134,90 €

Bežná cena
459,00 €
Ušetríte
324,10 €

Intenzívny golfový kurz pre získanie HCP a Povolenia ku hre na golfovom ihrisku s TOP trénerom a PGA golf profesionálom Karolom Balnom – nové víkendové termíny na rok 2019

  Golf & Country Club Piešťany, Piešťany (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 6.9.2019 podľa dostupnosti.

10

Vynikajúce hodnotenie
(27 hodnotení)

Nákupom získate
minimálne 134 bodov

Kúpiť

Končí o 2 dni alebo do vypredania.

45 x kúpené

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Golf & Country Club Piešťany

Golf je životný štýl, ktorý okrem vzťahu k pohybu a prírode učí cez svoje pravidlá aj k poctivosti a slušnosti. Intenzívny 12-hodinový kurz s diplomovaným trénerom, jedným z TOP golfových trénerov na Slovensku, je vašou vstupenkou do tohto pôvabného sveta.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Takmer 300 spokojných zákazníkov zo ZľavaDňa
 • Top tréner so 18-ročnou praxou a perfektnými hodnoteniami
 • Požičanie palíc a loptičiek v cene
 • Poukážka na nákup golfových potrieb ako darček
 • Kurz v trvaní 12 hodín

V cene je zahrnuté

 • Intenzívny 12-hodinový kurz Zelenej Karty vedený TOP trénerom
 • Kurz je zakončený záverečnou skúškou a získaním zelenej karty (koná sa na ihrisku v Piešťanoch, doplatok 60 € nie je zahrnutý v cene kupónu)
 • Každý kurz vedie PGA Golf Professional "A" Karol Balna osobne
 • Požičanie golfových palíc a loptičiek počas celej výuky
 • Vstup na tréningové plochy počas trvania kurzu
 • + darček: poukážka v hodnote 30 € na nákup v obchode s golfovými potrebami (platí pri nákupe nad 100 €)

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 6.9.2019.

Vyberte si z nasledujúcich možností

Intenzívny víkendový golfový kurz zelenej karty s TOP trénerom Karolom Balnom, PGA Golf Professional

Termín:

 • kurz prebieha vždy v piatok až nedeľu

134,90 €
- 71 % / 459 € 324,1 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Po zakúpení kupónu je potrebné potvrdiť účasť na kurze na čísle 00421 907 412 514 alebo 00420 777 584 540, prípadne SMS
 2. Pri objednávke potrebné nahlásiť meno a priezvisko s číslom kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Doplňujúce informácie

 • Limitovaný počet len 6 kupónov na jeden termín
 • Termín sa otvára pri minimálnom počte 2 osoby, pokiaľ kurz nebude mat 2 účastníkov, bude vám navrhnutý nahradený termín

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

10

Vynikajúce hodnotenie

27 hodnotení

21 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)27x
Veľmi dobré (7-8)0x
Dobré (5-6)0x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s priestormi9,7
Spokojnosť s lektormi10
Priebeh kurzu10
Rezervácia a uplatnenie kupónu10

Zákazníkom sa najviac páčilo

Priebeh kurzu:

Individuálne korekcie

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Individuálne požiadavky

Spokojnosť s lektormi:

Ochota a vystupovanie

10

Vynikajúce hodnotenie

Štefan, 16. mája 2019

Hodnotenie ponuky:
Intenzívny víkendový golfový kurz zelenej...

S kurzom sme boli veľmi spokojní. Tréner Karol nám trpezlivo a priateľsky vysvetlil a predviedol potrebné techniky a postupy. Kurz sme si užili, bavil nás a odporúčame ho aj ostatným, ktorí uvažujú o ponorení sa do tajov golfu. :-) Monika a Števko

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Lenka, 12. mája 2019

Hodnotenie ponuky:
Intenzívny víkendový golfový kurz zelenej...

Kurz vyborna investicia pre tych, ktori chcu zistit co je golf za hru. Problemom vsak bola spolocnost ZlavaDna, ktora predala viac kuponov ako bolo povolene, takze sa instruktor musrl venovat viac ludom nez planoval a musel hladat aj nahradne palice pre vacsi pocet ucastnikov kurzu.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Golf & Country Club Piešťany

Kúpeľný ostrov – časť Vrbinky 3612
92101 Piešťany
+420 777 584 540


http://golfpiestany.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Vojenské historické múzeum - Piešťany

Vojenské historické múzeum - Piešťany (2 km)

Nachádza sa tu dobová výzbroj, výstroj čs. armády, ďalej ľahká obrnená technika a ťažká pásová technika používaná v období rokov 1945 – 1992.

Monza Indoor Kart

Monza Indoor Kart (3 km)

Monza Indoor Kart ponúkajú zábavu na motokárach v krytej hale. K dispozícii sú aj detské motokáry, takže na svoje si tu prídu okrem dospelých aj deti.

