Objavujte Krakov z hotela Wilga*** s dieťaťom do 7 rokov zdarma a rýchlym prístupom do centra

Hotel Wilga***, Poľsko - Krakov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Online rezervácia

Objavujte Krakov z hotela Wilga*** s dieťaťom do 7 rokov zdarma a rýchlym prístupom do centra/Poľsko - Krakov

9,2

Objavujte Krakov z hotela Wilga***

Poľsko - Krakov, Hotel Wilga***

od 75,00 €
Bežná cena: 82 - 274,00 €

Zobraziť viac

od 60,00 €

Bežná cena
82 - 570,00 €
Ušetríte
až 285,00 €

Objavujte Krakov z hotela Wilga*** s dieťaťom do 7 rokov zdarma a rýchlym prístupom do centra

  Hotel Wilga***, Poľsko - Krakov (mapa)
  Platnosť kupónu je od 9.4.2018 do 31.3.2019 podľa dostupnosti.

9,2

Vynikajúce hodnotenie
(54 hodnotení)

Ubytovanie s rýchlym prístupom do centra Krakova nájdete v hoteli Wilga***, len kúsok od brehov rieky Visla. Ocitnete sa v blízkosti najatraktívnejších historických miest, z ktorých až sála jedinečná atmosféra. V cene máte okrem štýlovej izby aj raňajky, parkovanie a dieťa do 7 rokov zdarma. A čo sa bowlingu týka, je tento hotel v meste jediný svojho druhu.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Ľahká dostupnosť do centra
 • V blízkosti najatraktívnejších historických miest
 • Jediný hotel v meste s profi bowlingom
 • Dieťa do 7 rokov zdarma vrátane raňajok
 • Izba Standard alebo Superior

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie pre 2 osoby v izbe podľa výberu (Standard alebo Superior)
 • Raňajky formou bufetu pre 2 osoby
 • Deti do 7 rokov majú raňajky a ubytovanie bez nároku na samostatné lôžko zdarma
 • Wi-Fi

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 9.4.2018 do 31.3.2019.

Ako využiť kupón

 1. Pobyt si môžete stále rezervovať bez online rezervácie na tel. čísle (+48) 12 29 444 29, (+48) 5000 47 526 alebo e-mailom na hotel@wilga.krakow.pl   
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu, heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití v zariadení

Voliteľné príplatky

 • Deti do 7 rokov: raňajky a ubytovanie bez nároku na samostatné lôžko zdarma
 • Prístelka (spolu s raňajkami):
 • Pre deti vo veku 4-7 rokov: 10 €/noc
 • Pre deti vo veku 8-12 rokov: 15 €/noc
 • Pre deti nad 13 rokov a dospelých: 20 €/noc

Doplňujúce informácie

 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu
 • Check-in od 14.00 hod.
 • Check-out do 12.00 hod.
 • SLUŽBA ZlavaDna.sk: Rezervácia prebieha v cudzom jazyku. Pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás. Pošlite, prosím, vyššie uvedené informácie spolu s názvom hotela a preferovaným termínom na podpora@zlavadna.sk

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,2

Vynikajúce hodnotenie

54 hodnotení

45 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)33x
Veľmi dobré (7-8)21x
Dobré (5-6)0x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Čistota zariadenia9,6
Kvalita jedla9,2
Spokojnosť s personálom9,7
Kvalita ubytovania9,3
Prostredie zariadenia9,1
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,6
Spoločenské vyžitie9,1
Kvalita wellness8,0
Vybavenie pre deti6,0
Pocit oddychu/relaxu10

Zákazníkom sa najviac páčilo

Spokojnosť s personálom:

Iný personál

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Dostupnosť termínov

Čistota zariadenia:

Izby

Staršia dvojica:

Pocit oddychu/relaxu

Mladá bezdetná dvojica:

Spoločenské vyžitie

10

Vynikajúce hodnotenie

Alena, 8. augusta 2018

Hodnotenie ponuky:
Pobyt pre 2 osoby na 3 noci v izbe Standard

Pani na recepcii aj kuchar velmi mili a ustretovi, izby velmi pekne s dobrou klimatizaciou, ciste vsetko... 20 min peso do centra. Ranajky trosku poslabsie, ale kava dobra. Som spokojna, do Krakova uz ubytko len tam

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

9,8

Vynikajúce hodnotenie

Františka, 27. decembra 2018

Hodnotenie ponuky:
Zimný pobyt pre 2 osoby na 1 noc v izbe...

Hotel ma prekvapil v dobrom zmysle slova čistota hotela, veľká izba, dostupnosť do centra, jedlo všetko bolo podľa našich očakávaní. Určite sa vrátime.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Hotel Wilga***

ul. Przedwiośnie 16
30502 Kraków
(+48) 12 29 444 29, (+48) 5000 47 526

hotel@wilga.krakow.pl
http://www.hotelwilgakrakow.pl

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Wawelský hrad

Wawelský hrad (1 km)

Tento gotický hrad na Wawelskom návrší je skutočným sybolom nielen Krakova, ale aj celého Poľska. Sídllili tu poľskí králi, ktorí boli aj pochovávaní v miestnej katedrále a konali... Viac sa tu tiež korunovačné slávnosti. Hrad Wawel vznikol pravdepodobne už v 11. storočí a bol niekoľkokrát prestavaný. V prvej polovici 20. storočia na rade sídlili poľskí prezidenti, no a dnes tu nájdete turistami obľúbené múzeum.

MOCAK Múzeum súčasného umenia

MOCAK Múzeum súčasného umenia (2 km)

Museum of Contemporary Art in Krakow (skratka MOCAK) je múzeum, kde môžete vidieť okrem poľských aj mnoho svetových autorov moderného umenia. Budovu múzea navrhlo duo talianskych... Viac architektov (Claudio Nardi a Leonardo Prodi) a sídli v blízkosti Schindlerovej továrne. Nájdete tu aj knižnicu, kníhkupectvo či kaviareň. Otváracia doba: Ut - Ne 11:00 - 19:00

Fabrika Oskara Schindlera

Fabrika Oskara Schindlera (2 km)

Pôvodná továreň, ktorú môžete poznať z filmu Schindlerov zoznam (1993) dnes prezentuje históriu Krakova počas nemeckej okupácie. Nachádza sa mimo centra mesta a patrí medzi... Viac najväčšie miestne atrakcie.

Mariánsky kostol

Mariánsky kostol (2 km)

Mariánsky kostol na Hlavnom námestí Krakova je jednou z najkrajších a najstarších pamiatok tohoto mesta. Bol vybudovaný na začiatku 13. storočia. V kostole sa nachádza kaplnka... Viac Matky božej Częstochowski, sakristia a kostolná pokladnica. Nájdete tu veľa vzácnych umeleckých diel, ako je napr. oltár vyrezaný z lipového dreva, ktorý je považovaný za najhodnotnejší európsky gotický oltár. Kostolu dominujú dve veže, vyššia meria 81 metrov, nižšia 69 metrov, a práve tá nižšia slúži ako zvonica. Zo zvonice Mariánskeho kostola je každú celú hodinu trubačom hraná melódia. Táto melódia sa nazýva Hejnal, je súčasťou mestskej tradície a tiež jedným zo symbolov Krakova. Melódia je hraná na všetky štyri svetové strany. Otváracie hodiny: Po - So 11:30 - 17:45 Ne 14:00 - 17:45

Rynek Główny

Rynek Główny (2 km)

Rynek Główny (Hlavné trhové námestie) leží v samom srdci Krakova. Vzniklo v 13. storočí a so svojimi rozmermi 200 x 200 metrov je najväčším stredovekým mestským námestím v Euró... Viacpe! Konajú sa tu legendárne Vianočné trhy. Priamo na námestí a v priľahlých uličkách nájdete aj množstvo kostolov, najlepšie bary a kaviarne, múzeá aj administratívne budovy. Najvýraznejšie stavby na námestí sú Mariánsky kostol, Sukiennice a Adalbertov kostol.

Krakov

Krakov (3 km)

Krakov je bývalé korunovačné aj hlavné mesto Poľska. Nachádza sa tu množstvo unikátnych historických pamiatok, preto je jeho historické centrum zapísane na zoznam svetového... Viac kultúrneho dedičstva UNESCO.

Múzeum poľského letectva

Múzeum poľského letectva (6 km)

Múzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie nájdete v areáli bývalého letiska Rakowice-Czyzyny od roku 1964. Je tu vystavených viac ako 200 exponátov. Rozkladá sa na troch poschodiach... Viac na ploche 4500 m².

ZOO v Krakove

ZOO v Krakove (6 km)

V tejto krakovskej ZOO môžete vidieť viac ako 1500 zvierat z 250 druhov (z toho až 100 patrí medzi ohrozené). Medzi najobľúbenejšie patria indickí sloni či zebry. Môžete si tiež... Viac naživo pozrieť kŕmenie slonov, tuleňov alebo tučniakov. Otváracia doba: každý deň 9:00 – 18:00

Soľná baňa Wieliczka

Soľná baňa Wieliczka (10 km)

Neďaleko Krakova nájdete super tip na výlet. Je ním soľná baňa Wieliczka, ktorá patrí medzi najstaršie na svete. Dnes je turistickou atrakciou, ktorá ponúka viaceré sochy, galérie... Viac a kaplnku, ktorú vysekali baníci. Ročne baňu navštívi viac ako milión turistov. Prehliadka trvá asi 3 hodiny a počas nej prejdete trasu dlhú 3,5 km. Vstupné je 75 PLN a dá sa kúpiť aj online. V ponuke je tiež špeciálna prehliadka, vďaka ktorej si budete môcť vyskúšať prácu baníkov - koná sa však len 2-krát denne. Po prehliadke sa môźete najesť v banskej reštaurácii, kde ochutnáte typickú domácu gastronómiu.

Hrad Wołek

Hrad Wołek (26 km)

Zrúcanina stredovekého gotického hradu leží na ľavom brehu rieky Soła. Hrad bol postavený v 14. storočí a zbúraný okolo roku 1477.

Hrad Tenczyn

Hrad Tenczyn (26 km)

Zrúcanina hradu Tenczyn sa nachádza v dedine Rudno v Malopoľskom vojvodstve. Zaujímavosťou je že hrad leží na vyhasnutej sopke. Hrad bol postavený v 14. storočí v gotickom slo... Viachu. Bol sídlom rodiny Tęczyńscy. V roku 1570 bol prestavaný na renesančný. V roku 1656 bol zničený počas vojny so Švédskom.

Dinopark Zatorland

Dinopark Zatorland (36 km)

V poľskom mestečku Zátor sa nachádza park, ktorý by mali navštíviť všetci milovníci Jurského parku! Zbierka prahistorických predátorov a dinosaurov sa rozrastá každý rok. Všetky... Viac tieto tvory sú umiestnené v lese so stáročnými stromami, pomedzi ktoré vedie náučný chodník. Nájdete tu množstvo atrakcií, múzeum, ale aj motokárovú dráhu a 5D kino. Skvelé miesto, kde strávite s celou rodinou deň plný zábavy.