Oddych v Štiavnických vrchoch s wellness a raňajkami pre dvoch

Penzion Pohoda, Štiavnické vrchy - Hronská Dúbrava

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

ZľavaDňa - Rekreačný príspevok

od 75,00 €

Bežná cena
119 - 179,00 €
Ušetríte
až 64,00 €

Oddych v Štiavnických vrchoch s wellness a raňajkami pre dvoch

  Penzion Pohoda, Štiavnické vrchy - Hronská Dúbrava (mapa)
  Platnosť kupónu je od 6.12.2018 do 31.5.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Jemný šum vetra, ktorý sa strieda s tichom Štiavnických vrchoch vám robí spoločnosť počas turistiky. Krásne výhľady, pamiatky, ktoré sa oplatí vidieť a príjemná spoločnosť sú hlavnými piliermi dňa. Po návrate určite padne vhod relax vo wellness. Nechajte únavu za dverami sauny a užívajte si. Relax v penzióne Pohoda bude vaša pohodová dovolenka.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • V krásnom a tichom prostredí
 • Servírované raňajky v cene pobytu
 • Vstup do wellness (sauna a oddychová miestnosť)
 • Deti do 5 rokov bez nároku na lôžko zdarma
 • V okolí mnoho turistických a cyklistických trás, pamiatok

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie na pre 2 osoby (každá izba je vybavená kuchyňou a chladničkou)
 • Deti do 5 rokov bez nároku na lôžko zdarma
 • Servírované raňajky  pre 2 osoby
 • 1 hod. wellness počas otváracích hodín od 16.00-21.00hod. (parná sauna, finská sauna, infra sauna, ľadový vodopád, tropical sprcha, oddychová miestnosť, uterák a plachta k dispozícii v cene wellnessu, papuče a župan za poplatok)
 • WiFi na izbách i v bare
 • Parkovanie pri penzióne

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 6.12.2018 do 31.5.2019.
 • V cene kupónu nie je zahrnutá miestna daň 0,50 €/osoba/noc
 • Vstup do wellness:
 • vstup s deťmi od 16.00 hod. do 18.00 hod.
 • dospelí výhradne od 18.00 hod. do 21.00 hod.

Ako využiť ponuku

 1. Pobyt si môžete stále rezervovať aj bez online rezervácie na tel. čísle +421 918 49 11 50
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu. Heslo kupónu sa poskytuje až pri jeho využití.

Voliteľné príplatky

 • Prístelka 10 € osoba/noc
 • Deti do 5 rokov bez nároku na lôžko zdarma

Doplňujúce informácie

 • Súradnice penziónu 48°34'44.2"N.  18°59'18.7"E
 • Kúpou viacerých kupónov je možnosť si pobyt predĺžiť
 • Možnosť prenajať celý penzión na privátne akcie s obsluhou aj bez podľa dohody
 • Check in od 14.00 hod., Check out do 10.00 hod. (možnosť predĺženia do 15.00 hod. za poplatok)
 • Každá izba je vybavená kuchyňou a chladničkou
 • K dispozícii nasledovné ubytovanie:
 • 4x dvojizbový apartmán vybavenýspálňou s KINGsize manželskou posteľou, obývacou izbou s led TV, kuchynkou vybavenou chladničkou, varnou kanvicou a indukčným varičom, kúpeľne sú vybavené modernou rohovou vaňou respektíve komfortným sprchovým kútom. V týchto izbách je možnosť dvoch prísteliek.
  • Zobraziť viac
  • 1x dvojlôžková izba vybavená:  anželskou posteľou s LED TV, kuchynkou vybavenou chladničkou, varnou kanvicou a indukčným varičom, kúpelňa so sprchovým kútom
  • 1x dvojlôžková izba s kúpeľňou vybavenou sprchovým kútom

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 561 405 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Penzion Pohoda

Dolná ulica 165
966 12 Hronská Dúbrava
+421 918 49 11 50

Check in od 14.00 hod.
Check out do 10.00 hod. (možnosť predĺženia do 15.00 hod. za poplatok)

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Čertova skala

Čertova skala (4 km)

Jedná sa o veľký balvan s objemom približne 5000 litrov, ktorý je s pevným podkladom spojený len malou plochou. Pôsobí tak veľmi vratko, aj keď je na skale zasadený pomerne pev... Viacne. K balvanu sa viaže legenda, ktorá vraví, že balvan vypadol z rúk čertovi, ktorý ho chcel za trest zhodiť na obyvateľov obce Budča. Práve z tejto obce vedie ku kameňu náučný chodník.

Termálne Kúpalisko Kováčová

Termálne Kúpalisko Kováčová (9 km)

Bazény v Holidaypark Kováčová sú vyhľadávané vďaka možnosti celoročne relaxovať a užívať si príjemné účinky miestnej termálnej vody. V ponuke nájdete niekoľko vonkajších a... Viac vnútorných bazénov s teplotou vody až do 38 °C a vodné relaxačné atrakcie ako chrliče, 60 m tobogán či bazénový bar.

Hvezdáreň a planetárium - Žiar nad Hronom

Hvezdáreň a planetárium - Žiar nad Hronom (9 km)

Krajská hvezdáreň a planetárium Maximiliána Hella je kultúrno-výchovné zariadenie prírodovedného charakteru, šíriace poznatky z odboru astronómie a príbuzných prírodných a... Viac technických vied. Rozvíja záujmovú činnosť a mimoškolské vzdelávanie. Planetárium robí tematické programy pre školy ale aj pre širokú verejnosť.

Pustý Hrad

Pustý Hrad (10 km)

Pustý hrad (alebo tiež Zvolenský hrad či Starý Zvolen) je hradný komplex z 12. storočia, ktorý sa skladá z Dolného a Horného hradu. Najstaršou stredovekou stavbou je veža... Viac kráľovského komitátneho hradu. Na hrad vedie náučný chodník.

Kúpele Sklené Teplice

Kúpele Sklené Teplice (11 km)

Kúpele Sklené Teplice sú zasadené do krásnej prírody a patria medzi najstaršie kúpele na Slovensku. Raritou Sklených Teplíc je výskyt termálnych prameňov minerálnych vôd s... Viac teplotou vody od 38°C do 52,3°C. Unikátnym prírodným výtvorom je tzv. Parenica – termálny kúpeľ, ktorý poskytuje návštevníkom možnosť okúpať sa priamo v jaskyni, v ktorej vyviera liečivá horúca voda 42°C.

Zvolenský zámok

Zvolenský zámok (11 km)

Národná kultúrna pamiatka, ktorú nájdete v centre Zvolena. Ku zámku je možné dostať sa buď pešo alebo autom po ceste, ktorá vedie od námestia k hlavnej bráne.

Arborétum Borová Hora

Arborétum Borová Hora (12 km)

Arborétum Borová hora vo Zvolene je výnimočné v celoeurópskom meradle sústreďovaním pôvodných druhov drevín v ich vnútrodruhovej a geografickej premenlivosti. Nachádza sa tu aj... Viac najväčšia zbierka ruží na Slovensku. Je reprezentovaná viac ako 800 odrodami v počte takmer 4 000 kríkov s cieľom archivovať odrody ruží, ktoré boli vyšľachtené na území bývalého Rakúsko-Uhorska, Česka a Slovenska, ale aj ďalšie odolné odrody z iných krajín. Zaujímavá je aj zbierka 700 kaktusov.

Badínsky prales

Badínsky prales (13 km)

Prales je situovaný v Kremnických vrchoch. Nachádza sa tu človekom takmer nedotknutá pralesová jedľová bučina. V roku 2000 ho navštívil aj princ Charles.

Kúpele Sliač

Kúpele Sliač (14 km)

Termálne kúpele v meste Sliač vo Zvolenskej doline, miestne pramene Sliača boli známe už v dávnej minulosti. Okolie ponúka aj ideálne možnosti pre turistiku (kúpeľmi prechádzajú... Viac tri značkované trasy) a množstvo pamiatok.

Vrch Kečka

Vrch Kečka (14 km)

Kečka je vrch pri obci Lehôtka pod Brehmi, na ktorý vedie od obce zelená turistická značka. Vyznačuje sa krásnym prostredím a osobitým kamenným rázom krajiny s množstvom kamenných... Viac brál a menších alebo väčších jaskýň. Z vrchu je krásny výhľad na okolité kopce a krajinu.

Múzeum mincí a medailí

Múzeum mincí a medailí (14 km)

Návštevníci majú možnosť spoznať tu dejiny peňazí od začiatkov až po dnešok s dôrazom na kremnickú mincovňu. Za expozíciu Líce a rub peňazí získalo toto múzeum v roku 2003... Viac ocenenie Múzeum roka.

Mestský Hrad v Kremnici

Mestský Hrad v Kremnici (14 km)

Hrad je súčasťou Múzea mincí a medailí. Tvorí ho komplex budov zo 14. až 15. storočia a jedny z najzachovalejších hradieb na Slovensku. Najstaršou architektonickou pamiatkou... Viac areálu a zároveň aj mesta je karner zo začiatku 14. storočia. V suteréne má sprístupnenú kostnicu, hornú časť tvorí Kaplnka sv. Ondreja s gotickými nástennými maľbami. Návštevníkom ponúka počas celého roka rôzne expozície a prehliadky.