Splňte si sen a staňte sa pilotom lietadla alebo si zaleťte spolu s 2 blízkymi ponad oblaky

PS AVIATION CZ, Sládkovičovo

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 39,90 €

Bežná cena
70 - 104,00 €
Ušetríte
až 45,00 €

Splňte si sen a staňte sa pilotom lietadla alebo si zaleťte spolu s 2 blízkymi ponad oblaky

  PS AVIATION CZ, Sládkovičovo (mapa)
  Platnosť kupónu je od 22.2.2018 do 31.8.2018 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Ľuďom nenarástli krídla, ale naučili sa lietať. Byť aspoň chvíľu pilotom lietadla je snom takmer každého dieťaťa. Napriek tomu väčšina z nás tento pocit zažije len ako pasažier, nevieme sa vynadívať na stále vzďaľujúcu sa zem pod nami. A teraz si predstavte, že práve vy ste pánom tejto jedinečnej situácie.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Pilotovanie lietadla
 • Nezabudnuteľný výhľad
 • Pre 1 až 3 osoby
 • Odlet z letiska v Sladkovičove
 • Vysoko odborní piloti

V cene je zahrnuté

 • Let podľa zvoleného variantu

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 22.2.2018 do 31.8.2018.
 • Na letisko sa dostavte s predstihom aspoň 10 minút pred dohodnutým časom.

Ako využiť kupón

 1. Nutnosť rezervácie na t.č.: 0905 100 651
 2. Pri rezervácií je potrebné nahlásiť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Doplňujúce informácie

 • Hmotnosť zákazníka do 130 kg

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 532 212 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

Kontakt

  PS AVIATION CZ

Letisko
+421 905 100 651

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody

psaviation1@gmail.com
http://www.psaviation.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Termálne kúpalisko Vincov les

Termálne kúpalisko Vincov les (3 km)

V areáli kúpaliska vyviera voda o teplote až 62°C. Nájdete tú bazény s rôznou hĺbkou.

Vlastivedné múzeum Galanta

Vlastivedné múzeum Galanta (7 km)

Stála expozícia zahŕňa prehliadku mestskej bytovej kultúry, sakrálne pamiatky, tradičnú ľudovú kultúru galantského regiónu, lekáreň z roku 1909, zbierku výtvarných umelcov... Viac regiónu, nájdete tu tie,ž ktorá sa zaoberá historickým vývojom mlynárstva.

Renesančný kaštieľ v Galante

Renesančný kaštieľ v Galante (8 km)

Tento kaštieľ z prelomu 16. a 17. storočia patril uhorskému šľachtickému rodu Esterházyovcov. V súčasnosti slúži najmä na výstavnú činnosť, v jeho priestoroch si môžete pozrieť aj... Viac niektoré unikáty zo zbierok vlastivedného múzea v Galante.

Múzeum včelárstva

Múzeum včelárstva (9 km)

Toto pozoruhodné múzeum nájdete v Kráľovej pri Senci. V expozícií sa nachádzajú jedinečné starobylé úle, kláty, dlabáky a koše, ktoré sa používali už v 17. storočí. Z novších... Viac exponátov z 19. a 20. storočia sú najzaujímavejšie figurálne úle, ale i včelárske náradie a špeciálne pomôcky a nástroje. Môžete tu tiež ochutnať alebo rovno kúpiť včelie produkty ako med či medovinu.

Vodný mlyn Jelka

Vodný mlyn Jelka (12 km)

Úchvatná technická pamiatka, ktorú môžeme považovať za stredoeurópsku raritu. Trojpodlažný drevený mlyn leźí na brehu Malého Dunaja. Prvá zmienka o pôvodne lodnom mlyne pochádza z... Viac roku 1894, neskôr sa začalo z jeho prestavbou. V súčasnosti je zrekonštruovaný a sprístupnený verejnosti. V jeho okolí sa nachádza tiež skanzen a táborisko pre vodných turistov.

Kráľová pri Senci (Sky Taxi)

Kráľová pri Senci (Sky Taxi) (12 km)

Letisko sa nachádza len 6 kilometrov od mesta Senec. Ponúka zážitkové lety, ktoré sú výborným adrenalínovým zážitkom. Počas letov si môžete pozrieť Bratislavu, Devínsky hrad alebo... Viac hrad Červený Kameň.

Relaxačné centrum Horné Saliby

Relaxačné centrum Horné Saliby (13 km)

Relaxačné centrum v obci Horné Saliby je celoročné termálne kúpalisko neďaleko Galanty. Súčasťou centra je bazénová hala s oddychovou plochou a bar s obsluhou. Bazény sú vybavené... Viac chrličmi vody, dnovým vzduchovým gejzírom, stenovou hydromasážou a vzduchovými masážnymi roštmi. V rehabilitačnej časti sa nachádzajú priestory na masáže, fyzioterapiu, sauny s odpočivárňou, mokrá rehabilitácia ako hydromasážne sprchy, masáže nôh a malá bazénová hala s masážnym bazénom.

Kúpalisko Retro Thermal

Kúpalisko Retro Thermal (13 km)

Termálna voda tu vyviera z hĺbky 780 m a na povrchu dosahuje 38 °C. Nájdete tu bazénovú časť s tromi bazénmi, chatovú osadu, autokempingový tábor a turistickú ubytovňu. Termálne... Viac kúpalisko je v prevádzke aj mimo letnej sezóny, počas tohto obdobia je areál k dispozícii pre športové aktivity.

Vodná nádrž Kráľová

Vodná nádrž Kráľová (13 km)

Vodná nádrž leží na rieke Váh, obklopená lesmi a poliami. Oblasť je veľmi obľúbeným miestom rybárov a milovníkov vodných športov. Priehrada má veľký význam aj z hľadiska vodného... Viac vtáctva, ktoré ju používa ako hniezdisko.

Oáza Sibírskeho Tigra

Oáza Sibírskeho Tigra (14 km)

Žije tu spolu 29 dospelých tigrov a 3 levy. Prostredie ich chovu je špeciálne prispôsobené, aby sa cítili ako doma - žijú v imitácií ich prirodzeného prostredia spolu s... Viac rastlinami, vodou alebo tiež ležiacimi drevenými pňami. Vstupné je dobrovoľné.

Orechová potôň (SLOVAKIA RING)

Orechová potôň (SLOVAKIA RING) (16 km)

SLOVAKIA RING je profesionálny a univerzálny motoristický areál, ktorého súčasťou je prvý národný automotodróm disponujúci homologizáciou medzinárodnej automobilovej federácie... Viac (FIA). Okrem pravidelných pretekov, ktoré sa tu konajú, môžu návštevníci na vlastnej koži zažiť rýchlu jazdu po okruhu, vďaka jazdám pre verejnosť.

Aquapark Senec

Aquapark Senec (16 km)

V seneckom aquaparku si môžete celoročne užiť skvelú vodu s teplotou 28-38°C. Čaká vás 6 rôznych bazénov (počas letnej sezóny sa prevádzka rozširuje až na 11 bazénov) a vodné... Viac atrakcie – tobogány, šmyklávky, vodné trysky, protiprúdy, vodný dáždnik a mnoho ďalších. V bazénovej hale je pre všetkých odvážlivcov pripravený vnútorný oranžovo-modrý tobogán dlhý 76 m s vlastným dojazdovým bazénom.