Ľutujeme, ponuka je ukončená.

od 11,90 €

Bežná cena
23,60 - 33,50 €
Ušetríte
až 17,6 €

Aqualand Moravia: Leto hneď a za mimosezónne ceny v najväčšom aquaparku ČR s vonkajšími vyhriatymi bazénmi

  AQUALAND Moravia, Česko - Južná Morava - Pasohlávky (mapa)
  Platnosť kupónu je od 23.4.2018 do 29.6.2018 podľa dostupnosti.

8,9

Veľmi dobré hodnotenie
(2 466 hodnotení)

Čo robiť, keď už každá bunka vášho tela túži po lete, no kalendár tvrdohlavo ukazuje niečo iné? Zavítajte do Aqualandu Moravia - najväčšieho aquaparku v Česku, a to len hodinu a pol od Bratislavy. Vyhrievané vonkajšie bazény s teplotou 37 °C, to je okamžitá dávka endorfínov. A vnútri vás čaká atmosféra tropického raja s relaxom na lehátkach, 20 toboganov aj parádne wellness centrum Forum Romanum.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Najväčší a najmodernejší aquapark v ČR
 • 14 bazénov, 20 toboganov a šmýkačiek
 • 2 nové vonkajšie vyhrievané bazény (37 °C)
 • Tropická letná atmosféra v každom období
 • Len hodina a pol autom z Bratislavy

V cene je zahrnuté

 • Celodenná vstupenka do Aqualandu Moravia pre 1 osobu
 • Bezplatné parkovanie

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 23.4.2018 do 29.6.2018.
 • Vytlačený kupón platí ako vstupenka
 • Za mimosezónnu cenu si môžete užiť aj prvé dni TOP letnej sezóny - vonkajší areál (vrátane vlnobitia či toboganov Abyss a Boomerango) je otvorený už od 16. 6. 2018 (sobota)
 • Deti do 100 cm majú vstup zadarmo (kompletný cenník TU)
 • Doplatok za odchod po 21.00 hod - 100 Kč/osoba
 • Tip na ubytovanie: Hotel AQUALAND INN (viac info nižšie)
 • Ako sa dá stráviť skvelý deň v Aqualande Moravia, sa dozviete v našom blogu

Ako využiť kupón

 1. Vytlačený kupón platí ako vstupenka

Voliteľné príplatky

 • Doplatok za jednorazový vstup do wellness: 189 Kč/osoba/150 min. V niektorých variantoch je wellness už zahrnuté v cene a môžete tak ušetriť peniaze

Doplňujúce informácie

 • Otváracie hodiny TU
 • O 19.30 hod. je možný posledný vstup do areálu
 • O 20.40 hod. je uzatvorenie bazénov a atrakcií
 • Saunový svet je v štandardnej prevádzke PO - SO od 12.00 do 21.00 hod., NE od 13.30 do 21.00 hod.
 • Forum Romanum Wellness je bezplavková zóna - na recepcii obdrží každý návštevník plachtu

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,9

Veľmi dobré hodnotenie

2 466 hodnotení

1 336 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)1514x
Veľmi dobré (7-8)758x
Dobré (5-6)124x
Podpriemerné (3-4)38x
Zlé (1-2)32x

Hodnotenie kategórií

Vybavenosť zariadenia9,1
Čistota zariadenia8,0
Spokojnosť s personálom8,0
Kvalita jedla8,5
Kvalita wellness10
Kvalita ubytovania10
Prostredie zariadenia8,0
Rezervácia a uplatnenie kupónu10

Zákazníkom sa najviac páčilo

Kvalita ubytovania

Kvalita wellness

Rezervácia a uplatnenie kupónu

10

Vynikajúce hodnotenie

Barbora, 27. decembra 2018

Hodnotenie ponuky:
Celodenný vstup pre 1 osobu + jednorazový...

Super akvapark, my sme využili už 2x cez Zlava Dňa a ľudí nikdy nebolo veľa ľudí ale keďže priestory sú malé cez víkend to musí byť katastrofa. Inak čo sa týka welnessu, super až na to že pri našej návšteve bola polovica zavretá kvôli rekonštrukcii. Tobogány 10/10, ako vždy. Pôjdeme aj nabudúce :)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Stanislav, 23. júla 2018

Hodnotenie ponuky:
Celodenný vstup pre 1 osobu...

Zatial sme využili služby tohto aquaparku iba 2-krát, ale sme nadmieru spokojný. Prostredie, vybavenosť, personál, atrakcie za 100 bodov. Určite sa sem ešte vrátime. Doporučujem.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  AQUALAND Moravia

Pasohlávky č. ev 110
69122 Pasohlávky

Otváracie hodiny:
denne od 10.00 do 21.00 hod.

info@aqualand-moravia.cz
http://www.aqualand-moravia.cz...

Zobraziť na mape

  Forum Romanum Wellness

Pasohlávky č. ev 110
69122 Pasohlávky

Otváracie hodiny:
PO – SO 12.00 - 21.00 hod.

NE 11.30 - 13.30 hod.:
detské saunovanie

Od 13.30 hod.:
štandardná prevádzka

wellness@aqualand-moravia.cz
http://www.aqualand-moravia.cz...

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Najstarší kostol na Slovensku

Najstarší kostol na Slovensku (41 km)

Najstaršia stavebá fáza kostola v Kopčanoch sa datuje do 9. - 10. storočia. Vďaka tomu patrí tento kostol k najstarším stojacim stavbám na našom území a zároveň je najstarším... Viac kostolom na Slovensku.

Kaštieľ Holíč

Kaštieľ Holíč (44 km)

Svoj súčasný neskorobarokový výzor získal prestavbou pôvone renesančnej protitureckej pevnosti, ktorá sa stala reprezentačným letným sídlom rodiny Habsburgovcov. Kaštieľ je... Viac vyhlásený za Národnú kultúrnu pamiatku,

Slovenský Stonehange

Slovenský Stonehange (44 km)

Holíčska svätyňa a kamenné kultové objekty sú podľa odborníkov najvýchodnejšie umiestnené menhiry v Európe. Nájdete ich na nádvorí Remeselného a sú rozostavené do podoby slnečných... Viac hodín. Dokážete na nich rozoznať obrazce zvierat, nástrojov a postáv ľudí.

Veterný mlyn Holíč

Veterný mlyn Holíč (45 km)

Je to jediný zachovaný veterný mlyn na Slovensku, pochádza z osemdesiatych rokov 19. storočia. Patrí medzi tzv. veterné mlyy holandského typu. Mlyn sa prestal používať po prvej... Viac svetovej vojne, postupne chátral, až kým ho nezrekonštruovali v sedemdesiatych rokoch 20. storočia.

Baťov kanál - Skalica

Baťov kanál - Skalica (47 km)

Plavebnú cestu, kanál, pôvodne využivala spoločnosť Baťa na prepravu materiálu do svojich teplární v Otrokoviciach. Plavebná trasa kanála začína v Skalici a končí v prístave v... Viac Otrokoviciach, v súčasnosti má približne 60 kilometrov. Na kanáli je možnosť zapožičať si loďku a plaviť sa do ktoréhokoľvek prístavu na kanáli.

Záhorské múzeum Skalica

Záhorské múzeum Skalica (48 km)

Múzeum bolo otvorené už v roku 1905. Obsahovalo zbierku umeleckých, ľudovoumeleckých a historických predmetov s cieľom pozdvihnúť sebavedomie roľníckych a remeselníckych vrsti... Viacev. Stála expozícia, reinštalovaná k storočnici múzea v roku 2005 v pôvodnej budove, prezentuje časť pôvodnej zbierky zakladateľa múzea, v ďalšej časti prostredníctvom zbierkových predmetov, fotodokumentácie a textov doterajšie výsledky bádania a zbierkotvornej činnosti a oblasti archeológie, histórie, literárnej histórie, etnológie a folklóru, pričom časť priestorov je venovaná maliarskemu dielu krajinára Júliusa Koreszku, vzťahujúcemu sa ku Skalici.

Rekreačné stredisko Gazárka

Rekreačné stredisko Gazárka (51 km)

Gazárka je rekreačné stredisko nachádzajúce sa v prostredí borovicového lesa. Pozostáva z piatich jazier, ktoré vznikli po vyťažení piesku. Sú využívané na rekreáciu a rybol... Viacov. Jazerá ponúkajú oddych na upravených pieskových plážach s pozvoľným prístupom do vody.

Habánsky dvor v Sobotišti

Habánsky dvor v Sobotišti (64 km)

Habánsky dvor vznikol ako sídlo Habánov, putovníkov, ktorí prichádzali na naše územie od 16. storočia. V obci Sobotište založili usadlosť, v ktorej dodržiavali silné kresťanské... Viac zásady a v ktorej neexistovalo osobné vlastníctvo. Časť usadlosti sa zachovala dodnes a slúži ako pamiatkova zóna, kde možno vidieť prastaré ľudové domy, habánsku zvonicu, radnicu, školu, džbánkarskú dielňu, stodolu, kľučiareň či mlyn.

Kaštieľ Sobotište

Kaštieľ Sobotište (64 km)

Renesančno-barokový tzv. Nyaryiovský kaštieľ s nárožnými vežami nájdete na námestí v záhorskej obci Sobotište. V obci sa nachádzal pôvodný hrad, ktorý v 17. storočí prestavali na... Viac kaštieľ. V jeho priestoroch sa nachádza Múzeum Samuela Jurkoviča s expozíciou dejín slovenského družstevníctva. Ďalšia expozícia múzea je venovaná habánskej keramike, ľudovým krojom a nástrojom.

Šranecké piesky

Šranecké piesky (64 km)

Približne v polovici cesty medzi obcami Lakšarská Nová Ves a Plavecký Štvrtok natrafíte na neobvyklú krajinu, pripomínajúcu africké púšte a piesočné duny. Piesok sem navial vietor... Viac z rieky Moravy pred miliónmi rokov a dal tak tejto oblasti výnimočný charakter. Táto oblasť patrí medzi chránené oblasti európskeho významu, žije tu niekoľko vzácnych druhov flóry aj fauny.

Hrad Branč

Hrad Branč (68 km)

Zrúcanina hradu Branč sa nachádza nad obcou Podbranč neďaleko Senice. Vznikol v 13. storočí a stal sa strediskom správy rozľahlého hradného panstva. Koncom 17. storočia začal... Viac chátrať a od začiatku 18. storočia nebol obývaný. Z jednotlivých budov sa dodnes zachovali len zvyšky obvodových múrov a niektoré súvislejšie časti dolného hradu. K hradu sa dá dostať nenáročným výstupom a hradný kopec ponúka krásny výhľad na široké okolie.

Plavecká jaskyňa

Plavecká jaskyňa (68 km)

Jaskyňa sa nachádza na západnom svahu Malých Karpát, neďaleko Plaveckého hradu. Je to celkom prvá jaskyňa na Slovensku, ktorá bola sprístupnená verejnosti. Dnes je otvorená len... Viac príležitostne napríklad počas dňa otvorených dverí alebo po dohode s jaskyniarmi.