Prázdniny v Rabkolande - čarovný lunapark pre rodinu počas celého leta - kto sem vstúpi, tak rýchlo veru nevystúpi

RABKOLAND, Poľsko – Rabka-Zdrój

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Prázdniny v Rabkolande - čarovný lunapark pre rodinu počas celého leta - kto sem vstúpi, tak rýchlo veru nevystúpi

RABKOLAND, Poľsko – Rabka-Zdrój RABKOLAND, Poľsko – Rabka-Zdrój (mapa)

Ukončené 5,99 €

5,99 €

Bežná cena: 8,10 €

Celý deň sa zabávate s tými, ktorých máte radi. Magické miesto pre všetky deti. Kopec zábavy v najväčšom zábavnom lunaparku v Malopoľsku. Perfektné kolotoče. Budete sa báť v strašidelnom kaštieli. Jedinečné atrakcie, ktoré nájdete len tu. Dom rekordov a kuriozít. Mačací orchester. Horská dráha pre deti od 85 cm. Môžeme sa pokúsiť prekonať rekord v dojení umelej kravy. Trúfate si?

9,0

Vynikajúce hodnotenie

102 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

 34 atrakcií, 16 ihrísk, 6 ulíc, 3 námestia 34 atrakcií, 16 ihrísk, 6 ulíc, 3 námestia

Múzeá, divadlá a eventy Múzeá, divadlá a eventy

Vhodný pre deti 4-12 rokov Vhodný pre deti 4-12 rokov

Platí počas celého leta až do 30. 9. 2017 Platí počas celého leta až do 30. 9. 2017

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

RABKOLAND

Celý deň sa zabávate s tými, ktorých máte radi. Magické miesto pre všetky deti. Kopec zábavy v najväčšom zábavnom lunaparku v Malopoľsku. Perfektné kolotoče. Budete sa báť v strašidelnom kaštieli. Jedinečné atrakcie, ktoré nájdete len tu. Dom rekordov a kuriozít. Mačací orchester. Horská dráha pre deti od 85 cm. Môžeme sa pokúsiť prekonať rekord v dojení umelej kravy. Trúfate si?

Miesto splnených prianí

Miesto splnených detských prianí a snov, aj taký je Rabkoland, miesto ako stvorené pre rodiny s deťmi, s bohatou ponukou zábavných atrakcií typických pre lunapark. Okrem rôznych kolotočov a atrakcií môžete navštíviť múzeum rekordov a zvlášností, múzeum smiechu, strašidelný hrad, vyviesť sa horskou dráhou či autodronom, spoznať tajomstvá čarov v akadémii kúzel a ilúzií či si vychutnať nádhernú panorámu z ruského kola.

Kompletný zoznam atrakcií nájdete TURabkoland

 
Rabkoland sa nachádza v Malopoľskom vojvodstve, v meste Rabka-Zdrój, asi 1 kilometer od „zakopianky“ (hlavnej cesty z Krakova do Zakopaného).

Hosť môže v deň vstupu odísť z parku a vrátiť sa (v daný deň).

 

Múzeum úsmevu

 
Prvou jedinečnou atrakciou sa stalo Muzeum Orderu Uśmiechu (Múzeum úsmevu) – jediného na svete, ktoré vyznamenáva dospelých na návrh detí.
 


Múzeum rekordov

Ďalším špecifikom je Múzeum rekordov a zvláštností, taktiež jediné takéto miesto v Poľsku. Nachádza sa tam dokumentácia súvisiaca s rekordmi Poliakov a zvláštnosťami Poľska. Od roku 2001 tu sídli Towarzystwo Kontroli Rekordów Niecodziennych (Spolok kontroly nevšedných rekordov), ktorý každý rok vydáva Knihu Rabkolandu čiže Poľské rekordy a zvláštností, ktorá je tzv. poľskou knihou rekordov. S touto knihou sa tiež spájajú nevšedné zvláštne akcie.

Majstrovstvá

Od roku 2001 sa v Rabkolande organizujú Majstrovstvá v jazde na záchodových misách (do roku 2013), Mistrzostwa Polski w dojeniu sztucznej krowy (Majstrovstvá Poľska v dojení umelej kravy) alebo Mistrzostwa w dmuchaniu balona z gumy do żucia (Majstrovstvá Poľska vo fúkaní balóna zo žuvačky).Magické mestečko

Rabkoland sa skladá z 20 ulíc a 8 námestí, ktoré sú označené ako v meste. Mágiu tohto mestečka vytvárajú pohyblivé sochy, ktorých sa tu nachádza takmer 265. Vo Veselej farme na námestí môžete nájsť farmára hrajúceho na banjo a spievajúceho pesničku starého McDonalda. Alebo sa prejdite strašidelným kaštieľom a o zážitok máte postarané. Pri vchode, na námestí pod Basztami, vás privíta verklikár Lucek v goralskom odeve, ktorý krúti kľukou a rozpráva veselé príbehy.

V zábavnom lunaparku sa rozhodne nudiť nebudete, na každom kroku vás čaká nová aktivita, ktorá stojí za objavenie. V obchode „Świat Pozytywek” (Svet hracích skriniek) si môžete pozrieť nielen krásne oblečene zvieratiek, ale aj miniatúrny zábavný park s 18 pohyblivými zariadeniami, stánkami, gastronomickými pavilónmi a dvomi tisícmi sošiek.

V areáli sa nachádzajú i detské hracie automaty, ktoré sú na mince (hojdací koník, hokej, atď.)

Občerstvenie

V areáli sú 2 bufety s rýchlym občerstvením (vynikajúce gofry) a mini stánky so zmrzlinou, chipsami na paličke a podobnými chuťovkami. Návštevníci istotne poteší aj celkom nová talianska reštaurácia Pod Młynem, ktorá má v ponuke cestoviny a pizzu pečenú na dreve. je otvorená každý deň. Reštaurácia má aj vyhliadkovú terasu, z ktorej budete mať nielen pekný výhľad, ale aj príjemný zážitok.

 


Tento rok k už beztak obrovskej rodine atrakcii pribudla ďalšia - "Latrina Wikingów" (zóna Vikingov). O Vikingoch počul snáď každý. Ich boje a dobrodružstvá sa stali témou legiend, príbehov, filmov aj kníh. Avšak nie každý vie, že jedného dňa sa Kráľ Vikingov svojimi ďalekými cestami unavil, a preto vyhlásil oddych. Dlho hľadal vhodné miesto, až nakoniec natrafil na Rabkolandu a zriadil si v ňom svoju dedinku. V zóne Vikingov nájdete obrovskú 10-metrovú loď Kráľa Vikingov, v ktorej do Rabkolandu priplával.
 
 
Okrem toho sa môžete tešiť zo šmýkačky s magickým majákom, škandinávskej hojdačky, piesku s pokladom a na mnoho mnoho ďalšieho. Majú najmenšiu horskú dráhu v Poľsku, kde si deti môžu jazdiť od 85 cm výšky. 

Najzaujímavejšie atrakcie

 • Dom naopak - bez zákonu gravitácie
 • Horská dráha pre deti od 85 cm
 • Preslávená autodráha pre deti
 • Safari Train - jazda vláčikom medzi zvieratami na safari
 • Veselá farma - pohyblivé postavičky zvierat tancujú na známu pesničku "Starý farmár farmu mal..."
 • Vodné delá - bludisko pod prúdom vody
 • Jungle veža - voľný pád z veže s výškou 8 metrov
 • Drak tŕstie - vzrušujúca vodná jazda pre deti
 • Detské kolotoče
 • Jazda na koni
 • Motokárová dráha
 • Kŕmenie živočíkoch
 • Strašidelný dom smiechu
 • Palác strachu
 • Mlynské koleso s výškou 28 m
 • Horské dráhy
 • Údolie čmeliaka
 • Suché bazény
 • Potrubie dom - budova v štyroch úrovniach plná prekvapení pre deti vo veku 2 až 10 rokov

Tip na výlet

Aquapark Chocholowskie Termy

Využite práve prebiehajúcu akciu aquaparku Chocholowskie Termy TU.

Areál Chocholowskie Termy je s rozlohou vodnej plochy 3000 m² najväčším kúpeľným komplexom v regióne Podhale. Voda v bazénoch je čerpaná z hĺbky takmer 3 600 metrov a obsahuje mnoho zdraviu prospešných látok, ako je síra (S), vápnik (Ca), horčík (Mg) či sodík (Na).

Čaká vás veľké množstvo atrakcií, vonkajšie aj vnútorné bazény, v susedstve trávnaté plochy. Deti sa tu dosýta vybláznia a ani chvíľu sa nebudú nudiť. 

Atrakcie v aquaparku:

 • Bazénová zóna - vírivky, vonkajšie bazény, šmykľavky...
 • Liečivá zóna - tepelné sudy s liečivou termálnou sírnou vodou alebo termálny bazén so slanou jódovou vodou
 • Saunová zóna -  sauna s vyhliadkovou terasou, BIO sauna s borievkou, suchá sauna s vodným mlynom, parné kúpele
 • Zóna Wellness & Spa - vodné procedúry, bahenné zábaly i masáže

Kontakt

RABKOLAND

RABKOLAND

Rynek ,
34700 Rabka-Zdrój ,
+48 18 267 69 57

park@rabkoland.pl
www.rabkoland.pl/sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Mohlo by sa vám páčiť

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem