Klasická, tirolská alebo hĺbková masáž krku

Centrum relaxu, Bratislava – Nové Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Klasická, tirolská alebo hĺbková masáž krku

LokalitaCentrum relaxu, Bratislava – Nové Mesto (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 5.12.2018 do 30.4.2019 podľa dostupnosti.

Tri špeciálne masáže – klasická pre zmiernenie bolestí svalov, masáž pre hlboké uvoľnenie svalov na krku alebo tirolská masáž s kamenným olejom, ktorý vznikol destilovaním alpských bridlíc. Prírodná látka s množstvom minerálov a viazanej síry má blahodárne účinky. Preto sa používa aj pri liečebných terapiách v mnohých kúpeľných zariadeniach.

Tirolská masáž

Pred 180 miliónmi rokov, kedy Alpy boli ešte morským dnom, vznikla takmer zázračná surovina, olejová bridlica. Olejové bridlice vznikali pred miliónmi okov práve na morskom dne. Pri geologickom vzniku Álp boli erupciami vytlačené bližšie k zemskému povrchu a dodnes sa nachádzajú v doline Bächental pri rakúskom jazere Achensee. Z Tirolských Álp, kde sa spracováva destilovaním z alpských bridlíc, vzniká kamenný olej. V Tirolsku je kamenný olej známy a využívaný pre svoje blahodárne účinky už sto rokov.

Olej v tmavých bridliciach vznikol z pravekých organizmov, drobných morských živočíchov a obsahujú pozostatky pradávnych zvierat a rastlín, ktoré sa usadzovali na dne mora, zvaného Thetys. Kamenný olej je nefalšovaná prírodná látka s množstvom minerálov, predovšetkým viazanej síry.

Účinky kamenného oleja
vďaka vysokému obsahu síry pôsobí protizápalovo, zmierňuje bolesti pohybového ústrojenstva, zlepšuje kĺbovú pohyblivosť, zvláčňuje suchú a citlivú pokožku , úžasne prehreje organizmus, blahodárne pôsobí na naše kĺby a koža je po jeho použití krásne hebká, vláčna, oživená. Minerály prenikajú hlboko do kože a podkožia a tíšia bolesti svalov a kĺbov, vznikajúcich na podklade
chronických zápalov a dlhodobého preťaženia. Liečivo pôsobí nielen na preťažené svaly, ale je tiež veľmi účinný aj na kĺby postihnuté artrózou, reumatizmom alebo Bechterovovou chorobou, blokády a spasmy (kŕčovité stiahnutie) svalov, preťažovaných pri práci na počítači alebo športovým tréningom, či pri pretrvávajúcich bolestiach po úrazoch pohybového aparátu. Uľaví tiež športovcom pri svalovej únave, urýchľuje proces regenerácie.

Procedúry z kamenného oleja sa používajú ako liečebné terapie v kúpeľných zariadeniach, relaxačných štúdiách, wellness centrách aj v niektorých špičkových hoteloch, predovšetkým v Rakúsku, Nemecku, Švajčiarsku a Taliansku, ktoré sú veľmi navštevované, aj vďaka týmto procedúram. Pre zvýšenie regeneračných liečebných procesov sme spojili s masážou aj teplý zábal z olejových bridlíc, pri ktorom dosiahnete maximálny liečivý účinok. Zábal sa aplikuje 25 min pred masážou, následne terapia pokračuje masážou so špecialnými masážnymi technikami na dokonalé uvoľnenie reťazených svalov, aby sa naštartoval regeneračný proces liečenia.

Ošetrené miesta v priebehu prvých dvoch dní po terapii nevystavujeme slnečnému žiareniu.

Klasická masáž

Masážou dosiahneme zvýšenie, alebo zníženie svalového tonusu, zvýšenie svalovej výkonnosti, zníženie bolesti a zlepšenie funkcie svalu. Masáž slúži na uvoľnenie svalových skupín, regeneráciu po fyzickej záťaži aj celkový relax. Kvalitne prevedená masáž zohreje a prekrví svaly aj pokožku, pomôže odstrániť odumreté časti kože a pri pravidelných masážach koža spevnie. Zlepšením cirkulácie krvi a lymfy sa škodlivé metabolity dostanú do ciev a vylúčia sa z tela. V hlbších tkanivových vrstvách možno rozrušiť zrasty, zlepšuje sa výživa, činnosť tkanív, kĺbov a šliach. Je to veľmi príjemná a nenáročná relaxačná masážna technika, ktorá už po 15 minútach znižuje hladinu stresového hormónu kortizolu až o 24 %. Posilňuje funkcie mozgu a stimuluje kreatívne myslenie.

Tak poďte na exotickú výpravu, ktorá podnieti Vaše zmysly a zároveň Vás upokojí a osvieži. Jedinečný odpočinok s nádhernou upokojujúcou vôňou kokosu. Nechajte sa rozmaznávať kokosovým opojením. Masáž celého tela s kúzlom exotiky za použitia kokosového oleja. Extra panenský kokosový olej má vysoký obsah prírodných antioxidantov, proteínov a vitamínov, ktoré chránia a vyživujú pokožku. Nezanecháva mastný efekt a má vysoké hydratačné schopnosti. Zabraňuje procesu starnutia pleti zapríčinené voľnými radikálmi.

Účinky masáže

 • jedným z hlavných efektov masáže je naštartovanie ozdravovacích procesov v tele človeka
 • masáž ukazuje telu cestu k využitiu vlastných síl pre regeneráciu organizmu a nastolenie rovnováhy
 • masáž prináša oddych a uvoľnenie mysle od psychického i fyzického stresu
 • masáž ponúka psychickú a fyzickú úľavu, relaxáciu a celkovú harmonizáciu duchovného i fyzického tela
 • masáž uľavuje pri bolestiach svalov, tuhnutí šije, blokácii chrbtice a bedrovej oblasti
 • masáž napomáha pri problémoch so zrakom
 • masáž tlmí časté migrény

Hĺbková masáž krku

Máte problém s bolesťami hlavy, nemôžete poriadne otočiť hlavou, bolí vás rameno a nemôžete ho používať v plnom rozsahu? Tak nie len s tým vám môže pomoct hĺbková masáž krku a hlavy. Pri tejto masáži ovplyvňujeme hlboko uložené skupiny svalov na hlave a krku.

Klasická masáž krku uvolňuje iba povrchové svalstvo, hĺbková masáž, rieši hlboké svaly krku. Účelové vedené tahy uvolní svalstvo v okolí krčnej chrbtice. Masáž je mierne bolestivá, ale zaručuje výsledky a úľavu,ktorú pocítíte už po prvej masáži.

Hĺbková masáž šíje a krku je značne uvolňující typ klasické masáže, která sa vykonáva najskôr „na sucho“ a potom s pomocou oleja. Venuje se nie len krku , ale hlavne hlbokým svalom krku a tím pádom velmi pozitívne ovlivňuje pocity a následne i náladu masírovaného. Tato masáž se doporučuje hlavne ľuďom vykonávajúcim sedavý spôsob zamestnania ako aj ľuďom trpiacich migrénou.

Účinky masáže

 • odstraní bolesti hlavy
 • migrenózne stavy
 • môže zlepšit videnie
 • zlepšit Tinitus – pískanie v ušiach
 • odstraní bolesti rukou a ramenou

Nedoporučuje se po operáci krčnej chrbtice.

 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

SledovanieTV 2 mesiace zadarmoSledovanie TV

Nakúpte nad 20 € a získate internetovú TV na 2 mesiace zdarma. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Masáž v trvaní 30 alebo 50 minút
  Masáž v trvaní 30 alebo 50 minút
 • Tirolská masáž so špeciálnym kamenným olejom
  Tirolská masáž so špeciálnym kamenným olejom
 • Výnimočné účinky na zdravie
  Výnimočné účinky na zdravie
 • Certifikovaní terapeuti
  Certifikovaní terapeuti
 • Prevádzka v Bratislave - Novom Meste
  Prevádzka v Bratislave - Novom Meste

Ukončené
od 12,00 €

Bežná cena: 20 - 60,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 589 040 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Centrum relaxu

Pluhová 42
831 03 Bratislava
0911 064 911

PO-PI: 9:00 – 20:00
SO: zatvorené
NE: zatvorené

maserna203@gmail.com
http://www.centrumrelaxu.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť