Ľutujeme, ponuka je ukončená.

od 29,90 €

Bežná cena
75 - 117 €

Kurz angličtiny Callanovou metódou

  Anglická Škola, Bratislava - Staré Mesto (mapa)
  Platnosť kupónu je od 21.3.2017 do 15.6.2017 podľa dostupnosti.

9,2

Vynikajúce hodnotenie
(12 hodnotení)

Ukončené

11 x kúpené

Originálna Callanova metóda sa zakladá na neustálom opakovaní a rozprávaní bez zbytočného premýšľania. Je revolučná vo svojej účinnosti. Ak teda máte chuť získať vaše vysnívané zamestnanie, alebo túžite cestovať bez jazykovej bariéry, je potrebné sa do toho pustiť. Kurzy pre začiatočníkov a mierne pokročilých s najnovšou edíciou kníh Callanovej metódy vás k vášmu cieľu dostanú.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Renomovaná škola s vyše 10-ročnou tradíciou
 • Kurz ukončený progresovým testom
 • Špičkoví lektori trénovaní britskými metodikmi
 • Moderné klimatizované učebne
 • Učenie z najnovšej edície originálnych Callan Method učebníc

V cene je zahrnuté

 • Kurz anglického jazyka Callanovou metódou

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 21.3.2017 do 15.6.2017.

Ako využiť kupón

 1. Nutnosť prihlásenia sa na kurz na office@anglickaskola.sk
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Doplňujúce informácie

 • Minimálny počet študentov na otvorenie kurzu: 7
 • Odporúča sa prihlásenie ihneď po zakúpení kupónu
 • Počet kupónov je obmedzený na 1 na osobu
 • Kupón je možné uplatniť najneskôr v deň začiatku kurzu
 • Po uplatnení má klient nárok na počet hodín zodpovedajúci vybranému kurzu
 • Viac info na: director@anglickaskola.sk, office@anglickaskola.sk 02/59 324 444, 0911 14 13 12 v čase od 9.00 do 19.00 hod.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,2

Vynikajúce hodnotenie

12 hodnotení

7 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)8x
Veľmi dobré (7-8)3x
Dobré (5-6)1x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s priestormi8,8
Spokojnosť s lektormi9,5
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,5
Priebeh kurzu9,7

Zákazníkom sa najviac páčilo

Priebeh kurzu:

Individuálne korekcie

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Dostatočné značenie

Spokojnosť s lektormi:

Ochota a vystupovanie

10

Vynikajúce hodnotenie

Elena, 28. novembra 2017

Hodnotenie ponuky:
Bratislava: 6-týždňový kurz anglického...

Kurz vrelo odporucam, prijemny a erudovani lektori, tempo vzdelavania je primerane, skor rychlejsie a dynamicke co mi velmi vyhovuje. Kurz AJ callanovou metodou vrelo odporucam.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Šarlota, 15. novembra 2017

Hodnotenie ponuky:
Bratislava: 6-týždňový kurz anglického...

odporúčam pre všetkých ktorí zabudli rozprávať po anglicky a chcú sa dostať do toho naspäť

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

Aktivity v okolí

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (800 m)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (900 m)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Michalská brána

Michalská brána (1 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (1 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (1 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (1 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (1 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Slavín

Slavín (2 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (2 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (2 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (2 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.