Ľutujeme, ponuka je ukončená.

od 95 €

Bežná cena
195 - 350 €

Okúzľujúca príroda poľských Tatier i vodná zábava počas pobytu v rodinnom penzióne Burkaty***

  PENSJONAT BURKATY, Poľské Tatry - Białka Tatrzańska (mapa)
  Platnosť kupónu je od 29.3.2017 do 11.7.2017 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Ukončené

26 x kúpené

Pomôžte manželke s balením, naložte deti do auta a šup do Poľska! Zaparkujete rovno pred penziónom Burkaty***, kde si na niekoľko dní plnými dúškami užijete kombináciu hôr a relaxu vo wellness. Vy a vaša polovička skočíte do vírivky alebo sauny, zatiaľ čo deti sa zabavia s bohatou ponukou atrakcií pre najmenších. Určite zavítajte aj do vodného komplexu Terma Bania, ktorý máte za rohom.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Baby friendly penzión blízko našich hraníc
 • Terma Bania len 500 m od penziónu
 • Denne privátny vstup do VIP SPA centra
 • Vynikajúce hodnotenia zákazníkov ZľavaDňa
 • Parkovanie v cene pobytu

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie v štandardnej izbe
 • Stravovanie podľa vybraného variantu (raňajky, alebo polpenzia: raňajky a obedo-večere)
 • Každodenný privátny vstup do VIP SPA centra priamo v penzióne, v ponuke: jaccuzzi, parný kúpeľ alebo suchá fínska sauna  
 • Outdoor fitness, detský kútik, detské ihrisko s trampolínou, stolný futbal, ping-pong, Xbox Kinect 
 • WIFI, parkovanie
 • Miestna daň
 • Zvýhodnené vstupenky do Terma Bania (podľa typu lístka 5 % na štandardný vstup)

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 29.3.2017 do 11.7.2017.

Ako využiť kupón

 1. Rezervácie na +48 18 26 553 50 alebo na e-mail: recepcja@burkaty.pl
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Voliteľné príplatky

 • Dieťa do 3 rokov bez nároku na ložko zdarma
 • Dieťa do 10 rokov - 20 €/noc s raňajkami
 • Dieťa nad 10 rokov- 25 €/noc s raňajkami
 • Večera - 9 €, polovičná porcia pre dieťa do 10 rokov - 6 €
 • Príplatok za izbu Lux: 15 €/noc, priplatok za štúdio: 20 €/noc (štúdio je pre 3 - 4 osoby, príplatok je za min. obsadenie 3 osobami)
 • Romantická jaccuzzi so šampanským (1 hod.) - 25 €
 • Bowling 1 hod. - 55 PLN +2 PLN za topánky = 12.50 € plus 50 centov za topánky

Doplňujúce informácie

 • Raňajky sa podávajú v čase od 8.00 - 9.30 hod. a obedo-večere od 15.00 - 17.30 hod.
 • SPA centrum je potrebne objednať na čas (nad 16 rokov)
 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu
 • Rezervácia je záväzná
 • Check-in: od 16.00 hod., check-out: do 11.00 hod.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 472 738 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

Kontakt

  PENSJONAT BURKATY

ul. Środkowa 252A
34-405 Białka Tatrzańska
+48 18 553 26 50

Check-in: 16:00
Check-out: 11:00

recepcja@burkaty.pl
http://www.burkaty.pl/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

SPA komplex Terma bania

SPA komplex Terma bania (900 m)

Moderný aquapark leží len 14 km od slovenských hraníc. Kombinuje výhody aquaparku a termálnych kúpeľov. Vnútorné i vonkajšie bazény sú naplnené termálnou vodou, pričom teplota sa... Viac udržiava medzi 34 - 38 °C po celý rok. Nájdete tu 3 zóny, užijete si aj saunové rituály a coctail bar v saunárium. Otváracia doba je denne od 9:00 do 22:00.

Goracy Potok

Goracy Potok (6 km)

Obľúbené kúpalisko Goracy Potok ponúka viac ako 12 bazénov (teplota vody 28 - 40 °C) Je to miesto s naozaj unikátnou atmosférou: goralský štýl sa tu kombinovanuje s krásnymi... Viac prírodnými materiálmi. Bazény sú vybudované na štýl japonského onsenu. Užijete si tiež suché a parné sauny, bahenné kúpele a ďalšie vodné atrakcie.

Terma Bukovina

Terma Bukovina (8 km)

Terma Bukowina je obľúbené miesto vodného relaxu. Nájdete tu celoročne otvorené termálne bazény (spolu až 20 bazénov s teplotou vody 30-36 °C) a až 8 druhov sáun. Otvorené majú... Viac denne od 9:00 do 22:00 hod.

Trhy v Nowom Targu

Trhy v Nowom Targu (11 km)

Prvá písomná zmienka pochadza z roku 1326 a mestské práva získal Nowy Targ v roku 1346, čo malo za následok jeho rýchly rozvoj. Nowy Targ je však známy predovšetkým svojimi... Viac legendárnymi trhmi. Nájdete tu množstvo produktov ako oblečenie, kožuchy, potraviny, ale aj rôzny tovar, ktorý sa u nás bežne nevyskytuje. Neviete po poľsky? Nevadí, na trhoch sa bez problémov dohovoríte po slovensky a navyše tu nie je problém platiť eurami.

Osturňa

Osturňa (11 km)

Rázovitá zamagurská obec na severe Slovenska. Leží na hranici s Poľskom. Domy sú tu zväčša zrubové, trojpriestorové so štvorcovou uzavretou zástavbou dvora. Ešte stále sa tu nosí... Viac goralský odev. V niektorých dreveniciach a domčekoch je možné prespať.

Lovecký zámoček Hohenlohe

Lovecký zámoček Hohenlohe (14 km)

Tento zámoček je jednou z najkrajších historických stavieb na území TANAP-u. Je dokonca vyhlásaný za národnú kultúrnu pamiatku. V minulosti bol dejiskom niekoľkých poľovníckych... Viac udalostí, na ktorých sa zúčastňovala šľachta z celej Európy. Dnes slúži štátu na reprezentačné účely a niekedy je prístupný aj verejnosti.

Aquapark Zakopane

Aquapark Zakopane (15 km)

Aquapark v poľskom meste Zakopane ponúka vnútorné aj vonkajšie bazény s geotermálnou vodou, tobogany aj vodné atrakcie pre deti i dospelých. Teplota vody v bazénoch má okolo 30,5... Viac °C. Aquapark je otvorený celoročné od pondelka do nedele v čase 9:00 - 22:00 hod.

Zakopané

Zakopané (15 km)

Zakopané je najväčším mestom v bezprostrednej blízkosti Tatier. Poliaci ho nazývajú aj hlavným zimným mestom Poľska. Je to stredisko turistického ruchu s množstvom atrakcií,... Viac odkiaľ si môžete dokonale vychutnať Poľské Tatry.

Hrad Niedzica

Hrad Niedzica (16 km)

Pôvodne uhorský hrad Dunajec pri poľských hraniciach vznikol v 14. storočí na mieste hradiska. Dnes nesie názov Zamek Niedzica. Práve tu podľa legendy väznili a súdili zbojíka... Viac Juraja Jánošíka. Leží na západnom brehu Čorstínskej vodnej nádrže (Czorsztyńszkie Jezioro). Mimochodom, obec Niedzica (Nedeca) je rodiskom legendárneho Miška Dočolomanského. Hrad bol počas celej svojej histórie obývaný, práve preto zostal tak zachovalý. V roku 1997 na rieke Dunajec postavili 56-metrovú priehradu, a tak sa z orlieho hniezda stal vodný hrad.

Ulica Krupówki

Ulica Krupówki (16 km)

Najznámejšia ulica v Zakopanom. Nájdete tu pešiu zónu s množstvom obchodíkov, reštaurácií či suvenírov. Táto ulica je neoficiálnym tatranským bulvárom.

Hrad Czorsztyn

Hrad Czorsztyn (16 km)

Kráľovksý hrad z prelomu 13. a 14. storočia leží na brehu Čorstínskej vodnej nádrže (Czorsztyńszkie Jezioro). Spočiatku hradisko slúžilo na ochranu obchodnej cesty z Uhorska do... Viac Krakova, neskôr sa jednalo už o kráľovský hrad. Bol niekoľkokrát dobitý, vyplienený a keď ho v roku 1790 zasiahol blesk, stala sa z neho ruina.

Múzeum Karola Szymanowskiego

Múzeum Karola Szymanowskiego (16 km)

Karol Szymanowski bol známy poľský skladateľ, ktorý prežil celý život v Tatrách. Jeho múzeum sídli v historickej budove Villa Atma priamo v Zakopanom. Táto historická budova bola... Viac postavená na konci 19. storčia a je krásnym príkladom Tatranskej architektúry.