Koberce so 60% zľavou / Bratislava a Slovensko

Koberce so 60% zľavou

Bratislava a Slovensko

Koberec nemusí byť len obyčajná podlahová krytina, ale aj hodnotný a zladený doplnok bytu alebo domu. Za kupón v cene 6,90 € získate 60% zľavu na akýkoľvek kusový koberec v ponuke Mr. Home.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

 • Na výber z viac ako 7000 kusov kobercov
 • Osobný odber alebo objednanie online
 • Platí na zlacnený a aj nezlacnený tovar

Kupón zahŕňa

 • Zľavu 60% na všetky kusové koberce, ktoré sú v ponuke Mr. Home
 • Platí v predajni v Bratislave (na Rožňavskej 1 v areáli R1) alebo vo webshope s dovozom do celej SR
 • Pri doručení kuriérom účtujeme 10 € za dopravu
 • Viac info a celá ponuka kobercov: www.mr-home.sk

Ako využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 20.10.2012 do 20.11.2012
 • Môžete kúpiť aj viac kupónov avšak na kúpu jedného koberca stačí kúpiť a je možné použiť len jeden kupón
 • Pri objednávke sa z výslednej zľavnenej ceny odpočíta cena kupónu 6,90 € a zvyšok doplatíte na predajni, resp. dobierkou
 • Pri objednávke cez webshop je potrebné do poznámky uviesť číslo kupónu
 • Pri zlacnenom tovare sa zľava 60% počíta z pôvodnej ceny

Kontakt

MR. HOME (ex - CARPET HOUSE)

Rožňavská 1 – R1 CENTRUM

831 04 Bratislava

Mr. HOME, s. r. o.


0911 676 696


MR. HOME (ex - CARPET HOUSE)

Rožňavská 1 – R1 CENTRUM, 831 04 Bratislava

Otvoriť mapu v novom okne

Podrobnosti o zľave

Vymeňte svoj starý koberec za nový, kvalitnejší a hlavne moderný. Za kupón v cene 6,90 € získate 60% zľavu na všetky kusové koberce, ktoré sú v ponuke predajne Mr. Home a vo webshope www.koberec.sk. Zľava platí na zlacnený a aj nezlacnený tovar. Pri zlacnenom tovare sa zľava dopočíta do zľavy až 60%


(Príklad: Ak pôvodná cena koberca bola 229 € a v súčastnosti je zlacený na predajni na 180 € vy si tento koberec môžete kúpiť za cenu 91,60 € čiže po zľave 60% z pôvodnej ceny. Priamo na predajni sa z ceny 91,60 € odpočíta 6,90€, ktoré ste zaplatili za kupón, a doplatíte teda 84,70 €. Na jeden koberec stačí teda použiť len jeden kupón. Jeden kupón je možné použiť len na jeden koberec.)
Na výber z vyše 7000 kusov kobercov:

 • umelých
 • z prírodných materiálov
 • strojovo vyrábaných
 • ručne vpichovaných
 • ručne tkaných a ručne viazaných
Zákazníci si môžu prísť vybrať koberce osobne do našej bratislavskej predajne Rožňavskej 1 - R1 Centrum na ploche vyše 1000 m2, alebo na našom webshope www.koberec.sk.Pokiaľ si koberec objednáte cez webshop, zašleme Vám ho kuriérom v rámci celej SR do 5 prac. dní. (Na webshope sa odpočítava 60% z ,,prečiarknutej ceny,, pôvodnej ceny.) Pri objednávke cez webshop je potrebné do poznámky uviesť, že chcete využiť kupón ZlavaDna a napísať aj číselny kód Vášho kupónu. Zvyšná platba po odpočítaní sumy 6,90 € sa realizuje na dobierku, k cene bude ale pripočítaná suma 10 € za dopravu kuriérom.

Ukážky rôznych typov kobercov:
O spoločnosti a predajni Mr. Home


Mr. Home je priamym dovozcom kobercov z krajín ako TIBET, NEPÁL, KAŠMÍR, IRÁN, INDIA, ČÍNA, PORTUGALSKO a BELGICKO, čím zabezpečuje svojim zákazníkom výborný pomer ceny/kvality a bezkonkurenčný výber jedinečných dizajnov, materiálov a prevedení, ktoré tvorí najväčší výber kusových kobercov v strednej Európe!


Mr. Home ponúka aj suché čistenie kusových kobercov.
Celý proces ručne vyrábaných kobercov prebieha naozaj ručne


Ručne viazaný koberec sa môže bežne vyrába aj pol roka a viac. Čím náročnejší dizajn a tenší vlas tým je výroba koberca dlhšia. 
Výroba koberca začína na pastvinách Tibetskej náhornej plošiny…
Je bežné, že na výrobe koberca pracuje naraz viac viazačov…
Získavanie hodvábneho vlákna z kukiel Priadky morušovej…
Ďalšia ponuka predajne a spoločnosti Mr. Home:


V ponuke firmy je aj predaj a montáž laminátových a drevených parkiet značiek QUICKSTEP, KAINDL, KRONOFLOORING, ALSAFLOOR, PARADOR, BEFAG, PRINC PARKET, DLH a GRABO.V ponuke predajne je aj široký výber nástenných tapiet.


Tapety tak ako aj iné komodity v bývaní napredujú a podliehajú najnovším trendom. Tapety ako ich poznáme s pred 10-15 rokov sú už minulosťou. Miestnosť celá polepená tapetami už nie je akceptovateľná. To je naša spomienka na staré časy. Dnešné tapety na stenu znamenajú omnoho viac, čo znamenali kedysi. Sú neodmysliteľným štýlovým prostriedkom, sú moderné, sú praktické, sú jedinečným prostriedkom obliekania stien. Po tapetách siahajú bytový dizajnéri a architekti pri navrhovaní interiéru, obohacujú nielen obytné miestnosti, ale aj obchodné či komerčné priestory. Farby, reliéf, ornamenty a bordúry, jednotlivo polepené steny alebo časti stien i rafinované kombinácie vytvárajú dôraz, eleganciu a štýl...


Ukončené

Cena : 6,90 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky