od 19,90 €

Bežná cena
60 - 120 €

Celodenný skipas do Skiareny Fačkovské sedlo s ubytovaním, raňajkami a dieťaťom do 10 rokov zdarma

  Chata Žiar, Rajecká Lesná (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 31.3.2018 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

115 x kúpené

Zimná rozprávka s útulným bývaním, raňajkami a celodenným skipasom v krásnej prírode Rajeckej Lesnej. Najprv si užijete parádnu lyžovačku na svahu a večer si môžete zakorčuľovať na prírodnom klzisku. Alebo si doprajte drink či niečo chutné v reštaurácii. Milovníci adrenalínu si môžu vyberať aj z množstva zaujímavých atrakcií.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Zážitok pre deti i dospelých s celodenným skipasom
 • 1 dieťa do 10 rokov zdarma
 • Ubytovanie s raňajkami
 • Adrenalínové atrakcie v areáli
 • Platnosť kupónov až do 31. 3. 2018

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie
 • Raňajky
 • Celodenný skipas do strediska Skiarena Fačkovské sedlo
 • Klzisko zdarma

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.3.2018.
 • Najčastejšie otázky k rezervácii a odpovede na ne nájdete na tomto odkaze

Kalendár

Tento kalendár je informatívny. Pre overenie termínu prosím kontaktujte prevádzku
Pred zakúpením kupónu vám odporúčame urobiť predbežnú rezerváciu

  voľné      skoro obsadené      obsadené

Vyberte si z nasledujúcich možností

Pobyt pre 1 dospelú osobu na 1 noc + 1 dieťa do 10 rokov

 • 1 x ubytovanie pre 1 dospelú osobu na jednu noc + 1 dieťa do 10 rokov
 • 1 x raňajky pre 1 osobu
 • 1 x celodenný skipas do strediska Skiarena Fačkovské sedlo
 • 1 noc
 • 1 osoba
 • raňajky

19,90 €
60 €

0,00 €

Pobyt pre 2 dospelé osoby na 2 noci + 1 dieťa do 10 rokov

 • 2 x ubytovanie pre 2 dospelé osoby + 1 dieťa do 10 rokov ubytovanie zdarma
 • 2 x raňajky pre 2 osoby
 • 2 x celodenný skipas do strediska Skiarena Fačkovské sedlo
 • 2 noci
 • 2 osoby
 • raňajky

69,90 €
120 €

0,00 €

Ako využiť kupón

 1. Nutné rezervovať si termín 7 dní vopred e-mailom na: ziar@chataziar.sk. Ohľadom obsadenosti sa informujete na rovnakom e-maile
 2. Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu
 3. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití v zariadení.

Doplňujúce informácie

 • Posledný termín na objednanie je 2 týždne pred ukončením platnosti kupónu
 • V prípade nevhodných lyžiarskych podmienok je možné namiesto skipasu absolvovať adrenalínové atrakcie v areáli: lukostreľba, lanová dráha, zlaňovanie, klzisko, piantball (o realizácii jednotlivých animácií rozhoduje organizátor pri min. počte 10 ľudí)
 • V prípade nevhodných lyžiarskych podmienok (počasie, technické problémy v skicentre) nie je možné požadovať akúkoľvek refundáciu hodnoty skipasu ani kupónu 

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 427 434 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

Kontakt

  Chata Žiar

Rajecká lesná 537
013 15 Rajecká Lesná
0903 310 387

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

ziar@chataziar.sk
https://www.facebook.com/chata...

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Betlehem v Rajeckej Lesnej

Betlehem v Rajeckej Lesnej (100 m)

Najväčší drevený pohyblivý betlehem v Európe. Monumentálne rezbárske dielo vytvoril rezbár Jozef Pekara a môžete ho nájsť v Dome Božieho milosrdenstva v Rajeckej Lesnej. Betlehem... Viac zachytáva nielen scenériu božieho narodenia, ale aj históriu slovenského národa.

Kúpalisko Veronika

Kúpalisko Veronika (6 km)

Veronika je pomerne veľké kúpalisko v Rajci, neďaleko Žiliny. Nájdete tu až 7 bazénov, päťdráhovú šmýkačku a ďalšie šmýkačky pre deti. Stravovanie zabezpečujú bufety ale aj dve... Viac reštaurácie priamo v areáli kúpaliska.

Kľak

Kľak (7 km)

Vrchol Kľaku je skvelý vyhliadkový bod s kruhovým výhľadom na všetky okolité pohoria. Nachádza sa vo výške 1 351,6 mn.m. na hlavnom hrebeni južnej časti Lúčanskej Malej Fat... Viacry. Najľahší výstup je po žltej značke z Fačkovského sedla.

Rajecké Teplice - kúpele

Rajecké Teplice - kúpele (10 km)

Kúpele Rajecké Teplice ležia v lesnatom území Strážovských vrchov. História kúpeľného mesta siaha do roku 1376, ale najväčší rozmach nastáva až koncom 18. storočia. Vďaka... Viac rozsiahlej rekonštrukcii kúpeľov koncom 20. storočia sa kúpele využívajú nielen na liečebné účely, ale aj na relaxačné a wellness pobyty.

Kúpalisko Laura

Kúpalisko Laura (10 km)

Termálne kúpalisko Laura sa nachádza na okraji Rajeckých Teplíc. Kúpanie je tu možné v jednom veľkom a jednom detskom bazéne. Termálna voda má teplotu okolo 26°C. V areáli... Viac kúpaliska sa nachádza minigolf, ihrisko na plážový volejbal, reštaurácia a bufety.

Znievsky hrad

Znievsky hrad (13 km)

Hrad sa nachádza vysoko nad obcou Kláštor pod Znievom a je druhým najvyššie položeným hradom na Slovensku. Dnes ostali z neho už len zrúcaniny, poskytuje ale krásny výhľad na... Viac široké okolie.

Snowland - Valčianska Dolina

Snowland - Valčianska Dolina (13 km)

Moderné lyžiarske stredisko Snowland je vzdialené od Martina len 12,5 km. Učite oceníte bezplatné parkovanie, hlavným lákadlom sú však samozrejme dobré podmienky pre lyžovanie a... Viac snowboardovanie. Svahy sú položené vo výške 510 až 830 m.n.m., na ktorých je 8 zjazdoviek s dĺžkou 5600 m. Ich náročnosť je od ľahkých cez turistické a mierne. Prepravu zabezpečuje 6 klasických a jedna moderná 4-sedačková lanovka. Nový YETI PARK s detským vlekom je skvelé miesto pre vašich najmenších lyžiarov. Ani v tomto stredisku nechýbajú klasické lyžiarske služby ako lyžiarska a snowboardová škola, turisticko-informačná kancelária, požičovňa, úschovňa, predajňa športových potrieb, bufety, bary aj reštaurácia. Pre bežkárov je k dispozícií 12 km tratí a po západe slnka si môžete aj tu vychutnávať lyžovanie na osvetlených zjazdovkách.

Čičmany

Čičmany (13 km)

Čičmany sú preslávené svojou zachovalou ľudovou architektúrou, maľovanými zrubovými drevenicami. Pre ich záchranu bola dolná časť obce v roku 1977 vyhlásená za pamiatkovú... Viac rezerváciu ľudovej architektúry. Nachádza sa tu národopisná expozícia, kaštieľ a kostol.

Čičmany

Čičmany (13 km)

V Čičmanoch nájdete okrem krásnej architektúry aj malé lyžiarske stredisko. Lyžiarom sú tu k dispozícii 3 zjazdovky rôznej obtiažnosti a dva značené bežecké okruhy. Stredisko je... Viac vhodné aj pre začiatočníkov. Takmer všetky zjazdovky sú aj zasnežované.

Lietavský hrad

Lietavský hrad (13 km)

Lietavský hrad, alebo Hrad Lietava sa nachádza v Rajeckej doline neďaleko Žiliny. Patrí k najrozsiahlejším zrúcaninám na Slovensku. V stredoveku hrad považovali za nedobytný a... Viac pod jeho panstvo patrilo široké okolie Rajeckej kotliny. Hrad vznikol začiatkom 14. storočia a jeho prvým známym majiteľom bol Matúš Čák Trenčiansky. Neskôr patril rôznym šľachtickým rodom.

Súľovské skaly

Súľovské skaly (14 km)

Sú jednou z najvýznamnejších prírodných lokalít na Slovensku. Turistika je tu stredne náročná a zaujímavá v každom ročnom období. Známy súľovský zlepenec je sformovaný do... Viac bizarných tvarov, ihiel, brán a skalných výtvorov, ktoré predstavujú podoby postáv, zvierat a vecí.

Manínska tiesňava

Manínska tiesňava (14 km)

Národná prírodná rezervácia neďaleko Považskej Bystrice. Nájdete tu unikátnu faunu a flóru, úzku dolinu obklopujú skaly vysoké až 400 metrov.