Vzrušujúca Viedeň s ubytovaním v hoteli Klimt***, zľavou do Parndorfu a platnosťou až na 1 rok

Hotel & Apartments Klimt, Rakúsko - Viedeň

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vzrušujúca Viedeň s ubytovaním v hoteli Klimt***, zľavou do Parndorfu a platnosťou až na 1 rok

LokalitaHotel & Apartments Klimt, Rakúsko - Viedeň (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 16.11.2018 do 30.10.2019 podľa dostupnosti.

Hotel Klimt*** na vás čaká v príjemnom prostredí s ľahkou dostupnosťou do centra metrom. Ak plánujete zažiť niečo nové, nelámte si hlavu nad zložitým programom. Vyberte sa do parku Prater alebo do Schönbrunnu. Len si predstavte, ako prechádzate záhradou v tých najsýtejších odtieňoch a zrazu sa pred vami vynorí tento nádherný zámok. Hneď vám bude jasné, prečo ho chce každý navštíviť.

O hoteli

Klimt Hotel & Apartments sa nachádza na slnečnom mieste v tichom prostredí priamo na západ od centra mesta, kam sa pohodlne dostanete metrom. Svojou polohou v tesnej blízkosti zámku Schönbrunn a viedenskej ZOO je hotel ideálnym východiskovým bodom nielen pre turistov, ale poskytuje skvelé zázemie aj pre obchodné stretnutia.

 

Izby

Vychutnajte si elegantný viedenský štýl a komfort dvojlôžkových izieb, ktoré sú vybavené manželskou posteľou veľkosti King. Okrem nej sa v nich nachádza aj TV s plochou obrazovkou a písací stôl. Príjemný komfort doplňuje čajový a kávový servis.

Moderná, plne vybavená kúpeľňa má buď vaňu alebo sprchovací kút, WC a sušič vlasov. Čo sa týka komunikácie, k dispozícii je telefón s priamou voľbou a bezplatné pripojenie na internet.

Okolie

Zámok Schönnbrunn je od hotela naozaj kúsok a rozhodne stojí za vašu návštevu. Nádherný zámok, v ktorého izbe č. 1441 sa prechádzala nielen cisárovná Sisi, ale aj slávna Mária Terézia, ročne priláka do Viedne milióny turistov. Okrem miliónovej izby, zrkadlovej sály, kde Mozart objavil svoj talent, alebo Modrého čínskeho salónu, ktorý pamätá koniec monarchie, ukrýva Schönbrunn aj iné architektonické skvosty. Spomeňme zámockú záhradu s kúzelnou fontánou, labyrint, kaviareň Gloriette aj zoologickú záhradu.

Do centra sa dostanete za 20 minút a aj tam na vás čaká mnoho zaujímavostí. Fiacer, koč ťahaný koňmi, je jednou z charakteristík Viedne. Budova Štátnej opery bola dokončená v roku 1896 a je jedným z najvýznamnejších svetových operných domov súčasnosti. Hofburg sa nachádza v juhozápadnej časti mesta. Jeho najnovšie postavená a najokázalejšia časť je Neue Burg.

Múzeum Sissy a Národná knižnica sú súčasťou Hofburgu. Za návštevu tiež stojí Múzeum dejín umenia a prírodovedné múzeum.

Najvýznamnejšou cirkevnou stavbou v hlavnom meste Rakúska je Katedrála svätého Štefana, ktorá sa nachádza na námestí Stephansplatz. Odtiaľ sa môžete prejsť na Kärntner a ulicu plnú obchodov a butikov Mariahilfer Straße. Pre milovníkov adrenalínu a kolotočov je ideálnym miestom zábavný park Prater.

Ako postupovať pri registrácii:

 • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky, ktorá sa vám otvorí po kliknutí na http://register-zlavadna.hotelvoucheronline.com
 • Do prvého okna zhora vyplníte číslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného ružovou na spodku pravej strany obrázka)
 • Do druhého okna zhora vyplníte heslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného modrou na spodku pravej strany obrázka)
 • Následne vyplníte svoje kontaktné údaje
 • Do predposledného políčka napíšte názov portálu, na ktorom ste daný pobyt kúpili, čiže: ZLAVADNA.SK
 • Do posledného políčka uveďte názov hotela a počet nocí, podľa toho aký pobyt ste si zakúpili.
 • Napokon zadajte bezpečnostný kód do políčka v spodnej časti stránky a potvrďte rezerváciu kliknutím na slovo Send (v červenom rámiku úplne dole)

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Centrum pohodlne dostupné za 20 min.
  Centrum pohodlne dostupné za 20 min.
 • 10 min. chôdze od stanice metra U3 Ottakring
  10 min. chôdze od stanice metra U3 Ottakring
 • Fľaša vína ako darček na privítanie
  Fľaša vína ako darček na privítanie
 • 10 % zľava do Parndorfu (vybrané obchody)
  10 % zľava do Parndorfu (vybrané obchody)
 • Ideálny na výlety do Schönbrunnu či ZOO
  Ideálny na výlety do Schönbrunnu či ZOO

Ukončené
od 75,00 €

Bežná cena: 100- 300,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 585 729 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Kontakt

Hotel & Apartments Klimt

Felbigergasse 58
1140 Viedeň
+43-1-914 55 65

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

office@klimt-hotel.at
http://www.klimt-hotel.at/en/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

51
km
Sandberg

Sandberg

Významná paleontologická lokalita, ktorú nájdete v bratislavskej časti Devínska Nová Ves. Našlo sa tu okolo 300 druhov skamenelín ulitníkov, lastúrnikov, ježoviek, hubiek a... Viac rôznych morských a suchozemských živočíchov. Aj dnes tu ešte stále žije niekoľko chránených druhov.

51
km
Hrad Devín

Hrad Devín

Hrad stojí na mohutnom skalnom brale pri sútoku Moravy a Dunaja. Niektoré klenbové priestory tohto paláca sa dnes využívajú ako muzeálne expozície Múzea mesta Bratislavy. Počas... Viac sezóny sa na hrade viackrát konajú vystúpenia historických šermiarov. Návštevníci si tiež môžu vyskúšať hod oštepom, sekerou alebo streľbu z luku. Z prístavu pod hradom odchádzajú lode do Bratislavy a Hainburgu alebo na krátku plavbu po rieke Morave.

57
km
Biofarma Príroda Salaš Stupava

Biofarma Príroda Salaš Stupava

V areáli môžete vidieť hospodárske zvieratá, nachádzajú sa tu hospodárske objekty ako mliečnica a pekáreň, ihriská alebo reštaurácia s letnou terasou. Vsadených je tu aj množstvo... Viac nádherných stromov a kríkov, lúky, ovocné sady, lesné škôlky, vinič.

58
km
Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

58
km
Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

58
km
Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.

59
km
Železná studnička

Železná studnička

Železná studnička je prímestská rekreačná zóna v Bratislavskom lesnom parku. Už dlhé roky je obľúbeným rekreačným miestom obyvateľov Bratislavy, pre svoj pokoj a lesné prostredie.

59
km
Vodná nádrž Lozorno

Vodná nádrž Lozorno

Vďaka svojej polohe pod Malými Karpatami je ideálna na množstvo rekreačných športov ako turistika, cyklistika a vodné športy. Priehrada je aj pekným miestom na klasické prechádzky... Viac s rodinou a deťmi. Nachádza sa len 25 kilometrov od Bratislavy.

59
km
Hrad Pajštún

Hrad Pajštún

Zrúcanina gotického hradu pri obci Borinka, pôvodne z 13. storočia. Patril do sústavy pohraničných hradov, ktoré v Malých Karpatoch chránili hranice uhorského štátu. V rokoch... Viac 1592 až 1867 patril Pálfiovcom, neskôr Károliovcom. hrad vyhorel v polovici 18. storočia.

60
km
Horský park

Horský park

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

60
km
Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

60
km
Lanoland

Lanoland

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež