Ľutujeme, ponuka je ukončená.

12,50 €

Bežná cena
26 €

Vianočné trhy vo Viedni počas adventu

  Legiotour s.r.o., Rakúsko - Viedeň (mapa)
  Platnosť kupónu je od 25.9.2017 do 15.12.2017 podľa dostupnosti.

8,5

Veľmi dobré hodnotenie
(65 hodnotení)

Ukončené

133 x kúpené

Vianoce už prišli, Vianoce už prišli... teplé varené víno s klinčekmi a škoricou, mandarinky, pečené gaštany a huňaté svetre a šály. Už sa to nezadržateľne blíži. Vychutnajte si Viedeň v jej najkrajšom adventnom období. Môžete sa tešiť na kultúrne skvosty, pamiatky, tradičné trhy, chutné varené víno či medovinu a ešte omnoho viac.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Viedenské vianočné trhy patria medzi tie najstaršie - ich tradícia siaha až do 13. st.
 • Každoročne ich navštívi viac ako 3 milióny návštevníkov
 • Čaká na vás takmer 150 stánkov
 • Nefalšovaná vianočná atmosféra tu dýcha z každého kúta
 • Na viedenskom námestí Rathausplatz

V cene je zahrnuté

 • Jednodňový zájazd do hlavného mesta Rakúska – Viedeň v jej najkrajšom adventnom období
 • Autobusová doprava vozidlom zn. Mercedes

 

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 25.9.2017 do 15.12.2017.

Ako využiť kupón

 1. Po zakúpení kupónu potrebná rezervácie na legiotour@legiotour.sk alebo 0903 452 900
 2. Pri rezervácii termínu potrebné nahlásiť číslo kupónu a termín, o ktorý máte záujem
 3. Heslo kupónu sa nahlasuje až pri jeho využití

Doplňujúce informácie

 • Nástupné miesto - Bratislava

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,5

Veľmi dobré hodnotenie

65 hodnotení

31 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)37x
Veľmi dobré (7-8)17x
Dobré (5-6)5x
Podpriemerné (3-4)5x
Zlé (1-2)1x

Hodnotenie kategórií

Dopravný prostriedok8,6
Sprievodca8,6
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,5
Program zájazdu8,9
Spokojnosť s personálom8,0
Čistota zariadenia9,0
Kvalita wellness8,0
Kvalita ubytovania8,0
Prostredie zariadenia8,0

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu

Čistota zariadenia

Program zájazdu:

Spokojnosť so zájazdom

9,3

Vynikajúce hodnotenie

Lenka, 20. decembra 2017

Hodnotenie ponuky:
Jednodňový zájazd do Viedne počas adventu

Veľká spokojnosť s celkovým priebehom zájazdu, čistý a moderný autobus, veľmi ochotná technická sprievodkyňa, ktorá nám v autobuse poskytla mapky so všetkými Vianočnými trhmi vo Viedni a vyzdvihujem povahu pána šoféra, ktorý našiel môj zabudnutý mobilný telefón medzi sedadlami a vrátil mi ho späť...
(celé hodnotenie)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

7,7

Veľmi dobré hodnotenie

Lenka, 2. januára 2018

Hodnotenie ponuky:
Jednodňový zájazd do Viedne počas adventu

Zájazd bol zrealizovaný v takom rozsahu ako bol zverejnený. Ak má CK záujem niečo v budúcnosti zlepšiť, tak aspoň stručné informácie o Viedni a troche histórie by určite potešilo účastnikov.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Legiotour s.r.o.

Račianska 33
83102 Bratislava
0903 452 900

Pondelok – piatok 08:00 – 16:00h, prípadne iný čas na základe telefonickej dohody s klientom

legiotour@legiotour.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (1 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Kuchajda

Kuchajda (2 km)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (2 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Slavín

Slavín (2 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (2 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Michalská brána

Michalská brána (2 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (2 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (3 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (3 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (3 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Lanoland

Lanoland (3 km)

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.