26,90 €

Bežná cena
66 €
Ušetríte
39,10 €

Kačka pre 4 osoby v Beer Arene

  BEER ARENA ŠANCOVÁ, Bratislava – Staré Mesto (mapa)
  Platnosť kupónu je od 1.10.2018 do 31.12.2018 podľa dostupnosti.

8,4

Veľmi dobré hodnotenie
(54 hodnotení)

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

20 x kúpené

Najlepšie chutí vtedy, ak ju jete so svojimi dobrými priateľmi. A bez pečenej kačice si toto obdobie nedokáže predstaviť takmer nikto. Na Šancovj v Beer Arene pre vás preto pripravili parádne kačacie hody vrátane lokší, kapusty a ďalších príloh.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Vynikajúce hodnotenia od zákazníkov
 • Široký výber kvalitných pív
 • Prevádzka v centre na Šancovej
 • Jedlá sú podávané s bohatou prílohou
 • Porcia pre 4 ľudí

V cene je zahrnuté

 • Celá kačka 2800 g pre 4 osoby
 • 8 ks omastené lokše
 • 200 g červená kapusta
 • Uhorka a baranie rohy

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 1.10.2018 do 31.12.2018.

Vyberte si z nasledujúcich možností

26,90 €
- 59 % / 66 € 39,1 €

0,00 €

Ako využiť kupón

 1. Zarezervujte sa cez online rezervačný formulár.
 2. Pri rezervácii je potrebné zadať čísla a hesla všetkých kupónov (v prípade viacerých porcií) – na mieste nebudú akceptované dodatočne žiadne kupóny
 3. Zrušenie rezervácie možné najneskôr 24 hod. vopred cez link v potvrdzujúcom e-maile, inak kupón prepadá

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,4

Veľmi dobré hodnotenie

54 hodnotení

32 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)24x
Veľmi dobré (7-8)21x
Dobré (5-6)6x
Podpriemerné (3-4)3x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom9,2
Kvalita jedla8,7
Priestory prevádzky9,1
Kvalita nápojov8,8
Okolie prevádzky8,6
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,1

Zákazníkom sa najviac páčilo

Spokojnosť s personálom:

Upravenosť personálu

Priestory prevádzky:

Čistota prevádzky

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Pre väčšie skupiny

10

Vynikajúce hodnotenie

Mária, 14. septembra 2018

Hodnotenie ponuky:
200 g kuracích krídeliek + 200 g vyprážaných...

Výborná reštaurácia s príjemným a ústretovým personálom, jedlo veľmi chutné aj pivko. Všetko OK, príjemné posedenie.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Viera, 16. augusta 2018

Hodnotenie ponuky:
1000 g pečených bravčových rebier

Bola som tu po prvý krát, dostupnosť - blízkosť dopravy, veľký priestor, príjemná, veselá a usmiata obsluha, rýchlosť obsluhy v dohodnutom čase, rezervácie jedla. Veľká chutná porcia s oblohou aj pre troch, nápoje, pivo- vychladené, vynikajúce. Čistota okolia reštaurácie a aj toalety na...
(celé hodnotenie)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  BEER ARENA ŠANCOVÁ

Šancová 5
81104 Bratislava
0918 563 009

info@beerarena.sk
http://beerarena.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (300 m)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (800 m)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Slavín

Slavín (800 m)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Michalská brána

Michalská brána (1 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (1 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (1 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Horský park

Horský park (1 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (2 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (2 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (2 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (2 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (2 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.