Relaxačná masáž olejmi DoTerra, bankovanie či manuálna lymfodrenáž

Masáže ELIT, Trnava

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,3

Vynikajúce hodnotenie
(6 hodnotení)

Relaxačná masáž olejmi DoTerra, bankovanie či manuálna lymfodrenáž

LokalitaMasáže ELIT, Trnava (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 5.11.2018 do 31.1.2019 podľa dostupnosti.

Presne mienené pohyby na stuhnuté miesta vášho chrbta, voňavý olej či sladký med a chvíľa len pre seba. Začínate sa uvoľňovať? My tiež. Doprajte si detoxikačnú medovú masáž, bankovanie alebo reflexnú masáž s esenciálnymi olejmi a oddychujte, aspoň na chvíľu. Alebo reštartujte svoj lymfatický systém, odstráňte celulitídu a posilnite imunitný systém vďaka manuálnej lymfodrenáži.

Detoxikačná medová masáž

Pod pojmom medová masáž si každý predstaví niečo príjemné, jemné, voňavé a sladučké. Možno to bude trošku sklamaním, ale nie je to celkom tak. Táto masáž môže byť okrem príjemných pocitov z nech aj trošilinku bolestivá, ale zato jej účinok vám to mnohonásobne vynahradí.Liečivé účinky medu sú známe už od staroveku. Poznáme mnohé receptúry na liečenie medom, užíva sa vnútorne ako kloktadlo, na rôzne obklady, masky na tvár či masti na rany. Medová masáž pomáha nášmu telu k detoxikácii, revitalizácii a k zbaveniu sa nepriaznivých účinkov stresu a nečistého životného prostredia. 

Medom sa natrie chrbát ošetrovaného. Med pôsobí ako liečivá sila priamo cez pokožku a dostáva sa do krvi. V druhom kroku sa špeciálnymi pohybmi rúk pumpujú či vysávajú staré toxíny a usadeniny až z hĺbky tkaniva, dokonca až zo samotných kĺbov. Miesta, na ktorých sa po krátkom čase vytvorí belavá žuvačková hmota, boli zanesené najviac. Takýmto spôsobom sa čistia aj vnútorné orgány.Výhodou medovej masáže je spojenie dotykovej terapie, cieleného silného prekrvenia, vynikajúcich účinkov medu a detoxikácie organizmu priamo cez pokožku. Uvoľňuje sa stuhnutosť chrbta, lymfatické uzliny, koža a podkožie.Po masáži môže klient pociťovať mierne stavy ako po detoxikácií, preto musí prijímať veľa tekutín. Zdravý človek môže túto masáž absolvovať 1-2x za mesiac, pri akútnych problémoch 3x do mesiaca. Po určitej pauze sa kúra môže zopakovať alebo doplniť inou masážou. Keďže masáž vykonáva diplomovaný fyzioterapeut, jej odbornosť je na prvom mieste. 

Relaxačná masáž olejmi DoTerra

Klasická relaxačná masáž navodzuje psychické uvoľnenie, odbúrava stres a znovu obnovuje duševnú vyrovnanosť v stresových obdobiach ako pracovná vyťaženosť, vyťaženosť v skúškovom období, alebo len jednoducho vtedy, keď potrebujete zrelaxovať, uvoľniť sa a vypnúť.

Esenciálne oleje DoTerra

Aroma Touch: uvoľnenie svalov, upokojenie napätia, upokojenie podráždených tkanív, zvýšenie cirkulácie,  vyhladenie pokožky, protizápalovy účinok.
Deep Blue: pozitívne vplýva na bolesť svalov, kĺbov. Upokojuje reumu a artritídu. Zmiernenie bolesti, znižuje migrenózne stavy.

Manuálna lymfodrenáž

 je špeciálna hmatová technika, ktorá je zameraná na lymfatický systém kože a podkožia (tzv. povrchový miazgový systém). Cieľom manuálnej lymfodrenáže je hmatmi uvoľniť zablokované lymfatické uzliny a tým zlepšiť odtok lymfy po celom tele.

Pôsobí sa jemnými, pomalými a presne definovanými ťahmi, hmatmi a tlakom na povrch tela, čím dochádza k aktivácii pohybu lymfy v lymfatických cievach. Tieto lymfatické cievy majú za úlohu odvádzať lymfu do zberných lymfatických uzlín.

Ako sa manuálna lymfodrenáž vykonáva?
Manuálna lymfodrenáž sa vykonáva malým tlakom na pokožku bez požívania olejov, emulzií či iných prípravkov. Ošetrovaná osoba nesmie cítiť žiadnu bolesť. Terapeut sa môže zamerať na určité časti tela a upraviť tlak podľa potrieb klienta.

Aké sú výsledky manuálnej lymfodrenáže?
Manuálna lymfodrenáž sa využíva pri ošetrení unavených a „ťažkých končatín“, pri obezite a estetickom formovaní postavy alebo pri zmiernení celulitídy. Manuálna lymfodrenáž sa taktiež odporúča pre detoxikáciu, aktiváciu vlastného obranného systému tela a celkovému zlepšeniu imunitného systému. V kozmetických službách má manuálna lymfodrenáž taktiež svoje využitie a to pri liečbe akné, opuchoch tváre, zápale dutín, migrénach alebo pri opuchoch po plastických operáciách.

Pri vykonávaní manuálnej lymfodrenáže je taktiež dôležité dávať si pozor na kontraindikácie medzi, ktoré patria:

 • akútne štádium onkologického ochorenia
 • opuchy spôsobené ochorením srdca, pečene alebo obličiek
 • akútne vírusové alebo bakteriálne ochorenia
 • akútne žilné ochorenia 
 • glaukóm (zelený očný zákal)
 • hypertenzia (vysoký krvný tlak)
 • horúčka
 • zvýšená funkcia štítnej žľazy
 • astma
 • pľúcne ochorenia
 • poruchy látkovej výmeny

Ako často vykonávať manuálnu lymfodrenáž?

Ako prevencia 1x mesačne:

 • prevencia obranyschopnosti organizmu alebo detoxikácia 

Ako prevencia 2x mesačne:

 • prevencia celulitídy alebo kŕčových žíl 
 • prevencia proti migrénam 

Ako liečba 2-3x týždenne:

 • odstránenie, liečba celulitídy alebo opuchov 
 • liečba akné pri akútnej fáze – denne a následne po prvých 7 dňoch, 2 krát týždenne

Bankovanie

Bankovanie (súčasť tradičnej čínskej medicíny) je alternatívna liečiteľská metóda, ktorá využíva spojenie akupunktúrnych dráh s vnútornými orgánmi (konkrétne miesta na ľudskom tele (pokožke) a ich vzťah ku vnútorným orgánom). Účinky bankovania sú všeobecné (prečistenie krvi, zlepšenie obehu, obnova funkcie nervového systému…) a lokálne (odstránenie bolesti, uvoľnenie spazmov…). Terapeuti odporúčajú bankovanie kombinovať s ďalšími liečebnými postupmi. Je na mieste otázka: “Čo sa deje v procese bankovania?” Sklenená banka, ktorá miernym nahriatím, priložením na pokožku sa následne prisaje podtlakom na priložené miesto. Podtlakom prasknú kapiláry a vytvorí sa krvný výron. Na tomto mieste sa lokálne zvýši prívod krvi a kyslíka. Výsledkom je rýchla metabolizácia a regenerácia tkaniva.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Skúsený terapeut
  Skúsený terapeut
 • Na výber zo 4 druhov masáží
  Na výber zo 4 druhov masáží
 • Je vhodné absolvovať 2-3 masáže
  Je vhodné absolvovať 2-3 masáže
 • K dispozícii detský kútik
  K dispozícii detský kútik
 • Parkovanie zadarmo
  Parkovanie zadarmo

Ukončené
od 6,00 €

Bežná cena: 11 - 30,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,3

Vynikajúce hodnotenie

6 hodnotení

4 zákazníkov odporúča

10

Jemna masaz nie velmi pre muzov. Je to len taka relaxacna

Zákazník ZľavaDňa, 30. októbra 2019

Hodnotil ponuku Relaxačná masáž olejmi DoTerra v trvaní 30...


10

Vynikajúca masáž, určite pôjdem zase.

Adriana, 3. septembra 2019

Hodnotil ponuku Antimigrenózna masáž v trvaní 30 minút

Kontakt

Masáže ELIT

Beethovenova 28
91701 Trnava
0914 194 649

Otváracie hodiny podľa objednávok.

nmatieskova@gmail.com

Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež