Peruánska misa pre 2 osoby - obsahuje až 3 rôzne jedlá a pochutia si aj vegetariáni

Casa Inka - Peruánska reštaurácia, Bratislava - Ružinov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Peruánska misa pre 2 osoby - obsahuje až 3 rôzne jedlá a pochutia si aj vegetariáni

LokalitaCasa Inka - Peruánska reštaurácia, Bratislava - Ružinov (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 6.3.2018 do 30.4.2018 podľa dostupnosti.

Peru je špecifické. Na jednej strane v ich gastronómii nájdete tradíciu pochádzajúcu od pôvodných Indiánov, na strane druhej sú v nej prvky americkej, španielskej a ázijskej kuchyne. Vzniká tak jedinečná a nezameniteľná zmes chutí.

Peruánska kuchyňa

Je najobľúbenejšou kuchyňou Južnej Ameriky. Ak ste ju ešte neochutnali, je najvyšší čas. Peruánski kuchári pre vás pripravia menu pre 2 osoby, ktoré si môžete vychutnať za skvelú cenu. Jedinečná reštaurácia Casa Inka vám ponúkne až 3 rôzne bezmäsité jedlá na jednej mise.

Peruánska kuchyňa sa zrodila splynutím domácich chutí a prísad s technikami a zvykmi prinesenými španielskymi, talianskymi,  čínskymi a japonskými prisťahovalcami. Peru je jednou z krajín s najväčším množstvom štandardizovaných národných jedál (je ich takmer 500). Mnohé z používaných prísad pochádzajú z Ameriky. Z dôvodu vývoja dosiahnutého  počas pred-kolumbijského vývoja v Peru sa predpokladá, že väčšina týchto prísad bola pôvodne kultivovaná v Peru a odtiaľto sa ich používanie rozšírilo do ostatných častí Ameriky.

Jedinečná Casa Inka

Nájdete mnoho mexických, španielskych, čínskych, ale v strednej Európe nie je toľko peruánskych reštaurácií ako Casa Inka. Do reštaurácie častokrát zavítajú nielen samotní Bratislavčania, ale aj rôzni ľudia rôznych národností z Viedne či Budapešti.

"Je to tak, komunity peruáncov v susedných krajinách nám závidia reštauráciu v Bratislave, na to sme hrdí," hovorí majiteľ reštaurácie Carlos Sotelo, ktorý si spomína na mnoho situácií, kedy si rodiny dali stretnutie práve v bratislavskej Casa Inke, hoci ich rodina bývala vo Viedni.

"Mäso, ryby, a zeleninu nakupujeme na Slovensku. Ale základom peruánskej kuchyne sú rôzne druhy papričiek. Každý druh papričiek dáva špeciálnu príchuť nášmu jedlu, avšak naše papričky nie sú pikantné. Papričky aj iné ingrediencie nakupujeme v Španielsku. V Španielsku sú firmy, ktoré vo veľkom privážajú produkty z Južnej Ameriky do Európy," vysvetľuje Sotelo.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Jedinečná reštaurácia v stredoeurópskom regióne
  Jedinečná reštaurácia v stredoeurópskom regióne
 • Nie len vegetariáni si prídu na svoje
  Nie len vegetariáni si prídu na svoje
 • Peruánski kuchári aj majitelia reštaurácie
  Peruánski kuchári aj majitelia reštaurácie
 • Parkovanie priamo pred reštauráciou
  Parkovanie priamo pred reštauráciou
 • Vynikajúce hodnotenia reštaurácie
  Vynikajúce hodnotenia reštaurácie

Ukončené
12,00 €

Bežná cena: 20,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 600 520 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Casa Inka - Peruánska reštaurácia

Casa Inka - Peruánska reštaurácia

Jégeho 12
82108 Bratislava
0911 756 054

rezervacie@casa-inka.sk
www.casa-inka.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Kuchajda

Kuchajda

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

2
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

2
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

2
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

2
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

3
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

3
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

3
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

3
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

3
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

3
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

3
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Mohlo by sa vám páčiť