Objavte chuť remeselného piva Kaltenecker, najoceňovanejšieho slovenského pivovaru na svete

Tabak shop, Bratislava - Ružinov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 8,90 €

Bežná cena
8,90 - 9,50 €
Ušetríte
0,00 €

Objavte chuť remeselného piva Kaltenecker, najoceňovanejšieho slovenského pivovaru na svete

  Tabak shop, Bratislava - Ružinov (mapa)
  Platnosť kupónu je od 19.11.2018 do 31.3.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Poctivé, remeselné, varené v malých dávkach a zo Slovenska. Také sú pivá rožňavskej značky Kaltenecker. Kladú dôraz na kvalitu, nepoužívajú žiadne stabilizátory a hlavne robia pivo, ktoré fakt chutí. Veď každý sme iný, prečo by sme mali piť rovnaké pivo?

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

  • Domáce remeselné pivo zo Slovenska
  • Pivo varia zo 100 % sladu a nepoužívajú žiadne stabilizátory
  • Najoceňovanejší slovenský pivovar
  • Otvorené 7 dní v týždni
  • Na Mierovej 36, v blízkosti Perly Ružinova

V cene je zahrnuté

  • Pivo rožňavskej značky Kaltenecker, na výber z rôznych druhov

Neprehliadnite

  • Platnosť kupónu je od 19.11.2018 do 31.3.2019.
  • Pivo je potrebné spotrebovať do dátumu spotreby uvedenom na obale

Ako využiť ponuku

  1. Rezervácia vopred nie je potrebná, stačí sa na mieste preukázať platným kupónom buď online alebo vo vytlačenej forme
  2. Tovar je možné si vyzdvihnúť len počas otváracích hodín na adrese: Tabak shop, Pr. Mierová 36, 821 05 Bratislava

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 579 758 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Tabak shop

Pr. Mierová 36
82105 Bratislava
02 43 291 107, 0910 888 551

Po 7:00 do 20:00
Ut 7:00 do 20:00
St 7:00 do 20:00
Št 7:00 do 20:00
Pia 7:00 do 20:00
Sobota 8:00 do 13:00
Nedeľa 8:00 do 13:00

batida@zoznam.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Kuchajda

Kuchajda (3 km)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (4 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky (4 km)

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (4 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (4 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (4 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Michalská brána

Michalská brána (4 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (5 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (5 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (5 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (5 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Slavín

Slavín (5 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.