Ľutujeme, ponuka je ukončená.

od 149 €

Bežná cena
327 - 654 €

Relax centrum Aqua Vital s neobmedzeným vstupom do wellness v blízkosti Bojníc

  Relax centrum Aqua Vital, Opatovce nad Nitrou/Bojnice (mapa)
  Platnosť kupónu je od 27.4.2016 do 5.9.2016 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Ukončené

13 x kúpené

Platí jedno všeobecné pravidlo oddychu - relaxujte tak, aby ste sa ničím nezaťažovali. Čo sa však niekedy doma nedá. Užite si preto relax v Relax centre Aqua Vital s neobmedzeným vstupom do wellness s raňajkami. Prípadne vyrazte na výlety do okolia.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Neobmedzený wellness
 • Raňajky
 • Turistické atrakcie
 • Domáci miláčik zdarma
 • Bazén

V cene je zahrnuté

 • Pobyt pre 2 osoby na 3 alebo 6 nocí
 • Raňajky pre 2 osoby
 • Neobmedzený vstup do wellness pre 2 osoby

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 27.4.2016 do 5.9.2016.

Ako využiť kupón

 1. Rezervácia na 0914 341 336 alebo e-mailom na aquavital.opatovce@gmail.com
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu, heslo až pri jeho využití

Voliteľné príplatky

 • Dieťa do 1,99 roka bez nároku na lôžko zdarma
 • Možnosť prístelky za poplatok 10 €/osoba/noc
 • Raňajky 3 €/osoba/noc
 • V cene kupónu nie je miestny poplatok 0,50 €/osoba/noc
 • Malý domáci miláčik zdarma

Doplňujúce informácie

 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu
 • Pri zrušení rezervácie v kratšej lehote ako 14 dní pred rezervovaným termínom kupón prepadá v plnej výške
 • Zmena rezervácie je možná vopred a maximálne 1x po dohode s recepciou
 • Pri nedostavení sa na pobyt v dohodnutom termíne rezervácie, kupón prepadá v plnej výške

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 447 220 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

Kontakt

  Relax centrum Aqua Vital

Opatovce nad Nitrou 618
97202 Opatovce nad Nitrou
+421 914 341 336

aquavital.opatovce@gmail.com
http://www.aquavital.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Bojnický zámok

Bojnický zámok (2 km)

Klenot mesta Bojnice. Romantický zámok, s čiastočne ponechaným pôvodne gotickým a renesančným základom hradu. Prvé zmienky o hrade, resp. pôvodnom hradisku datujeme do ... Viac12. storočia. hrad počas svojej slávy patril napríklad Matúšovi Čákovi Trenčianskemu, často ho vraj navštevovl aj sám Matej Korvín. V súčasnosti je zámok súčasťou Slovenského národného múzea, od roku 1970 vyhlásený za Národnú kultúrnu pamiatku a je prístupný verejnosti.

Bojnická zoologická záhrada

Bojnická zoologická záhrada (2 km)

Bojnická ZOO sa rozkladá na ploche 41 ha a zo slovenských zoo je tu umiestnený najväčší počet zvierat – 390 druhov (2 630 jedincov). Medzi najzaujímavejšie patrí pavilón opíc,... Viac slonov, akvárium a terárium. Pre deti je k dispozícií detská zoo a špeciálna atrakcia - sedemmetrová vyhliadková veža, z ktorej sa deti po šmýkačke spustia medzi domáce krotké zvieratá.

Hornonitriansky banský skanzen

Hornonitriansky banský skanzen (6 km)

Zažite rovnakú cestu, akú musia každý deň podstupovať baníci. Prehliadková trasa začína jazdou banským vláčikom do hnedouhoľnej bane a pokračuje pešou prehliadkou podzemnými... Viac banskými priestormi.

Ski centrum Kľačno

Ski centrum Kľačno (8 km)

Na severe Hornonitrianskej kotliny, na úpätí Malej Fatry leži obec Kľačno. Asi 500 m od obce nájdete lyžiarsky areál s dvoma vlekmi EPV (550 a 300 m). Zjazdovky sú dlhé je 1,1 km,... Viac pričom pre potreby večerného lyžovania je umelo osvetlených 300 m. Prevádzkové hodiny strediska sú: sobota-nedeľa: 9:00 – 16:00 / večerné lyžovanie: streda, štvrtok, piatok: 16:30 – 19:30 - otváracie hodiny sa však v závislosti na snehových podmienkach môžu meniť.

Cigeľ

Cigeľ (9 km)

Lyžiarske stredisko nájdete 8 km od Prievidze. Prvý vlek bol v obci Cigeľ vybudovaný už v roku 1979. Dnes sa tu nachádza už samozrjeme moderný nový typ vleku, ktorý ponúka jednu... Viac stredne ťažkú zjazdovku (800 m) s prevýšením 195 metrov. Aj máte radi večerné lyžovanie, zjazdovka je pre túto možnosť osvetlená.

Zrúcanina Hradu Uhrovec

Zrúcanina Hradu Uhrovec (14 km)

Hrad Uhrovec z 13. storočia je jeden z najhodnotnejších románskych hradov na Slovensku. Dnes ho môžeme obdivovať ako jednu z najstarších a najkrajšie zachovaných hradných... Viac architektúr na Slovensku. Dostanete sa naň po značených turistických cestách z obce Uhrovec alebo z obce Uhrovské podhradie.

Ski TMG Remata

Ski TMG Remata (17 km)

Zjazdovka je dlhá 500 m, rozdelená malým lesíkom na 2 časti. Vďaka prevýšeniu 90 m as radí medzi stredne náročné. Môžete tu využiť aj večerné lyžovanie. Na vrchol vás odvezú 2... Viac lyžiarske vleky. Pre deti je k dispozícii vlek v dĺžke 100 m, ďalej je možnosť využiť lanový vlek s dĺžkou 50 m, lyžiarska škola, požičovňa lyží a snowboardov, skiservis a prírodné klzisko.

Ski Arena Fačkovské sedlo

Ski Arena Fačkovské sedlo (18 km)

Fačkovské sedlo ponúka 4 lanovky, 7 zjazdoviek a až 15 kilometrový bežecký okruh. Zjazdovky sú rôznej obtiažnosti, takže na svoje si prídu aj začiatočníci a deti.

Čičmany

Čičmany (21 km)

V Čičmanoch nájdete okrem krásnej architektúry aj malé lyžiarske stredisko. Lyžiarom sú tu k dispozícii 3 zjazdovky rôznej obtiažnosti a dva značené bežecké okruhy. Stredisko je... Viac vhodné aj pre začiatočníkov. Takmer všetky zjazdovky sú aj zasnežované.

Kúpalisko Dúha

Čičmany

Čičmany (22 km)

Čičmany sú preslávené svojou zachovalou ľudovou architektúrou, maľovanými zrubovými drevenicami. Pre ich záchranu bola dolná časť obce v roku 1977 vyhlásená za pamiatkovú... Viac rezerváciu ľudovej architektúry. Nachádza sa tu národopisná expozícia, kaštieľ a kostol.

Turčianske Teplice - kúpele

Turčianske Teplice - kúpele (24 km)

Turčianske Teplice sú centrom južnej časti regiónu Turiec. Teplé pramene tu ľudia poznali už v 13. storočí. V roku 1532 miestne majetky získalo mesto Kremnica, ktoré pri teplých... Viac prameňoch vybudovalo kúpeľné budovy. V súčasnosti sa v kúpeľoch liečia choroby pohybového ústrojenstva, urologické, kožné a ženské choroby. Kúpeľný areál sa rozprestiera v južnej časti mesta a tvorí ho viacero liečebných domov. Veľký a pamiatkovo chránený kúpeľný park sa tiahne v dĺžke 2 km až k Dolnej Štubni. Verejnosti slúži novootvorený termálny areál Spa&Aquapark.