29,90 €

Bežná cena
52,80 €
Ušetríte
22,90 €

Kurzy orientálneho tanca, ktoré vás naplnia ženskou energiou a sebavedomím

  Štúdio DezOriental (Ružinov), Bratislava - Petržalka, Karlova Ves, Ružinov (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 15.1.2019 podľa dostupnosti.

9,1

Vynikajúce hodnotenie
(111 hodnotení)

Nákupom získate
minimálne 29 bodov

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

69 x kúpené

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Štúdio DezOriental (Ružinov)

Nedivte sa, ak vám okolie začne hovoriť, že ste akási iná, krajšia... Vlnenie bokmi, ladné pohyby rúk, zvodný pohľad - nič nezvýrazní ženskú energiu a sebavedomie viac. Orientálny brušný tanec v správnom prevedení má okrem príjemného pocitu aj pozitívne zdravotné účinky na chrbticu, ženské orgány, pomáha proti prípadnej inkontinencii, dopomáha celkovej rovnováhe či ohybnosti tela.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Kurzy pre začiatočníčky
 • Vaša ženskosť rozkvitne
 • Zvýšite si telesné sebavedomie
 • Kurz vedú kvalifikované lektorky
 • 8 hodín, 1x týždenne

V cene je zahrnuté

 • Kurz orientálneho alebo brušného tanca pre začiatočníčky v trvaní 2 mesiace (8 x 1 hodina)

 

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 15.1.2019.
 • Cez prázdniny a štátne sviatky sa netancuje

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

Kurz orientálneho tanca v Ružinove

29,90 €
- 43 % / 52,80 € 22,9 €

Kurz orientálneho tanca v Petržalke

Termín:

29,90 €
- 43 % / 52,80 € 22,9 €

0,00 €

Kurz orientálneho tanca v Karlovej Vsi

Termín:

29,90 €
- 43 % / 52,80 € 22,9 €

0,00 €

Ako využiť kupón

 1. Nutnosť rezervácie mailom na inga@orientalnytanec.sk alebo telefonicky na +421 903 221 775
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Doplňujúce informácie

 • V kurzoch pre začiatočníčky sa naučíte a budete drilovať základné techniky tanca, svalovej izolácie, kontrakcie a uvoľnenie svalov, kroky, kombinácie a postupne vrstvenie prvkov, čo vedie k hlbšiemu uvedomeniu si svojho tela a prispieva k zlepšeniu celkovej pohybovej kultúry a upevneniu telesného aj duševného zdravia. 
 • Skupina tancujúca tribal štýl brušného tanca Versus Bellydance Company na Facebooku

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,1

Vynikajúce hodnotenie

111 hodnotení

72 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)81x
Veľmi dobré (7-8)24x
Dobré (5-6)3x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)3x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s priestormi8,2
Spokojnosť s lektormi9,5
Priebeh kurzu9,0
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,5

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Dostupnosť termínov

Spokojnosť s lektormi:

Profesionalita a odbornosť

Priebeh kurzu:

Systém výučby

Kontakt

Aktivity v okolí

Kuchajda

Kuchajda (2 km)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (3 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (3 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (3 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (3 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Michalská brána

Michalská brána (3 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (3 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (3 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (3 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (3 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Slavín

Slavín (3 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (3 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.