je vhodná aj pre rodiny s deťmi.

16
km
Roháčske plesá

Roháčske plesá

Roháčske plesá sú asi najviac navštevovanou lokalitou v Západných Tatrách. Hlavné štyri plesá sa nachádzajú v „terasách“ nad sebou, na zostupe cez Spálenú dolinu sa nachádza... Viac ďalšie, Opálové pliesko a nižšie nájdete Roháčsky vodopád.

Mohlo by sa vám páčiť