Zastavte na chvíľu čas vo Ville Carpe Diem*** - 2 alebo 3 noci pre dvoch v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice

Villa Carpe Diem, Slovensko - Trenčianske Teplice

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

ZľavaDňa - Rekreačný príspevok

od 99,00 €

Bežná cena
140 - 210,00 €
Ušetríte
až 81,00 €

Zastavte na chvíľu čas vo Ville Carpe Diem*** - 2 alebo 3 noci pre dvoch v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice

  Villa Carpe Diem, Slovensko - Trenčianske Teplice (mapa)
  Platnosť kupónu je od 15.5.2018 do 16.12.2018 podľa dostupnosti.

9,8

Vynikajúce hodnotenie
(38 hodnotení)

Romantická vilka obklopená prírodou Strážovských vrchov, ktorá vás osvieži nielen na pohľad, ale aj počas príjemných prechádzok lesom. Kúpeľná promenáda a celoročne otvorené vnútorné a vonkajšie bazény sú od nej vzdialené len 5 minút chôdze. Tak si len predstavte, ako sa vo dvojici vytrhnete z každodenných povinností a zastavíte spolu čas vo Ville Carpe Diem.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Kaviareň a terasa s panoramatickým výhľadom
 • Bohaté raňajky vo forme bufetových stolov 
 • Bezplatné parkovisko
 • Termálne kúpalisko Zelená žaba len 15 minút pešo
 • Vysoké hodnotenie 9,7 na Booking.com

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie pre 2 osoby v dvojlôžkovej izbe s manželskou posteľou a samostatnou kúpeľňou
 • Bohaté raňajky vo forme bufetových stolov s panoramatickým výhľadom
 • Wi-Fi zdarma
 • Parkovanie pred villou

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 15.5.2018 do 16.12.2018.

Ako využiť kupón

 1. Pobyt si môžete stále rezervovať bez online rezervácie telefonicky na tel. č. +421 911 706 655 alebo e-mailom na rezervacie@villacarpediem.sk
 2. Pri rezervácií je potrebné nahlásiť číslo kupónu, heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití v zariadení

Doplňujúce informácie

 • Villa Carpe Diem ponúka množstvo drobných radosti, ktoré spolu dotvárajú dokonalý oddych - príjemné ubytovanie, vynikajúce raňajky, lahodná talianska kávička, privátne wellness s pravým proseccom, posedenie na terase a v neposlednom rade charizma rodinného hotelíka
   

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,8

Vynikajúce hodnotenie

38 hodnotení

34 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)36x
Veľmi dobré (7-8)2x
Dobré (5-6)0x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom9,7
Čistota zariadenia10
Kvalita jedla9,9
Kvalita ubytovania9,9
Prostredie zariadenia9,7
Rezervácia a uplatnenie kupónu10
Spoločenské vyžitie9,4
Kvalita wellness10
Vybavenie pre deti10
Pocit oddychu/relaxu10

Zákazníkom sa najviac páčilo

Kvalita wellness:

Kvalita maséra/procedúr

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Potvrdenie rezervácie

Čistota zariadenia:

Izby

Staršia dvojica:

Pocit oddychu/relaxu

Rodina s deťmi:

Vybavenie pre deti

Mladá bezdetná dvojica:

Spoločenské vyžitie

10

Vynikajúce hodnotenie

Roman, 1. decembra 2018

Hodnotenie ponuky:
Ubytovanie pre 2 osoby na 2 noci s raňajkami

Pobyt predcil nase ocakavania, interier a zariadenie posobia na mieste krajsie nez zobrazuju fotografie v ponuke. Cistota ukazkova a personal do pohody. Tiche okolie napriek tomu, ze penzion je od centra kupelou len cca 4 minuty chodze. Zariadenie sme navstivili prvy krat a mozeme ho doporucit.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Monika, 27. augusta 2018

Hodnotenie ponuky:
Ubytovanie pre 2 osoby na 3 noci s raňajkami

Bolo super ubytovanie ,personal,strava vsetko bolo vyborne

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Villa Carpe Diem

Hurbanova 343/7
91451 Trenčianske Teplice
+421 911 706 655

rezervacie@villacarpediem.sk
http://www.villacarpediem.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Kúpele Trenčianske Teplice

Kúpele Trenčianske Teplice (300 m)

Kúpele sa nachádzajú v nádhernom prostredí Strážovských vrchov. Sú jedným z najvyhľadávanejších a najstarších kúpeľných stredísk na Slovensku. Sláva miestnych kúpeľov je založená... Viac na piatich prameňoch liečivej sadrovo-sírnej vody s teplotou 36 až 40 °C. Podobne ako väčšina veľkých kúpeľov, aj Trenčianske Teplice sú významným kultúrnym centrom, v ktorom sa usporadúvajú kultúrne akcie národného i medzinárodného významu. Najpopulárnejším a najvýznamnejším podujatím súčasnosti je však festival filmov o umení Art film.

Zelená žaba

Zelená žaba (600 m)

Areál kúpaliska svojim návštevníkom ponúka možnosti plávania, oddychu, relax, športové aktivity, animačné programy i zábavné akcie. Areál Zelenej žaby prešiel kompletnou obnov... Viacou. Jeho služby môžu využívať nielen občania mesta, ale aj kúpeľní hostia a návštevníci mesta Trenčianske Teplice. Súčasťou nového areálu je 32,5 metrový antikorový bazén, detský bazén, VIP zóna, vírivky, atrakcie pre deti, multifunkčné ihrisko, kolkáreň, tenisové dvorce, plážové ihrisko, reštaurácia s vinárňou, bufety a predajňa suvenírov.

Trenčiansky Hrad

Trenčiansky Hrad (10 km)

Trenčiansky hrad je dominantou nielen Trenčína ale celého Považia. Vznikol v 11. storočí ako pevnosť a neskôr sa stal aj sídlom miestnej šľachty. Dnes sa v jeho starobylých... Viac priestoroch nachádzajú výstavné priestory a viaceré expozície Trenčianskeho múzea. Nájdete tu napríklad súbor palácov, výraznú Matúšovu vežu, delovú baštu alebo hladomorňu.

Hrad Vršatec

Hrad Vršatec (18 km)

Pôvodne gotický hrad z 13. storočia stojí na skalnom brale vo výške 805 m. Zničený bol v období Rákócziho povstania v roku 1706. Z neveľkých zrúcanín je výborný výhľad na stredné... Viac Považie a dolinu rieky Váh v pozadí so Súľovskými a Strážovskými vrchmi. K hradu vedie náučný chodník, viaceré turistické a cykloturistické trasy.

Vršatské bradlá

Vršatské bradlá (19 km)

Bralá patria medzi skvosty Stredného Považia a nájdete ich pri meste Ilava. Ich poloha bola ľuďom známa už od stredoveku, kedy tu postavili hrad. Dnes je však z neho už len rui... Viacna. Vršatecké bradlá sú vyhlásené za prírodnú rezerváciu s rozlohou 82,4 ha. Najvyšším bradlom je Chmeľová (925 m n. m.) a druhým je bradlo Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Nájdete tu náučný chodník, ktorého zdolanie trvá asi 3 hodinky. Má 10 náučných panelov, kde sa dozviete o geologických, historických, rastlinných aj živočíšnych pomeroch.

Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka (22 km)

V obci Uhrovec sa nachádza dom, v ktorom sa narodili dvaja velikáni slovenských dejin - Ľudovít Štúr a Alexander Dubček. Tento pamiatkovo chránený dom pochádzajúci z 18. storočia... Viac je dnes v správe Trenčianskeho múzea, ktoré tu zriadilo expozíciu venovanú dielu a odkazu Štúra aj Dubčeka.

Zrúcanina Hradu Uhrovec

Zrúcanina Hradu Uhrovec (23 km)

Hrad Uhrovec z 13. storočia je jeden z najhodnotnejších románskych hradov na Slovensku. Dnes ho môžeme obdivovať ako jednu z najstarších a najkrajšie zachovaných hradných... Viac architektúr na Slovensku. Dostanete sa naň po značených turistických cestách z obce Uhrovec alebo z obce Uhrovské podhradie.

Hrad Lednica

Hrad Lednica (23 km)

Hrad Lednica je stredoveký hrad týčiaci sa na skalnom brale neďaleko Púchova. Je jedným z najťažšie prístupných hradov na Slovensku. Pôvodne sa na prístup do hradu využívali dva... Viac padacie mosty a tunel vytesaný do skaly, ktorý sa používa do dnes. Z hradného brala je výborný výhľad na okolitú krajinu.

Hrad Beckov

Hrad Beckov (24 km)

Hrad Beckov sa týči na vysokom hradnom brale nad Obcou Beckov. Už od 13. storočia strážil obchodnú cestu vedúcu Považím. Bol hradom kráľov, mocných veľmožov a rytierov, hradom,... Viac ktorý odolal Tatárom aj Turkom. Zakonzervované zrúcaniny hradu turisti navštevujú najmä v júli, keď sa tu usporadúvajú hradné slávnosti spojené s dobývaním hradu. V podhradí, v kúrii Ambrovcov, sa nachádza múzeum k dejinám hradu.

Čičmany

Čičmany (26 km)

Čičmany sú preslávené svojou zachovalou ľudovou architektúrou, maľovanými zrubovými drevenicami. Pre ich záchranu bola dolná časť obce v roku 1977 vyhlásená za pamiatkovú... Viac rezerváciu ľudovej architektúry. Nachádza sa tu národopisná expozícia, kaštieľ a kostol.

Rekreačné stredisko Zelená Voda

Rekreačné stredisko Zelená Voda (27 km)

Rekreačný areál s rozlohou 77 ha ponúka víkendovú rekreáciu nielen pre obyvateľov mesta a okolia ale je i vyhľadávaným miestom dovoleniek. Nájdete tu chatky, penzióny, hotel ale... Viac aj camping. K dispozícii sú ihriská na tenis, volejbal (beach voleyball), futbal. Areál ponúka minigolf, windsurfing, kajaking, alebo si môžete požičať vodný bicykel či čln a relaxovať plavbou po vodnej nádrži.

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku (29 km)

Veľký Lopeník patrí k najvyšším vrchom Bielych Karpát a prechádza ním rovno česko-slovenská štátna hranica. Nájdete tu aj informačné tabule, ktoré vás informujú o tom, čo môžete z... Viac veže vidieť. Ak je rozhľadňa otvorená, dočkáte sa tu aj občerstvenia alebo kávy.