Degustácia 6 rumov s besedou v Slainte Fine Spirits – obľúbený darček pre mužov

Slainte Fine Spirits, Bratislava – Ružinov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,6

Vynikajúce hodnotenie
(36 hodnotení)

Degustácia 6 rumov s besedou v Slainte Fine Spirits – obľúbený darček pre mužov

LokalitaSlainte Fine Spirits, Bratislava – Ružinov (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 5.9.2018 do 30.6.2019 podľa dostupnosti.

Viete, čo je pri rume najlepšie? Že jeho pitie pred desiatou z vás nerobí alkoholika ale piráta! Hlboká debatka pri kvalitnom rume vás dokáže preniesť na ďaleký Karibik, odkiaľ tento obľúbený nápoj pochádza. Vy ich ochutnáte hneď šesť – tých najlepších kvalít a aj úplných noviniek na trhu. Zážitková degustácia v komornej atmosfére (max. 8 ľudí) s besedou a občerstvením v Slainte Fine Spirits.

Táto zážitková degustácia prebieha v uvoľnenej atmosfére (max. 8 ľudí) s besedou a občerstvením v Slainte Fine Spirits. Počas 2 hodín precestujú vaše chuťové poháriky cestu po slnečných, voňavých ostrovoch, prenesú vás do inej dimenzie pohody a relaxu s dobrou náladou. Spestrite si večer v kruhu priateľov a oddýchnite si zážitkovým spôsobom.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Veľmi dobré hodnotenia od zákazníkov
  Veľmi dobré hodnotenia od zákazníkov
 • Ochutnávka 6 prémiových rumov podľa výberu
  Ochutnávka 6 prémiových rumov podľa výberu
 • Občerstvenie v cene
  Občerstvenie v cene
 • Súčasťou je aj beseda zo sveta rumov
  Súčasťou je aj beseda zo sveta rumov
 • V ponuke až 100 rôznych fliaš rumov z celého sveta
  V ponuke až 100 rôznych fliaš rumov z celého sveta

Ukončené
od 1,00 €

Bežná cena: 1 - 60,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,6

Vynikajúce hodnotenie

36 hodnotení

20 zákazníkov odporúča

10

Vyborny vyber alkoholickych napojov! velmi mili personal

Lucia, 4. júla 2019

Hodnotil ponuku Kupón na 10 % zľavu na nákup rumov v...


10

Degustáciu som dala priateľovi ako darček, veľmi si pochvaľoval, výklad bol veľmi odborný, detailný, pani bola skvelá, rumy na jednotku (mali sme Klasik), bol skvelý výber a veľmi dobré občerstvenie. Môžem len odporučiť.

Monika, 25. júna 2019

Hodnotil ponuku Degustácia rumov s besedou o rume – KLASIK...

Kontakt

Slainte Fine Spirits

Slainte Fine Spirits

Bajkalská 22 (obchodné priestory hotela Aston)
82109 Bratislava
0948 85 80 85

info@slainte.sk
https://www.slainte.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Kuchajda

Kuchajda

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

3
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

3
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

3
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

3
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

3
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

3
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

3
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

3
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

3
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

4
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

4
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Mohlo by sa vám páčiť