Ľutujeme, ponuka je ukončená.

79 €

Bežná cena
349 €

Jedinečná jazda na okruhu na pretekárskom aute podľa vášho výberu

  Procar-Motorsport, Senica/Orechová Potôň - Slovakia Ring (mapa)

4,54 / 5

Vynikajúce (32 hodnotení)

  Platnosť kupónu je od dnes do 30.6.2017 podľa dostupnosti.

Ukončené

154 x kúpené

Zážitok na najvyššej úrovni! S kupónom od ZľavaDňa prežijete adrenalínovú jazdu s profipilotom v KTM X Bow. Alebo si na vlastnej koži vyskúšate pilotovanie takých vozidiel, ako je Ford Mustang Challenge, jednomiestna Formula, najnovší kúsok od ProcarMotorsportu KTM X Bow alebo špeciálne upravené Porsche 997 v GT3 úprave.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Sezóna na jazdenie trvá od marca do októbra 2017
 • Rýchla jazda bez pokuty a rizika odobratia VP
 • Zapožičanie výstroja a školenie pred jazdou je v cene
 • 2 alebo 4 kolá na Slovakiaringu alebo v Senici
 • Jazdite s profíkmi - ProcarMotorsport

V cene je zahrnuté

 • Jazda na Formule, Porsche, KTM X Bow alebo Mustangu

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 30.6.2017.
 • Využitie kupónu je možné aj neskôr, ale iba po vzájomnej dohode
 • Jazdy sa konajú od 1.3.2017
 • Na mieste sa platí poplatok 20 € za prenájom dráhy a PHM

Ako využiť kupón

 1. Nutnosť rezervácie cez email: sk@procarmotorsport.com, alebo telefonicky na 033/6404088 v čase od 9.00 do 15.00 hod.
 2. Rezervovať sa bude dať od marca 2017
 3. Pri rezervácii je nutné nahlásiť číslo kupónu

Doplňujúce informácie

 • Pri jednej návšteve je možné použiť viac kupónov podľa dohody
 • Zapožičanie výstroja a školenie pred jazdou je v cene poukážky
 • Sezóna trvá od marca do októbra 2017
 • Na požiadanie vyhotovenie záznamu z jazdy za 15 €
 • Spoločnosť si vyhradzuje právo na zmenu termínu (napr. z dôvodu zmeny termínov zo strany okruhu Slovakia Ring, technickej poruchy vozidla...)
 • Ostatné podmienky nájdete vo VOP na stránke www.procarmotorsport.sk

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

4,54 / 5

Hodnotené 32x

Vynikajúce

16 zákazníkov odporúča

 • 522x
 • 46x
 • 31x
 • 20x
 • 13x
 • 4,79 Kvalita
 • 4,83 Personál
 • 4,83 Prostredie prevádzky
 • 4,66 Rezervácia a uplatnenie kupónu

23.5.2017

Zuzana hodnotila túto ponuku Jazda na Porsche GT3, Formula, Mustang GT...

Kupón sme využili bez problémov. Rezervácia termínu ako aj čerpanie bolo v poriadku. Jediné mínus bolo - LEN dva okruhy na pretekárskom aute - to je naozaj veľmi málo. Človek len sadne za volant a už vystupuje.... Ale inak všetko v poriadku. Túto ponuku opäť v budúcnosti radi využijeme.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


3.4.2017

Beata hodnotila túto ponuku Jazda na Porsche GT3, Formula, Mustang GT...

Pre moje deti nezabudnutelny zazitok

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Všetky hodnotenia (7)

Kontakt

Aktivity v okolí

Kaštieľ Sobotište

Kaštieľ Sobotište (7 km)

Renesančno-barokový tzv. Nyaryiovský kaštieľ s nárožnými vežami nájdete na námestí v záhorskej obci Sobotište. V obci sa nachádzal pôvodný hrad, ktorý v 17. storočí prestavali na... Viac kaštieľ. V jeho priestoroch sa nachádza Múzeum Samuela Jurkoviča s expozíciou dejín slovenského družstevníctva. Ďalšia expozícia múzea je venovaná habánskej keramike, ľudovým krojom a nástrojom.

Habánsky dvor v Sobotišti

Habánsky dvor v Sobotišti (7 km)

Habánsky dvor vznikol ako sídlo Habánov, putovníkov, ktorí prichádzali na naše územie od 16. storočia. V obci Sobotište založili usadlosť, v ktorej dodržiavali silné kresťanské... Viac zásady a v ktorej neexistovalo osobné vlastníctvo. Časť usadlosti sa zachovala dodnes a slúži ako pamiatkova zóna, kde možno vidieť prastaré ľudové domy, habánsku zvonicu, radnicu, školu, džbánkarskú dielňu, stodolu, kľučiareň či mlyn.

