Rodinné víkendové obedy pre 2 - 4 osoby v reštaurácii Maximilián

Reštaurácia Maximilián, Bratislava – Staré Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Online rezervácia

Talianske 5-chodové menu pre dvoch v reštaurácii Maximilián/Bratislava – Staré Mesto

7,6

Talianske 5-chodové menu pre dvoch

Bratislava – Staré Mesto, Reštaurácia Maximilián

29,90 €
Bežná cena: 66,00 €

Zobraziť viac

49,00 €

Bežná cena
78,00 €
Ušetríte
29,00 €

Rodinné víkendové obedy pre 2 - 4 osoby v reštaurácii Maximilián

  Reštaurácia Maximilián, Bratislava – Staré Mesto (mapa)
  Platnosť kupónu je od 13.11.2018 do 31.3.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vezmite celú rodinku na chutný víkendový obed do reštaurácie Maximilián. A možno ochutnáte niečo, čo ste ešte nikdy neochutnali, pretože výber je naozaj široký. Polievka či predjedlo a hlavné jedlo podľa vášho výberu skoro z celej ponuky talianskej reštaurácie. Domáce cestoviny, talianska pizza, chutné rizotá... Znie to lepšie ako veľký víkendový nákup a poldňové varenie, čo poviete?

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Priamo na Obchodnej ulici
 • 4x dvojchodové menu
 • Pod vedením šéfkuchára zo Sicílie
 • Ručne robené cestoviny
 • V ponuke aj vína priamo z Talianska

V cene je zahrnuté

 • 4x polievka (0,25 l) alebo predjedlo (80 g)
 • polievky na výber: Paradajková polievka, Hokkaido polievka, Slepačí vývar 
 • predjedlá na výber: Caprese s mozzarellou, Prosciutto s parmezánom, Grilovaná mozzarella v pancette, Zeleninový šalát, Miešané syry, Miešané údeniny, Grilovaná kapia s olivovým olejom a syrom
 • 4x hlavné jedlo (takmer všetko z jedálneho lístka z kategórií Šaláty, Pizza, Pasta alebo Rissoto)
 • šaláty na výber: Miešaný šalát s grilovanou rybkou, Miešaný šalát s grilovaným kuracím mäsom, Veľký miešaný zeleninový šalát, Grécky šalát s feta syrom (neplatí na Ceasar šalát)
 • pizza na výber: Margherita, Prosciutto e funghi, Prosciutto crudo, Quattro formaggi, Marinara, Diavola, Tonno, Hawaii, Ricotta e spinaci, Verdure, Capricciosa, Calzone, Melanzane e gamberi, Slovakia (neplatí na pizzu Italiana Escluzivo)
 • pasta na výber: 
  Rigatoni štyri druhy syra,
  Gnocchi s paradajkovou omáčkou, zapečené s mozzarellou, 
  Spaghetti s cesnakom, olivovým olejom a čili,
  Zapekané lasagne s mletým hovädzím mäskom, 
  Taglierini so žltkom, opečenou slaninkou a parmezánom, 
  Linguine s morskými plodmi na citróne, 
  Gnocchi so špenátom a grilovanou bravčovou panenkou, 
  Taglierini s krevetami, cukinou, cherry paradajkoami a šafránom, 
  Pappardelle s čerstvým lososom na citróne, 
  Pappardelle so sušeným hovädzím mäsom, hríbmi a sušeným paradajkami, 
  Zapekaný baklažán, prekladaný mozzarellou, paradajkou a parmezánom
 • rissoto na výber: Šafránové risotto s grilovaným kuracím mäskom a rukolou, Risotto s lesným hríbmi, Risotto s hokkaido a parmezánom, Risotto s gorgonzolou a hruškou (neplatí na Risotto s divokej čiernej ryže s krevetami/lososom)

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 13.11.2018 do 31.3.2019.
 • Kupón je možné využiť pre 2 - 4 osoby, prípadne aj 5, vrátane detí

Ako využiť ponuku

 1. Kupón je možné využiť len cez víkendy v čase 12.00 - 19.00 hod.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 551 027 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Prezidentský palác

Prezidentský palác (300 m)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (400 m)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Michalská brána

Michalská brána (500 m)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (600 m)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (900 m)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (900 m)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (1000 m)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Slavín

Slavín (1 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (1 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (1 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (1 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.