Ľutujeme, ponuka je ukončená.

6,59 €

Bežná cena
13,90 €
Ušetríte
7,31 €

Vyhliadka z UFO a drink na Pláži pod UFOm - osviežte sa drinkom Very Cranberry s Absolut vodkou

  UFO watch.taste.groove., Bratislava - Most SNP (UFO watch.taste.groove.) (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 30.9.2018 podľa dostupnosti.

9,0

Vynikajúce hodnotenie
(913 hodnotení)

Ukončené

5387 x kúpené

Skvelý tip na horúce letné dni! Nechajte sa na chvíľu uniesť UFOm a vychutnajte si magický výhľad na celú Bratislavu! Po návrate z vyhliadky na vás čaká pohodová letná atmosféra na Pláži pod UFOm a osviežujúci drink. Užite si leto!

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Dohľad až 100 km
 • Vo výške 95 metrov
 • Drink na pláži
 • Deti do 111 cm zdarma
 • Otvorené od 10.00 do 23.00 hod.

V cene je zahrnuté

 • Vstupné a vyvezenie sa na Vyhliadkovú vežu UFO vo výške 95 m (na vrchole nad reštauráciou)
 • Deti do 111 cm majú vstup na Vyhliadkovú vežu UFO zadarmo
 • Drink na Pláži pod UFOm, na výber (na mieste):

Alko drink: Very Cranberry 0,2 l (Absolut vodka, citrónová šťava, pomarančový džús, brusnicový džús) alebo pivo Pilsner Urquell 0,33 l
Nealko drink: Nealkoholické pivo Birell 0,33 l 
Alternatíva pre deti: džús 0,3 l (jablkový, pomarančový)  

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 30.9.2018.

Ako využiť kupón

 1. Rezervácie nie je potrebná
 2. Kupón (môže byť aj v elektronickej forme) si vymeníte za vstupenku na Vyhliadkovú vežu UFO
 3. Drink na Pláži pod UFOm je možný až po vyhliadke UFO - je potrebné sa preukázať vstupenkou

Doplňujúce informácie

 • Vyhliadková veža UFO je otvorená od 10.00 do 23.00 hod.
 • Drink na Pláži pod UFOm je možné využiť od 11.00 do 23.00 hod. (v prípade, že sa na pláži bude konať párty, tak len do 20.00 hod.) - pre vždy čerstvé informácie sledujte facebook
 • V prípade zlého počasia alebo eventu bude Pláž pod UFOm zatvorená (dostupnosť si overíte na https://www.facebook.com/PlazBratislava) / v prípade privátneho eventu je Vyhliadková veža UFO zatvorená (odporúčame overiť si jej dostupnosť telefonicky na 00421 2 6252 0300 alebo na https://www.facebook.com/UfoBratislava)

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,0

Vynikajúce hodnotenie

913 hodnotení

610 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)578x
Veľmi dobré (7-8)275x
Dobré (5-6)53x
Podpriemerné (3-4)5x
Zlé (1-2)2x

Hodnotenie kategórií

Splnené očakávania9,2
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,5
Spokojnosť s personálom9,1
Vybavenosť organizátora8,8

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Rýchlosť odozvy

Splnené očakávania:

Bezpečné?

Spokojnosť s personálom:

Personál k dispozícii

10

Vynikajúce hodnotenie

Helena, 19. septembra 2018

Hodnotenie ponuky:
Vyhliadka na UFO a drink na Pláži pod UFOm

Tento rok som na UFE bola 3x a uplna spokojnost

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Maja, 14. septembra 2018

Hodnotenie ponuky:
Vyhliadka na UFO a drink na Pláži pod UFOm

Kupón som využila v predĺženom termíne, keďže na prelome augusta/septembra bola UFO vyhliadka z technických príčin zatvorená. Vystihli sme pekné počasie a úžasný západ slnka z hornej terasy, zavŕšený drinkom v bare (pláž už nefunguje). Kladne oceňujem aj promptnú komunikáciu so zľavovým...
(celé hodnotenie)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  UFO watch.taste.groove.

Most SNP
851 01 Bratislava
+421 2 6252 0300

reception@u-f-o.sk
http://www.u-f-o.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

UFO Bratislava

UFO Bratislava (200 m)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (400 m)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (400 m)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (500 m)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (600 m)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (600 m)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Michalská brána

Michalská brána (800 m)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (800 m)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (1 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Slavín

Slavín (2 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.