Sĺňava

Sĺňava (5 km)

Sĺňava je najznámejšia rekreačne využívaná vodná nádrž v okolí Piešťan. Za svoj názov vďačí vysokému počtu slnečných dní v roku. Pri vodnej ploche sa nachádzajú dva kempingy –... Viac Camping Pullmann a Camping Lodenica, niekoľko penziónov a hotelov, požičovne športových potrieb a celý rad doplnkových služieb.

Zoofarma Nový Zéland

Zoofarma Nový Zéland (6 km)

15-hektárový areál je viac ako iba obyčajná zoologická záhrada. Nájdete tu hospodárske zvieratá chované na Novom Zélande, klokany, bizóna, lamu, ťavu,... Môžete si ich pohladiť,... Viac odfotiť sa s nimi či pomôcť s kŕmením. Časť areálu je venovaná filmovej adaptácií fantasy ságy Pán Prsteňov, ktorá bola natáčaná práve na Novom Zélande.

Čertova pec

Čertova pec (7 km)

Malá krasová jaskyňa leží v pohorí Považský Inovec. Našli sa v nej najstaršie známky jaskynného osídlenia na Slovensku. Je verejnosti voľne prístupná. Je 27 m dlhá, priemerne 6 m... Viac široká a jej maximálna výška je 4,6 m. Dá sa sem dostať po vyznačenom chodníku od rovnomenného motorestu pri horskom prechode Havran, cesta trvá asi 3 minútky.

Nitrianska Blatnica - rozhľadňa na Marháte

Nitrianska Blatnica - rozhľadňa na Marháte (9 km)

Marhát je vrch v pohorí Považský Inovec. Najľahšie sa k nemu dostane z obce Nitrianska Blatnica po zelenej a žltej značke. Na vrchu je drevená rozhľadňa, z ktorej je výborný... Viac výhľad na široké okolie.

Šikmá veža vo Vrbovom

Šikmá veža vo Vrbovom (9 km)

Že šikmú vežu majú len v Pise? Omyl, priatelia. Kostolná veža vo Vrbovom je naklonená o celý jeden meter a vďaka tomu sa nazýva „slovenskou Pisou.“

Park miniatúr Podolie

Park miniatúr Podolie (10 km)

Pozrite si prehliadku hradov, zámkov, kostolíkov a ďalších historických objektov, ktoré sa nachádzajú na Slovensku - všetky na jednom mieste pekne pokope. V súčasnosti park... Viac obsahuje viac ako 50 modelov.

Slovanské Hradisko Bojná - Valy

Slovanské Hradisko Bojná - Valy (11 km)

Hradisko bolo významným centrom Nitrianskeho kniežatstva a neskôr Veľkej Moravy. Nájdete tu odkryté základy hradištných obydlí, rekonštrukciu vonkajšieho opevnenia, obytného... Viac dvorca a zásobnej jamy na obilie a potraviny. Bojná je tiež významným archeologickým náleziskom, našla sa tu napríklad kolekcia najstarších slovanských kresťanských pamiatok na Slovensku. hradisko predstavuje expozíciu Archeologického múzea Veľkej Moravy v Bojnej.

Čachtický Hrad

Čachtický Hrad (15 km)

Čahtický hrad je známy najmä ako sídlo krvavej grófky Alžbety Báthoryovej. Hrad patril do sústavy pohraničných kráľovských hradov chrániacich západné hranice Uhorska. Vznikol v... Viac prvej polovici 13. storočia a v 15. storočí ho rozšírili. V hrade je možnosť zúčastniť sa aj prehliadky so sprievodcom, ktorý Vám prednesie históriu hradu a jeho jednotlivých častí. Dostanete sa k nemu po žltej značke z obce Višňové alebo po zelenej z obce Čachtice.

Topoľčiansky Hrad

Topoľčiansky Hrad (16 km)

Tento hrad pochádza z 13. storočia. V súčasnosti je jeho dominantou v romantickom slohu postavená hlavná veža a pomerne dobre zachované opevnenie. Pohľady z vyhliadky pod hradom... Viac sú ako z rozprávky. Úchvatný je najmä výhľad východným smerom na takmer celú Hornú Nitru, na Tribeč so Zoborom, na severovýchode Strážovské vrchy a na severozápade bočný hrebeň Považského Inovca.

Rekreačné stredisko Zelená Voda

Rekreačné stredisko Zelená Voda (19 km)

Rekreačný areál s rozlohou 77 ha ponúka víkendovú rekreáciu nielen pre obyvateľov mesta a okolia ale je i vyhľadávaným miestom dovoleniek. Nájdete tu chatky, penzióny, hotel ale... Viac aj camping. K dispozícii sú ihriská na tenis, volejbal (beach voleyball), futbal. Areál ponúka minigolf, windsurfing, kajaking, alebo si môžete požičať vodný bicykel či čln a relaxovať plavbou po vodnej nádrži.