Dvojmesačný kurz maľby na textil v Starom Meste

DOT. - Contemporary Art Gallery, Bratislava

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

109,00 €

Dvojmesačný kurz maľby na textil v Starom Meste

  DOT. - Contemporary Art Gallery, Bratislava (mapa)
  Platnosť kupónu je od 14.9.2018 do 8.3.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Kade chodíte, tam hľadáte svoju vysnívanú obliečku, ktorá sa spolu s mäkkým vankúšikom bude hodiť na vaše obľúbené miesto. A stále nič. Už nehľadajte, ale vyrobte si ju! DOT. - Contemporary Art Gallery si pre vás pripravila kurz maľby na textil, na ktorom sa naučíte, ako preniesť svoj vysnívaný motív na textil a ako pracovať s farbami.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Obliečku na vankúš alebo praktickú tašku si po kurze odnesiete domov
 • Kurz prebieha vždy v rovnaký deň v týždni
 • Materiál a potreby v cene kurzu
 • Na kurze max. 12 – 15 ľudí
 • Prevádzka v Starom Meste

V cene je zahrnuté

 • Maľba na textil podľa výberu
 • Zoznámenie sa s technikou (ako preniesť motív na textil, ako pracovať s farbami, vytvorenie návrhu, vytvorenie šablóny
 • Tvorba šablóny
 • Prenášanie návrhu na textil pomocou šablóny na napr. vrecúško
 • Vytvorenie návrhu: na obliečku na vankúš alebo tašku
 • Prenesenie návrhu na textil a začiatok maľovania
 • Maľovanie motívu na napr. obliečku na vankúš alebo tašku
 • Maľovanie motívu na napr. obliečku na vankúš alebo tašku
 • Dokončovanie a záverečné fixovanie - žehlenie (buď doma, prípadne v DOT)

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 14.9.2018 do 8.3.2019.

Ako využiť ponuku

 1. Nutná rezervácia vopred na tel.čísle 0948 874 004 alebo kyskova@dotespressobar.sk
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 579 758 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  DOT. - Contemporary Art Gallery

Lazaretská 13
81108 Bratislava
+421948874004

Galéria:
Po - Pia: 08:00 - 19:00
So: 12:00 - 19:00

Kaviareň:
Po - Pia: 08:00 - 19:00
So: 12:00 - 19:00

info@dotgallery.sk
http://www.dotgallery.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (700 m)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (900 m)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Michalská brána

Michalská brána (1000 m)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (1000 m)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (1 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (1 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (1 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (2 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (2 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Slavín

Slavín (2 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Horský park

Horský park (3 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.