Talianske 4-chodové menu pre dvoch v reštaurácii Maximilián

Reštaurácia Maximilián, Bratislava – Staré Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Online rezervácia

Talianske 5-chodové menu pre dvoch v reštaurácii Maximilián/Bratislava – Staré Mesto

7,5

Talianske 5-chodové menu pre dvoch

Bratislava – Staré Mesto, Reštaurácia Maximilián

29,90 €
Bežná cena: 66,00 €

Zobraziť viac

24,90 €

Bežná cena
48,00 €
Ušetríte
23,10 €

Talianske 4-chodové menu pre dvoch v reštaurácii Maximilián

  Reštaurácia Maximilián, Bratislava – Staré Mesto (mapa)
  Platnosť kupónu je od 5.11.2018 do 31.3.2019 podľa dostupnosti.

7,9

Veľmi dobré hodnotenie
(96 hodnotení)

Farby a chute harmonicky nakombinované na štyroch tanieroch tak, aby dávali dokopy súzvuk toho najlepšieho, čo reštaurácia Maximilián ponúka. Menu začnete vynikajúcou paradajkovou polievkou, nasleduje bruschetta al verde, zasýti vás bravčová panenka v slaninke na grile s balzamikovou redukciou so zemiakmi a na záver si vychutnáte sladký dezert podľa výberu - tiramisu, profiteroles...

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Priamo na Obchodnej ulici
 • Až 4 chody pre 2 osoby
 • Po vedením šéfkuchára zo Sicílie
 • Sladký dezert na záver
 • V ponuke aj vína priamo z Talianska

V cene je zahrnuté

 • 4-chodové menu pre 2 osoby: 
 • 2x 0,25 l paradajková polievka s parmezánom
 • 2x  50 g bruschetta al verde
 • 2x 200 g bravčová panenka v slaninke robená na grile s balzamikovou redukciou so zemiakmi (2x 150g)
 • 2x 0,75 g dezert - na výber z dennej ponuky (tiramisu, profiteroles...)

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 5.11.2018 do 31.3.2019.

Ako využiť kupón

 1. Kupón je možné využiť v čase 15.00 - 22.00 hod.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

7,9

Veľmi dobré hodnotenie

96 hodnotení

55 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)38x
Veľmi dobré (7-8)33x
Dobré (5-6)17x
Podpriemerné (3-4)5x
Zlé (1-2)3x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom8,1
Kvalita jedla8,2
Rezervácia a uplatnenie kupónu8,8
Priestory prevádzky8,2
Okolie prevádzky7,4
Kvalita nápojov7,9

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Uplatnenie kupónu

Kvalita jedla:

Z kvalitných surovín

Priestory prevádzky:

Pohodlné zariadenie

9,4

Vynikajúce hodnotenie

Darina, 22. novembra 2018

Hodnotenie ponuky:
4-chodové menu pre 2 osoby

nepotrebujem veľa, ale bola som prekvapená, keď jeden odrezaný pás z tiramisu rozdelili na polovicu a každému dali na tanier pol rezu panenka perfektná, len o trochu viac zemiakov mohlo byť

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

8,8

Veľmi dobré hodnotenie

Michaela, 10. decembra 2018

Hodnotenie ponuky:
4-chodové menu pre 2 osoby

Jedlo bolo vcelku chutne personál tiež fajn mali sme ,mladeho casnika -asi student . Jedine velmi negativne je ze cena za napoje je naozaj vela ... a hlavne pytat si za vodu peniaze ?

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

Aktivity v okolí

Prezidentský palác

Prezidentský palác (300 m)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (400 m)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Michalská brána

Michalská brána (500 m)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (600 m)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (900 m)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (900 m)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (1000 m)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Slavín

Slavín (1 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (1 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (1 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (1 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.