Peruánska misa pre 2 osoby inšpirovaná čínskymi prisťahovalcami

Casa Inka - Peruánska reštaurácia, Bratislava - Ružinov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

13,90 €

Bežná cena
26,00 €
Ušetríte
12,10 €

Peruánska misa pre 2 osoby inšpirovaná čínskymi prisťahovalcami

  Casa Inka - Peruánska reštaurácia, Bratislava - Ružinov (mapa)
  Platnosť kupónu je od 27.6.2018 do 27.9.2018 podľa dostupnosti.

8,9

Veľmi dobré hodnotenie
(107 hodnotení)

Peruánska misa inšpirovaná čínskymi prisťahovalcami, ktorí v súčasnosti tvoria v Peru jednu z najväčích čínskych kolónií na svete. Číňania prijali miestne ingrediencie za svoje a ázijské jedlo prispôsobili peruánskej chuti. A práve reštaurácia Casa Inka vám túto gastronómiu priblíži na troch špeciálnych jedlách v jednom tanieri, ktoré nemáte šancu len tak hocikde ochutnať.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Jedinečná reštaurácia v stredoeurópskom regióne
 • Peruánski kuchári aj majitelia reštaurácie
 • Menu inšpirované čínskymi prisťahovalcami do Peru
 • Parkovanie priamo pred reštauráciou
 • Vynikajúce hodnotenie reštaurácie od zákazníkov

V cene je zahrnuté

 • 3-chodové čínsko-peruánske menu pre 2 osoby
 • Chancho oriental [čančo oiental]
  500 g pečené bravčové rebierka (500 g) marinované v zmesi medu, sójovej omáčky, peruánskeho nápoja pisko a čínskej mletej škorice
 • Teriyaki de pollo [teriaki de pojo]
  200 g vyprážané šťavnaté kúsky kuracích pŕs obaľované maizenou a vajíčkom, podávané v sójovej omáčke s ananásom, medom a sezamom. 
 • Arroz chaufa de champiňones [aros čaufa de čampiňones]
  Peruánsko-čínske rizoto pripravené z nakrájaných kúskov  šampiňónov (120 g) zmiešaných vo wok panvici s ryžou, kúskami papriky, omeletou, čínskou cibuľkou, kukuricou, sójovými výhonkami, čínskou škoricou, sójovou omáčkou, zázvorom, olivovým a sezamovým olejom. 

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 27.6.2018 do 27.9.2018.
 • Kupón platí počas pracovných dní v čase od 17.00 do 21.00 hod. a v sobotu od 12.30 do 21.00 hod.

Ako využiť kupón

 1. Potrebná rezervácia aspoň 24 hodín vopred na rezervacie@casa-inka.sk alebo na 0911 756 058 a 0911 756 054
 2. Pri rezervácii nahláste len číslo kupónu, heslo kupónu sa nahlasuje až pri jeho využití priamo na prevádzke
 3. Rezervácia je platná až po prijatí potvrdzujúceho e-mailu z reštaurácie

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,9

Veľmi dobré hodnotenie

107 hodnotení

76 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)59x
Veľmi dobré (7-8)39x
Dobré (5-6)8x
Podpriemerné (3-4)1x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom9,2
Kvalita jedla8,7
Kvalita nápojov9,0
Priestory prevádzky8,8
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,4
Okolie prevádzky8,1

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Uplatnenie kupónu

Spokojnosť s personálom:

Ochota a prístup

Kvalita nápojov:

Nápoje

10

Vynikajúce hodnotenie

Stefan, 19. novembra 2018

Hodnotenie ponuky:
Peruánska misa pre 2 osoby

Chodím sem pravidelne a na kupón sa vždy teším. Kuchyňa je autentická a veľmi chutná... škoda, že nerobia aj morské prasa... ale to, čo varia, je vynikajúce :)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Igor, 29. septembra 2018

Hodnotenie ponuky:
Peruánska misa pre 2 osoby

V Casa Inka na Jeheho ul. nam velmi vyhovuje. Uz sme tu boli viackrat. Kvalita jedla i sluzieb na vysokej urovni, ochotny personal, pekne kludne prostredie. Da sa v tichu a kludnej atmosfere stolovat i porozpravat. Deti maju i mini detsky kutik.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

Aktivity v okolí

Kuchajda

Kuchajda (2 km)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (2 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (2 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Michalská brána

Michalská brána (2 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (3 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (3 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Slavín

Slavín (3 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (3 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (3 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (3 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (3 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.