Úniková hra Tajomstvo Julesa Verna

Hra Julesa Verneho (LeavingRoom.sk), Bratislava

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

29,90 €

Bežná cena
66,00 €
Ušetríte
36,10 €

Úniková hra Tajomstvo Julesa Verna

  Hra Julesa Verneho (LeavingRoom.sk), Bratislava (mapa)
  Platnosť kupónu je od 14.9.2018 do 31.12.2018 podľa dostupnosti.

8,5

Veľmi dobré hodnotenie
(17 hodnotení)

Vydajte sa spolu s priateľmi na pomoc jednému z najväčších knižných cestovateľov histórie - na pomoc Julesovi Vernovi. Má problém, s ktorým si sám nevie rady. Avšak práve preto ste tu vy, aby ste mu pomohli vyriešiť zopár logických hádaniek. Existuje pre Julesa predsa len nejaká nádej? Jeho osud je vo vašich rukách!

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Dobrodružstvo, ktoré sa oplatí zdieľať s priateľmi
 • Máte možnosť zachrániť Julesa Verna
 • Pre skupinu 2 – 4 hráčov
 • Čas je obmedzený – len 60 minút!
 • Parkovanie možné priamo v areáli

V cene je zahrnuté

 • Úniková hra Tajomstvo Julesa Verna (pre skupinu 2–4 hráčov)
 • Pre skupinu 2–4 hráčov
 • Trvanie hry: 60 minút
 • Na výber 2 obtiažnosti:
 • Základný: je štrukturovaný - najprv vyriešite jednu úlohu a až potom sa dostanete k druhej. Je vhodný pre začínajúcich hráčov a pre hráčov ktorí preferujú postupnosť.
 • Expert: úlohy na seba nenadväzujú, jeho výhodou je, že v rovnakom čase môžete riešiť viacero úloh súčasne. Je vhodný pre pokročilých hráčov a hráčov ktorí nelipnú na presnej postupnosti a preferujú možnosť riešenia viacerých úloh naraz. 

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 14.9.2018 do 31.12.2018.

Ako využiť kupón

 1. Rezervácia je potrebná vopred prostredníctvom emailu na verne.room@gmail.com, online na http://www.leavingroom.sk/#row_6, alebo na čísle +421 902 905 001 v čase 10.00-18.00 hod.
 2. Pri objednávke je potrebné nahlásiť číslo kupónu a volenú obtiažnosť
 3. Heslo kupónu sa nahlasuje až priamo na prevádzke
 4. Pre vstup do areálu volaje +421 903 724 982 

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,5

Veľmi dobré hodnotenie

17 hodnotení

8 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)9x
Veľmi dobré (7-8)5x
Dobré (5-6)3x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Splnené očakávania8,2
Vybavenosť organizátora8,0
Spokojnosť s personálom8,6
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,6

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Dostupnosť termínov

Spokojnosť s personálom:

Personál k dispozícii

Splnené očakávania:

Bezpečné?

10

Vynikajúce hodnotenie

Edita, 4. novembra 2018

Hodnotenie ponuky:
Úniková hra Tajomstvo Julesa Verna (pre...

Velmi sa nam tu páčilo, tešíme sa na ďalšie dobrodružstvo ????

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

9,7

Vynikajúce hodnotenie

Katarina, 28. novembra 2018

Hodnotenie ponuky:
Úniková hra Tajomstvo Julesa Verna (pre...

Super napad ze mozeme doniest darcek ktory sa da zakomponovat do hry. Velmi ochotny personal, uplne v pohode sa dala zmenit rezervacia. Profesionalny pristup.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Hra Julesa Verneho (LeavingRoom.sk)

Muchovo námestie 12 ( v areáli vedľa obchodu Billa)
85101 Bratislava - Petržalka
+421 902 905 001

verne.room@gmail.com
http://www.leavingroom.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (800 m)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (1 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (1 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (2 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (2 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (2 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (2 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Michalská brána

Michalská brána (2 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (2 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Slavín

Slavín (3 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (3 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány (3 km)

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.