Ľutujeme, ponuka je ukončená.

159 €

Bežná cena
239 €

Letný indiánsky tábor s dlhoročnými skúsenosťami a spokojnými návštevníkmi

  Ck Boomerang, Turčianske Teplice – Turček (mapa)
  Platnosť kupónu je od 21.3.2017 do 20.8.2017 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Ukončené

21 x kúpené

Je tu ďalšie leto a s ním aj jedinečná príležitosť stretnúť sa pri táborovom ohníku uprostred prérie - na pláňach Svätojánskej lúky. Tak neváhajte, vypustite svoje dymové signály, potešte svoje indiánske duše a pridajte sa!

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Deti od 6 rokov
 • Strava zabezpečená
 • Táborenie v prírode
 • Výlet na kúpalisko
 • Nové zážitky a priateľstvá

V cene je zahrnuté

 • Program
 • Ubytovanie
 • Strava
 • Pedagogický a zdravotnícky dozor
 • Poistenie CK proti úpadku
 • Jednodňový výlet na kúpalisko v Kremnici - vstupné pre deti navyše 2,50 €

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 21.3.2017 do 20.8.2017.

Ako využiť kupón

 1. Nutnosť vyplnenia online prihlášky a rezervácie na 0904 981 322 alebo info@indiani.sk
 2. Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu
 3. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití
 
 
 

Doplňujúce informácie

 • Rezervácia je záväzná

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 428 056 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

Kontakt

  Ck Boomerang

Turček 111
03848 Turček
0904 981 322

info@indiani.sk
http://www.indiani.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Kremnica, stred Európy

Kremnica, stred Európy (2 km)

Pri Kremnických baniach na strednom Slovensku, vedľa starobylého Kostola sv. Jána Krstiteľa, je vztýčený kameň. Práve tu sa nachádza geografický stred Európy. Pri príležitosti... Viac vzniku Slovenskej republiky tu položili aj základný kameň Slovenskej štátnosti, nájdete tu aj pamätník Slovenského centra európskej integrácie. Stred Európy v Kremnických Baniach je ľahko dostupný autom.

Krahule

Krahule (3 km)

Poďte si zalyžovať priamo v geografickom strede Európy! Práve tu sa totiž nachádza stredisko v obci Krahule. Nájdete tu 5 vlekov, dĺžka zjazdovky je 900 m. Vleky sú k dispozícií... Viac od 9:00 do 16:00 hod. a každý deň je možné využiť aj večerné lyžovanie (17:30 - 20:30). Nájdete tu tiež novú bežeckú trať zdravia - okruh v dĺžke 5 km.

Rozhľadňa na Krahulskom vrchu

Rozhľadňa na Krahulskom vrchu (5 km)

Táto drevená rozhľadňa sa nachádza medzi Kremnicou a obcou Krahule. Z jej najvyššieho poschodia možno pozorovať nielen blízke Kremnické a Štiavnické vrchy, ale – za dobrej... Viac viditeľnosti – napríklad i vzdialenú Malú Fatru. V okolí rozhľadne sa nachádzajú informačné tabule, a tiež stoly s lavicami pre turistov.

Skalka arena

Skalka arena (5 km)

Neďaleko kráľovskej Kremnice, v pohorí Veľkej Fatry v Kremnických vrchoch, nájdete toto známe lyžiarske a rekreačné stredisko. Obľubujú ho predovšetkým bežkári. Dĺžka bežeckých... Viac tratí tu predsatvuje fantastických 138,3 km. Práve tu si preto užijete zábavu na bežkách naplno a objavíte krásu okolitej krajiny. Stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 1 252 metrov. Čaká vás tu jedna lanovka, 5 vlekov a 8 zjazdoviek s celkovou dĺžkou 5,51 km. Ľahké trate sú 2, stredne ťažké 4 a náročné 2. Každoročne v posledný januárový víkend sa tu koná známy bežecký pretek Biela stopa.

stredisko Skalka

stredisko Skalka (5 km)

Stredisko Skalka je známe najmä vďaka lyžiarskemu stredisku a bežkárskym tratiam. V lete ale poskytuje mnohé možnosti na turistiku alebo cyklistiku. Dostanete sa sem z Kremnice... Viac alebo z Banskej Bystrice po rôznych značených trasách.

Banské Múzeum Kremnica

Banské Múzeum Kremnica (5 km)

Múzeum sa nachádza v banskej štôlni Andrej pri Kremnici. Návštevníci majú možnosť spoznať exponáty zo 17. až 20. storočia a históriu ťažby v tomto regióne. Prehliadka sa absolvuje... Viac v hĺbke asi 60 metrov pod povrchom, s čelovkami a sprievodcom.

Mestský Hrad v Kremnici

Mestský Hrad v Kremnici (6 km)

Hrad je súčasťou Múzea mincí a medailí. Tvorí ho komplex budov zo 14. až 15. storočia a jedny z najzachovalejších hradieb na Slovensku. Najstaršou architektonickou pamiatkou... Viac areálu a zároveň aj mesta je karner zo začiatku 14. storočia. V suteréne má sprístupnenú kostnicu, hornú časť tvorí Kaplnka sv. Ondreja s gotickými nástennými maľbami. Návštevníkom ponúka počas celého roka rôzne expozície a prehliadky.

Múzeum mincí a medailí

Múzeum mincí a medailí (6 km)

Návštevníci majú možnosť spoznať tu dejiny peňazí od začiatkov až po dnešok s dôrazom na kremnickú mincovňu. Za expozíciu Líce a rub peňazí získalo toto múzeum v roku 2003... Viac ocenenie Múzeum roka.

Králiky

Králiky (7 km)

Stredisko Králiky leží v pohorí Kremnických vrchov a ponúka 4 zjazdovky ľahkej obtiažnosti s dĺžkou 2,3 km. Prepravná kapacita strediska je 3650 os./hod Otváracie hodiny, kedy si... Viac môžete v stredisku neďaleko Banskej Bystrice užiť lyžovanie sú 09:00 - 16:00, večerné lyžovanie je k potom k dispozícií od 17:30 do 20:30.

Ski Kordíky

Ski Kordíky (7 km)

Lyžiarske stredisko SKI Kordíky nájdete 12 km západne od Banskej Bystrice. Skvelú lyžovačku si tu užijú hlavne rodiny s deťmi a začínajúci lyžiari. Prepravu zabezpečuje vlek s... Viac dĺžkou 400 m a prevýšením 70 m. Neďaleko sa nachádza chata s občerstvením a možnosťou posedieť si pri krbe.

Ski TMG Remata

Ski TMG Remata (9 km)

Zjazdovka je dlhá 500 m, rozdelená malým lesíkom na 2 časti. Vďaka prevýšeniu 90 m as radí medzi stredne náročné. Môžete tu využiť aj večerné lyžovanie. Na vrchol vás odvezú 2... Viac lyžiarske vleky. Pre deti je k dispozícii vlek v dĺžke 100 m, ďalej je možnosť využiť lanový vlek s dĺžkou 50 m, lyžiarska škola, požičovňa lyží a snowboardov, skiservis a prírodné klzisko.

Harmanecká jaskyňa

Harmanecká jaskyňa (10 km)

Túto jaskyňu nájdete v Kremnických vrchoch, 16 km od Banskej Bystrice, neďaleko obce Harmanec. Celková dĺžka jaskyne je 3123 m, z toho pre verejnosť je sprístupnená prehliadková... Viac trasa s dĺžkou 1020 m.