Chrumkavé kačacie a husacie hody v reštaurácii Sedmička

Reštaurácia SEDMIČKA, Bratislava – Rača

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 7,50 €

Bežná cena
10,90 - 61,90 €
Ušetríte
až 17,00 €

Chrumkavé kačacie a husacie hody v reštaurácii Sedmička

  Reštaurácia SEDMIČKA, Bratislava – Rača (mapa)
  Platnosť kupónu je od 25.9.2018 do 31.1.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Pochutnajte si na 2400-gramovej kačke či 4400-gramovej husi, poprípade na ich štvrtinových porciách. K tomu domáce lokše, šťavnatá kapusta, mäkučké knedle v kombinácii chutí, ktoré sa tak skvele dopĺňajú. Zmena ročného obdobia si zaslúži malú oslavu a príjemné prostredie reštaurácie Sedmička vám ponúkne tie pravé jesenné hody.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Bezproblémové parkovanie
  Bezproblémové parkovanie
 • Útulné prostredie
  Útulné prostredie
 • Detský kútik pre najmenších
  Detský kútik pre najmenších
 • Vhodné aj pre väčšiu skupinku
  Vhodné aj pre väčšiu skupinku
 • Vynikajúca kuchyňa
  Vynikajúca kuchyňa

V cene je zahrnuté

 • Chrumkavá kačka alebo hus s prílohou

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 25.9.2018 do 31.1.2019.
 • Kupón je možné využiť v pondelok až sobotu od 15.00 hod. do 22.00 hod.

Garancia+

Ak nestihnete využiť kupón, spolu s partnerom MATIS s. r. o. vám vrátime až 70 % jeho hodnoty formou kreditu.


Ako využiť ponuku

 1. Nutná rezervácia aspoň 24-hodín vopred na 0903 775 501 (mimo obedov, tj. do 11.00 hod. alebo po 14.00 hod.)
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Doplňujúce informácie

 • Pre lepšiu konzumáciu je hus podávaná rozštvrtená. V prípade záujmu o nerozkrojenú hus o tom informujte personál pri objednávke.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 583 148 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Reštaurácia SEDMIČKA

Žitná 1
83106 Bratislava
+421 911 148 033

pondelok 9–22
utorok 9–22
streda 9–22
štvrtok 9–22
piatok 9–0
sobota 12–0
nedeľa 12–21


http://www.sedmicka.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Zjazd na horských trojkolkách

Zjazd na horských trojkolkách (2 km)

Bezmotorové trojkolky Mountain carts prinášajú už viac ako desať rokov adrenalínovú zábavu celej rodine. Jedinečná konštrukcia trojkoliek, chránená európskym patentom, odráža... Viac kvalitu výrobkov „Made in Germany“ a je zárukou bezpečnej zábavy, ktorú si môžu užívať deti, dospelí aj starí rodičia. Svedčia o tom tisícky nadšených zákazníkov, ktorí si dnes vychutnávajú radosť z bezpečnej jazdy v desiatich európskych krajinách.

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky (4 km)

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

Kuchajda

Kuchajda (4 km)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba (5 km)

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík (5 km)

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

Lanoland

Lanoland (5 km)

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

Železná studnička

Železná studnička (5 km)

Železná studnička je prímestská rekreačná zóna v Bratislavskom lesnom parku. Už dlhé roky je obľúbeným rekreačným miestom obyvateľov Bratislavy, pre svoj pokoj a lesné prostredie.

Dračí hrádok

Dračí hrádok (6 km)

Zrúcanina hrádku sa nachádza 2 km východne od obce Borinka v najjužnejšej časti pohoria Malé Karpaty. Pravdepodobne bol postavený v 13. storočí. Hrádok zanikol pri požiari... Viac pravdepodobne počas husitských vpádov v prvej polovici 15. storočia.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (6 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Horský park

Horský park (7 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Slavín

Slavín (7 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (7 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.