Hrad Branč

Hrad Branč (10 km)

Zrúcanina hradu Branč sa nachádza nad obcou Podbranč neďaleko Senice. Vznikol v 13. storočí a stal sa strediskom správy rozľahlého hradného panstva. Koncom 17. storočia začal... Viac chátrať a od začiatku 18. storočia nebol obývaný. Z jednotlivých budov sa dodnes zachovali len zvyšky obvodových múrov a niektoré súvislejšie časti dolného hradu. K hradu sa dá dostať nenáročným výstupom a hradný kopec ponúka krásny výhľad na široké okolie.

Hrad Korlátko

Hrad Korlátko (12 km)

Tento hrad nájdete v Malých Karpatoch nad obcou Cerová pri časti Rozbehy. V minulosti zrúcanina hradu strážila v tzv. Českú cestu (Via Bohemica). Hrad pochádza z 13. storočia,... Viac dnes sa z neho zachoval na Slovensku ojedinelý črep valcovej veže, hospodárska budova v predhradí, zvyšky paláca a hradieb.

Hrad Dobrá Voda

Hrad Dobrá Voda (14 km)

Nachádza sa nad peknou dedinkou Dobrá Voda v Malých Karpatoch. Postavili ho ako obrannú pevnosť pravdepodobne v 13. storočí. Od 18. storočia však postupne chátra. Dnes je... Viac obľúbeným cieľom turistov, dostanete sa sem po modrej alebo červenej značke.

Mohyla M.R.Štefánika

Mohyla M.R.Štefánika (15 km)

Mohyla stojí na vrchu Bradlo, nad obcou Brezová pod Bradlom. Slúži ako miesto posledného odpočinku slovenského generála Milana Rastislava Štefánika a v súčasnosti je cieľom... Viac mnohých celonárodných stretnutí.

Gazdovský dvor

Gazdovský dvor (15 km)

Gazdovský dvor je stála expozícia typickej kopaničiarskej usadlosti z konca 19. storočia. Okrem klasickej prehliadky sa na tomto mieste organizuje tiež množstvo sezónnych podujatí.

Záruby

Záruby (17 km)

Záruby sú najvyšším vrcholom Malých Karpát. Vedie sem niekoľko turistických trás, napríklad zo Smoleníc alebo z Plaveckého Petra.

Rekreačné stredisko Gazárka

Rekreačné stredisko Gazárka (17 km)

Gazárka je rekreačné stredisko nachádzajúce sa v prostredí borovicového lesa. Pozostáva z piatich jazier, ktoré vznikli po vyťažení piesku. Sú využívané na rekreáciu a rybol... Viacov. Jazerá ponúkajú oddych na upravených pieskových plážach s pozvoľným prístupom do vody.

Šranecké piesky

Šranecké piesky (18 km)

Približne v polovici cesty medzi obcami Lakšarská Nová Ves a Plavecký Štvrtok natrafíte na neobvyklú krajinu, pripomínajúcu africké púšte a piesočné duny. Piesok sem navial vietor... Viac z rieky Moravy pred miliónmi rokov a dal tak tejto oblasti výnimočný charakter. Táto oblasť patrí medzi chránené oblasti európskeho významu, žije tu niekoľko vzácnych druhov flóry aj fauny.

Katarínka

Katarínka (19 km)

Katarínka je zrúcanina kostola a kláštora uprostred lesov Malých Karpát, ktorý bol založený v roku 1618. Vedie sem niekoľko nenáročných turistických trás, napríklad z Dobrej Vody... Viac alebo z obce Naháč. Každoročne v lete ju obnovujú dobrovoľníci z radov mladých ľudí.

Smolenický zámok

Smolenický zámok (19 km)

Smolenický zámok je jedna z najkrajších zaujímavostí západného Slovenska. Zámok postavili na mieste hradu zo 14. storočia, ktorý slúžil na ochranu pohraničných malokarpatských... Viac priesmykov a Českej cesty. Od roku 1777 ho vlastnili Pálffyovci, ktorí ho v druhej polovici 19. storočia romanticky prestavali. V súčasnosti je zámok sídlom Slovenskej akadémie vied – Kongresového centra SAV a počas celého roka sa v ňom uskutočňuje množstvo vedeckých konferencií a sympózií.