Letecký zájazd na zápas Chelsea – West Bromwich

CK FutbalTour.sk, Anglicko - Londýn

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

299 €

Bežná cena
380 €
Ušetríte
81 €

Letecký zájazd na zápas Chelsea – West Bromwich

  CK FutbalTour.sk, Anglicko - Londýn (mapa)
  Platnosť kupónu je od 2.1.2018 do 12.2.2018 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Máte v rodine alebo medzi priateľmi fanúšikov futbalovej Chelsea? Darujte im dokonalý výlet na slávnu Anglickú ligu! S CK FutbalTour.sk nemáte žiadne starosti – letenku, ubytovanie, vstupenky aj cestovné poistenie vybavíme za vás. V Londýne sa o klientov postará skúsený slovenský delegát. Nezmeškajte najvýhodnejšiu ponuku v sezóne a užite si vypredaný Stamford Bridge naživo!

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Služby skúseného delegáta po celú dobu pobytu v Londýne
 • Obojsmerná letenka so všetkými poplatkami priamo z Bratislavy
 • Overený hotel s výbornou polohou k letisku aj štadiónu
 • Jedinečná atmosféra vypredaného štadióna Stamford Bridge
 • Najskúsenejšia futbalová cestovná kancelária na Slovensku

V cene je zahrnuté

 • Obojsmerná letenka Bratislava – Londýn so všetkými poplatkami
 • Ubytovanie v 3* hoteli na 1 noc s výbornou polohou voči štadiónu a centru mesta
 • Vstupenka základnej kategórie – vyššie kategórie na vyžiadanie
 • Služby slovenského delegáta v Londýne (vy si užívate deň, o všetko ostatné sa postará delegát)
 • Za športovými akciami po celom svete CK cestuje od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie O nás
 • Nonstop infolinka
 • Kupón od Fotolabu v hodnote 30 €

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 2.1.2018 do 12.2.2018.
 • Rezerváciu je potrebné vykonať ihneď po zakúpení kupónu
 • Dátum zájazdu: 12.2.2018 - 13.2.2018
 • Dátum zápasu: 12.2.2018
 • Štadión: Stamford Bridge

Ako využiť kupón

 1. Na zájazd je potrebné sa prihlásiť ihneď po zakúpení kupónu na emailovej adrese martin.morar@futbaltour.sk alebo telefonicky na čísle 0948 266 997
 2. Pri rezervácii je potrebné uviesť meno, priezvisko, číslo kupónu a následne osobné údaje
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Voliteľné príplatky

Doplňujúce informácie

 • Ikonický štadión Stamford Bridge prejde čoskoro renováciou a tak máte jedinečnú možnosť zažiť „starú dobrú“ atmosféru na tribúnach 6-násobného majstra krajiny! (prečítajte si blog o tomto štadióne)

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 522 038 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

Kontakt

  CK FutbalTour.sk

Devínska cesta 6/758
84104 Bratislava
0948 266 997

info@futbaltour.sk
http://www.futbaltour.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava (800 m)

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO (1 km)

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány (3 km)

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.

Slavín

Slavín (3 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (3 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (3 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Michalská brána

Michalská brána (3 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (3 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (3 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (3 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (3 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.