Letná sezóna v Aqualande Moravia za výnimočnú cenu

AQUALAND Moravia, Česko - Južná Morava - Pasohlávky

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

3,99 €

Letná sezóna v Aqualande Moravia za výnimočnú cenu

  AQUALAND Moravia, Česko - Južná Morava - Pasohlávky (mapa)
  Platnosť kupónu je od 1.7.2018 do 27.9.2018 podľa dostupnosti.

8,9

Veľmi dobré hodnotenie
(1 402 hodnotení)

TOP sezóna v Aqualande Moravia za akciovú cenu? Tak to tu ešte nebolo! Na leto sme si pre vás pripravili výnimočnú ponuku. Vďaka kupónu, ktorý máme práve v ponuke, dostanete hneď niekoľko odmien: výhodný vstup a kúzelnú knižku plnú zliav, ktorá vám pomôže ušetriť až 90 €. O to viac si budete užívať 14 bazénov, 20 toboganov a množstvo atrakcií pre celú rodinu.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Prvýkrát akcia aj na letné vstupy
 • Najväčší a najmodernejší aquapark v ČR
 • 14 bazénov, 20 toboganov a šmýkačiek
 • 2 nové vonkajšie vyhrievané bazény (37 °C)
 • Len hodina a pol autom z Bratislavy

V cene je zahrnuté

 • 35 % zľava na akúkoľvek vstupenku (vrátane rodinnej) zakúpenú na pokladni Aqualandu Moravia do zóny AQUA (kompletný cenník TU) - platí do 27. 9. 2018
 • Kúzelná knižka plná zliav - platí do 2. 9. 2018 (viac info nižšie)
 • Koľko môžete ušetriť?
 • Rodina ušetrí na celodennom vstupe cca 18 €
 • Jednotlivec ušetrí na celodennom vstupe cca 6 €

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 1.7.2018 do 27.9.2018.
 • Príklad: Na ZľavaDňa.sk si zakúpite kupón za 3,99 € (99 Kč), vďaka ktorému získate 35 % zľavu na akúkoľvek vstupenku do aquaparku zakúpenú na pokladni. V aquaparku napr. zaplatíte namiesto 1 599 Kč len 1 039 Kč. Spolu s cenou za kupón zo ZľavaDňa.sk tak celkovo ušetríte 461 Kč (28 %, cca 18 €). Jednotlivec dokáže ušetriť 163 Kč (21 %, cca 6 €)
 • Deti do 100 cm majú vstup zdarma (kompletný cenník TU)
 • Doplatok za odchod po 21.00 hod - 100 Kč/osoba
 • Zľava neplatí pri zakúpení permanentiek
 • Tip na ubytovanie: Hotel AQUALAND INN (viac info nižšie)
 • Ako sa dá stráviť skvelý deň v Aqualande Moravia, sa dozviete v našom blogu

Ako využiť kupón

 1. Rezervácia nie je potrebná
 2. Vytlačený kupón je potrebné predložiť na pokladni aquaparku pred nákupom vstupenky
 3. Zľava sa vzťahuje na akékoľvek vstupy zakúpené na pokladni Aqualandu Moravia (nevzťahuje sa na e-shop)

Doplňujúce informácie

 • Otváracie hodiny TU. O 19.30 hod. je možný posledný vstup do areálu, o 20.40 hod. je uzatvorenie bazénov a atrakcií. Saunový svet je v štandardnej prevádzke PO - SO od 12.00 do 21.00 hod., NE od 13.30 do 21.00 hod. Forum Romanum Wellness je bezplavková zóna - na recepcii obdrží každý návštevník plachtu
 • Najčastejšie otázky a odpovede:
 • Koľko teda vlastne ušetrím? Ako bolo spomenuté, minimálne usporíte 35 % za zľavu na vstup (mínus hodnota kupónu). Pri uplatnení všetkých kupónov sa však výška vašej zľavy môže vyšplhať až na závratných 2 300 Kč. Zľavu môžete uplatniť od 1. 7. až do 27. 9. 2018
 • Koľkokrát môžem jednotlivý kupón z mojej knižky využiť? Jednotlivé kupóny z ponuky možno využiť iba raz, knižku obdržíte na pokladni Aqualandu Moravia pri vstupe v období od 1. 7. do 2. 9. 2018
 • Musím všetky kupóny využiť počas jedinej návštevy? Nie, jednotlivé kupóny možno využiť kedykoľvek po obdržaní až do konca letnej sezóny aquaparku, teda do 2. 9. 2018
 • Sú kupóny prenosné z človeka na človeka? Áno, kupóny nie sú viazané na konkrétne meno, môžu byť teda uplatnené inou osobou, než ktorá zakúpila zvýhodnené vstupné

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,9

Veľmi dobré hodnotenie

1 402 hodnotení

746 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)872x
Veľmi dobré (7-8)426x
Dobré (5-6)68x
Podpriemerné (3-4)24x
Zlé (1-2)12x

Hodnotenie kategórií

Vybavenosť zariadenia9,1
Čistota zariadenia9,2
Spokojnosť s personálom9,2
Kvalita jedla8,4

Zákazníkom sa najviac páčilo

Spokojnosť s personálom:

Ochota a prístup

Čistota zariadenia:

Bazény

Vybavenosť zariadenia:

Parkovanie

10

Vynikajúce hodnotenie

Ján, 20. augusta 2018

Hodnotenie ponuky:
35 % zľava na akúkoľvek letnú vstupenku do...

Boli sme prvý krát, určite sa vrátime

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Eva, 19. augusta 2018

Hodnotenie ponuky:
35 % zľava na akúkoľvek letnú vstupenku do...

Super aquapark, veľmi sa nám tu páčilo, krásny zážitok... Odporúčame.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  AQUALAND Moravia

Pasohlávky č. ev 110
69122 Pasohlávky

Otváracie hodiny:
denne od 10.00 do 21.00 hod.

info@aqualand-moravia.cz
http://www.aqualand-moravia.cz...

Zobraziť na mape

  Forum Romanum Wellness

Pasohlávky č. ev 110
69122 Pasohlávky

Otváracie hodiny:
PO – SO 12.00 - 21.00 hod.

NE 11.30 - 13.30 hod.:
detské saunovanie

Od 13.30 hod.:
štandardná prevádzka

wellness@aqualand-moravia.cz
http://www.aqualand-moravia.cz...

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Najstarší kostol na Slovensku

Najstarší kostol na Slovensku (41 km)

Najstaršia stavebá fáza kostola v Kopčanoch sa datuje do 9. - 10. storočia. Vďaka tomu patrí tento kostol k najstarším stojacim stavbám na našom území a zároveň je najstarším... Viac kostolom na Slovensku.

Kaštieľ Holíč

Kaštieľ Holíč (44 km)

Svoj súčasný neskorobarokový výzor získal prestavbou pôvone renesančnej protitureckej pevnosti, ktorá sa stala reprezentačným letným sídlom rodiny Habsburgovcov. Kaštieľ je... Viac vyhlásený za Národnú kultúrnu pamiatku,

Slovenský Stonehange

Slovenský Stonehange (44 km)

Holíčska svätyňa a kamenné kultové objekty sú podľa odborníkov najvýchodnejšie umiestnené menhiry v Európe. Nájdete ich na nádvorí Remeselného a sú rozostavené do podoby slnečných... Viac hodín. Dokážete na nich rozoznať obrazce zvierat, nástrojov a postáv ľudí.

Veterný mlyn Holíč

Veterný mlyn Holíč (45 km)

Je to jediný zachovaný veterný mlyn na Slovensku, pochádza z osemdesiatych rokov 19. storočia. Patrí medzi tzv. veterné mlyy holandského typu. Mlyn sa prestal používať po prvej... Viac svetovej vojne, postupne chátral, až kým ho nezrekonštruovali v sedemdesiatych rokoch 20. storočia.

Baťov kanál - Skalica

Baťov kanál - Skalica (47 km)

Plavebnú cestu, kanál, pôvodne využivala spoločnosť Baťa na prepravu materiálu do svojich teplární v Otrokoviciach. Plavebná trasa kanála začína v Skalici a končí v prístave v... Viac Otrokoviciach, v súčasnosti má približne 60 kilometrov. Na kanáli je možnosť zapožičať si loďku a plaviť sa do ktoréhokoľvek prístavu na kanáli.

Záhorské múzeum Skalica

Záhorské múzeum Skalica (48 km)

Múzeum bolo otvorené už v roku 1905. Obsahovalo zbierku umeleckých, ľudovoumeleckých a historických predmetov s cieľom pozdvihnúť sebavedomie roľníckych a remeselníckych vrsti... Viacev. Stála expozícia, reinštalovaná k storočnici múzea v roku 2005 v pôvodnej budove, prezentuje časť pôvodnej zbierky zakladateľa múzea, v ďalšej časti prostredníctvom zbierkových predmetov, fotodokumentácie a textov doterajšie výsledky bádania a zbierkotvornej činnosti a oblasti archeológie, histórie, literárnej histórie, etnológie a folklóru, pričom časť priestorov je venovaná maliarskemu dielu krajinára Júliusa Koreszku, vzťahujúcemu sa ku Skalici.

Rekreačné stredisko Gazárka

Rekreačné stredisko Gazárka (51 km)

Gazárka je rekreačné stredisko nachádzajúce sa v prostredí borovicového lesa. Pozostáva z piatich jazier, ktoré vznikli po vyťažení piesku. Sú využívané na rekreáciu a rybol... Viacov. Jazerá ponúkajú oddych na upravených pieskových plážach s pozvoľným prístupom do vody.

Habánsky dvor v Sobotišti

Habánsky dvor v Sobotišti (64 km)

Habánsky dvor vznikol ako sídlo Habánov, putovníkov, ktorí prichádzali na naše územie od 16. storočia. V obci Sobotište založili usadlosť, v ktorej dodržiavali silné kresťanské... Viac zásady a v ktorej neexistovalo osobné vlastníctvo. Časť usadlosti sa zachovala dodnes a slúži ako pamiatkova zóna, kde možno vidieť prastaré ľudové domy, habánsku zvonicu, radnicu, školu, džbánkarskú dielňu, stodolu, kľučiareň či mlyn.

Kaštieľ Sobotište

Kaštieľ Sobotište (64 km)

Renesančno-barokový tzv. Nyaryiovský kaštieľ s nárožnými vežami nájdete na námestí v záhorskej obci Sobotište. V obci sa nachádzal pôvodný hrad, ktorý v 17. storočí prestavali na... Viac kaštieľ. V jeho priestoroch sa nachádza Múzeum Samuela Jurkoviča s expozíciou dejín slovenského družstevníctva. Ďalšia expozícia múzea je venovaná habánskej keramike, ľudovým krojom a nástrojom.

Šranecké piesky

Šranecké piesky (64 km)

Približne v polovici cesty medzi obcami Lakšarská Nová Ves a Plavecký Štvrtok natrafíte na neobvyklú krajinu, pripomínajúcu africké púšte a piesočné duny. Piesok sem navial vietor... Viac z rieky Moravy pred miliónmi rokov a dal tak tejto oblasti výnimočný charakter. Táto oblasť patrí medzi chránené oblasti európskeho významu, žije tu niekoľko vzácnych druhov flóry aj fauny.

Hrad Branč

Hrad Branč (68 km)

Zrúcanina hradu Branč sa nachádza nad obcou Podbranč neďaleko Senice. Vznikol v 13. storočí a stal sa strediskom správy rozľahlého hradného panstva. Koncom 17. storočia začal... Viac chátrať a od začiatku 18. storočia nebol obývaný. Z jednotlivých budov sa dodnes zachovali len zvyšky obvodových múrov a niektoré súvislejšie časti dolného hradu. K hradu sa dá dostať nenáročným výstupom a hradný kopec ponúka krásny výhľad na široké okolie.

Plavecká jaskyňa

Plavecká jaskyňa (68 km)

Jaskyňa sa nachádza na západnom svahu Malých Karpát, neďaleko Plaveckého hradu. Je to celkom prvá jaskyňa na Slovensku, ktorá bola sprístupnená verejnosti. Dnes je otvorená len... Viac príležitostne napríklad počas dňa otvorených dverí alebo po dohode s jaskyniarmi.