Hotel Galant**** s voľným vstupom do Aquaworldu a s polpenziou / Česko - Břeclav - Mikulov
Hotel Galant**** s voľným vstupom do Aquaworldu a s polpenziou / Česko - Břeclav - Mikulov Hotel Galant**** s voľným vstupom do Aquaworldu a s polpenziou / Česko - Břeclav - Mikulov Hotel Galant**** s voľným vstupom do Aquaworldu a s polpenziou / Česko - Břeclav - Mikulov Hotel Galant**** s voľným vstupom do Aquaworldu a s polpenziou / Česko - Břeclav - Mikulov Hotel Galant**** s voľným vstupom do Aquaworldu a s polpenziou / Česko - Břeclav - Mikulov Hotel Galant**** s voľným vstupom do Aquaworldu a s polpenziou / Česko - Břeclav - Mikulov Hotel Galant**** s voľným vstupom do Aquaworldu a s polpenziou / Česko - Břeclav - Mikulov Hotel Galant**** s voľným vstupom do Aquaworldu a s polpenziou / Česko - Břeclav - Mikulov Hotel Galant**** s voľným vstupom do Aquaworldu a s polpenziou / Česko - Břeclav - Mikulov Hotel Galant**** s voľným vstupom do Aquaworldu a s polpenziou / Česko - Břeclav - Mikulov Hotel Galant**** s voľným vstupom do Aquaworldu a s polpenziou / Česko - Břeclav - Mikulov Hotel Galant**** s voľným vstupom do Aquaworldu a s polpenziou / Česko - Břeclav - Mikulov

Hotel Galant**** s voľným vstupom do Aquaworldu a s polpenziou

Česko - Břeclav - Mikulov

Maximálny komfort v izbe Deluxe, gurmánska polpenzia, Aquaworld so slnečnou terasou, strešným bazénom a s vírivkami s jedinečným výhľadom na Svätý kopček a Mikulovský zámok. 2, 3 a 6 dní v 4* hotelovom komplexe s vlastným vinárstvom priamo v centre.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

 • 8 000 m²  hotelový komplex Galant****
 • Výhľad priamo z izby na Svätý kopček
 • Neobmedzený vstup do Aquaworldu na streche
 • Len 2 minúty chôdze od historického centra


Kupón zahŕňa na výber:
 

 • Pobyt pre 2 osoby v hoteli Galant**** na:
   
 • 2 noci za 150 € (pôvodne 292 €)
 • 3 noci za 219 € (pôvodne 437 €)
 • 5 nocí za 346 € (pôvodne 596 €)
 
 • Varianty zahŕňajú:
 • Ubytovanie v izbe Deluxe
 • Bohaté bufetové raňajky (kuchár robí čerstvé omelety/palacinky alebo lievance)
 • Polpenzia (3-chodové večera, výber z menu)
 • Celodenný vstup do Aquaworld, počas celého pobytu pre 2 (strešný bazén s vírivkami a so slnečnou terasou)
 • 30 min. masáže na relaxačnom hydromasážnom lôžku
 • 10 % zľava na ďalšie wellness procedúry a konzumáciu v hotelovej reštaurácii
 • Early check-in od 12.00 hod, Late check-out 14.00 hod.

Ako využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 1.3.2016 do 30.4.2016
 • Od 1. 3. do 14. 3. je bazén mimo prevádzky
 • Po obdržaní kupónu je nutná rezervácia na tel. čísle +420 519 323
  353
  alebo email hotel@galant.cz
 • Pri rezervácií je potrebné nahlásiť heslo a číslo kupónu
 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu
 • Nepoužitý kupón je možné stornovať do 14 dní od zakúpenia, ak neuplynula platnosť kupónu

Kontakt

Hotel Galant ****

Mlýnská 2

692 01 Mikulov

Hotel Galant s.r.o.


591 323 353


Hotel Galant ****

Mlýnská 2, 692 01 Mikulov

Otvoriť mapu v novom okne

Podrobnosti o zľave

Urobte si čas na relax v Aquaworlde so slnečnou terasou, strešným bazénom a s vírivkami, na svet Pálavského vína a vybrané gastronómie a na dokonalý komfort v 4 * hoteli Galant uprostred čarovnej atmosféry vzácnych pamiatok moravského Mikulova.
 

Vypravte sa v dvoch do Mikulova a užite si všetko, čo malebné mesto na juhu Moravy ponúka. Odpočívajte s výhľadom na Svätý kopček pár krokov od historického srdca mesta.


3 alebo až 6 dní si vychutnáte priestrannú izbu DELUXE s klimatizáciou alebo s terasou a s minerálnu vodu v izbe grátis. Spite sladko s konceptom pre zdravý a pohodlný spánok "Sleep Healthy", ktorý sa skladá z ergonomických matracov, z obliečky zo 100 % bavlny a s vankúšmi s antialergickou úpravou.Pre váš pohodlný pobyt je každá izba vybavená Wifi pripojením, satelitným TV s multimediálnym PC, s minibarom, s trezorom a so sušičom na vlasy. Väčšina izieb má krásne výhľady na historické dominanty Mikulova alebo Pálavské vinice.
 
Doprajte svojim chuťovým pohárikom delikátny zážitok. Vynikajúca medzinárodná kuchyňa i tradičné špeciality s chuťou lahodných regionálnych vín dodajú vášmu pobytu nový rozmer.Zážitok z lahodnej kuchyne doplníte ochutnávkou tých najlepších regionálnych vín v originálnom priestore vínnej pivnice.

Aquaworld v hoteli Galant **** - to sú vodné masáže, dva protiprúdy a chromoterapia v luxusnom strešnom bazéne so strešnou terasou, chŕličom vody a idylickým výhľadom na Svätý kopček.

Stresu a únavy sa rovnako dobre zbavíte v moderných vírivkách na romantickej slnečnej terase s výhľadom na zámok.Hotel Galant má 25 hektárov vlastných viníc s ročnou produkciou 100 000 fliaš kvalitného vína spracovávaného šetrnou gravitačnou technológiou.
 

Za dve minúty odpočinkovej chôdze sa dostanete do historického centra Mikulova. Vydajte sa na námestie s čarovnou atmosférou, ktoré cez deň žije zábavou a kultúrou a v noci sa zahaľuje do záveja romantiky a upokojujúceho ticha.

Preskúmajte najobľúbenejšie výletné a pútnické miesto regiónu, Svätý kopček úplne zblízka. Môžete navštíviť aj Baziliku Navštívenia Panny Márie alebo zoologickú záhradu. Cesta na vrchol začína kúsok od hotela.

Za návštevu stojí zrúcanina Kozí Hrádok aj Mikulovský Zámok. Okrem prekrásnej zámockej knižnice a sály predkov na zámku objavíte hneď niekoľko zaujímavých múzejných expozícií.

Rozprávkové chvíle môžete začať tiež na chrbte koní z jazdeckého centra Mikulov. Klusajte romantickým Mikulovom v sedle beláka alebo vraníka. Menej odvážni sa môžu nechať zviesť krokom na krátkej prechádzke alebo priamo v jazdiarni a pre naozaj výnimočný luxusný zážitok je pre vás pripravený aj kočiar s koňmi pre jazdu do Mikulova a späť.


www.galant.cz

Ukončené

Cena od: 150 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky