59 €

Bežná cena
100 €
Ušetríte
41 €

Individuálny kurz fotografie pre začiatočníkov s profesionálnym fotografom - len vy a lektorka

  Stredoeurópsky dom fotografie - OZ FOTOFO, Bratislava - Staré Mesto (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 28.2.2019 podľa dostupnosti.

10

Vynikajúce hodnotenie
(6 hodnotení)

Nákupom získate
minimálne 59 bodov

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

15 x kúpené

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Vo svete mobilov a "selfie" fotiek na počkanie je príjemne zachytiť bežné aj nevšedné momenty klasickým digitálnym fotoaparátom. Nenechajte sa strhnúť rýchlou dobou a darujte si čas na kvalitné a dychberúce fotky, ktoré dokážete vytvoriť aj sami po individuálnom kurze fotografie. Venovať sa vám osobne bude talentovaná a skúsená fotografka.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Na kurze ste len vy a skúsená fotografka Tamara Jenčová
 • 5-hodinový individuálny kurz
 • Možnosť požičať si fotoaparát
 • Pre začiatočníkov
 • Program prispôsobený presne vašim požiadavkám

V cene je zahrnuté

 • Individuálny 5-hodinový kurz fotografie pre začiatočníkov

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 28.2.2019.

Vyberte si z nasledujúcich možností

59,00 €
- 41 % / 100 € 41 €

0,00 €

Ako využiť kupón

 1. V čase platnosti kupónu je potrebné rezervovať si termín kurzu (odporúčame ihneď po zakúpení) - termíny v utorok, stredu, nedeľu 
 2. Nutnosť rezervácie e-mailom na matejovicova@sedf.sk
 3. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu, heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití v zariadení

Doplňujúce informácie

 • Termín a program individuálneho kurzu bude prispôsobený vašim požiadavkám
 • Počet kupónov na osobu je obmedzený na 1 ks
 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

10

Vynikajúce hodnotenie

6 hodnotení

6 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)6x
Veľmi dobré (7-8)0x
Dobré (5-6)0x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s priestormi9,7
Spokojnosť s lektormi10
Priebeh kurzu10
Rezervácia a uplatnenie kupónu10

Zákazníkom sa najviac páčilo

Priebeh kurzu:

Individuálne korekcie

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Dostatočné značenie

Spokojnosť s lektormi:

Individuálny prístup

10

Vynikajúce hodnotenie

Iveta, 7. februára 2018

Hodnotenie ponuky:
Individuálny 5-hodinový kurz fotografie -...

odporucam , kurz mi velmi vela dal, urcite v buducnosti este pojdem, kedze je individualny a lektorka sa prisposobuje konkretnym potrebam :)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Peter, 20. januára 2018

Hodnotenie ponuky:
Individuálny 5-hodinový kurz fotografie -...

Chcel by som sa poďakovať lektorke slečne Tamare Jenčovej za skvelé vedenie kurzu a profesionálny prístup, kurz prekonal moje očakávanie, vrelo ho všetkým odporúčam. Peter

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

Aktivity v okolí

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (100 m)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (200 m)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Michalská brána

Michalská brána (200 m)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (400 m)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (400 m)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (500 m)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (700 m)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (700 m)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (900 m)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Slavín

Slavín (1 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (1 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.