až - 54 %
Pobyt v hoteli Riverside*** s kryoterapiou a vstupom do AquaCity Poprad / Vysoké Tatry - Poprad
Pobyt v hoteli Riverside*** s kryoterapiou a vstupom do AquaCity Poprad / Vysoké Tatry - Poprad Pobyt v hoteli Riverside*** s kryoterapiou a vstupom do AquaCity Poprad / Vysoké Tatry - Poprad Pobyt v hoteli Riverside*** s kryoterapiou a vstupom do AquaCity Poprad / Vysoké Tatry - Poprad Pobyt v hoteli Riverside*** s kryoterapiou a vstupom do AquaCity Poprad / Vysoké Tatry - Poprad Pobyt v hoteli Riverside*** s kryoterapiou a vstupom do AquaCity Poprad / Vysoké Tatry - Poprad Pobyt v hoteli Riverside*** s kryoterapiou a vstupom do AquaCity Poprad / Vysoké Tatry - Poprad Pobyt v hoteli Riverside*** s kryoterapiou a vstupom do AquaCity Poprad / Vysoké Tatry - Poprad Pobyt v hoteli Riverside*** s kryoterapiou a vstupom do AquaCity Poprad / Vysoké Tatry - Poprad Pobyt v hoteli Riverside*** s kryoterapiou a vstupom do AquaCity Poprad / Vysoké Tatry - Poprad Pobyt v hoteli Riverside*** s kryoterapiou a vstupom do AquaCity Poprad / Vysoké Tatry - Poprad Pobyt v hoteli Riverside*** s kryoterapiou a vstupom do AquaCity Poprad / Vysoké Tatry - Poprad Pobyt v hoteli Riverside*** s kryoterapiou a vstupom do AquaCity Poprad / Vysoké Tatry - Poprad Pobyt v hoteli Riverside*** s kryoterapiou a vstupom do AquaCity Poprad / Vysoké Tatry - Poprad Pobyt v hoteli Riverside*** s kryoterapiou a vstupom do AquaCity Poprad / Vysoké Tatry - Poprad Pobyt v hoteli Riverside*** s kryoterapiou a vstupom do AquaCity Poprad / Vysoké Tatry - Poprad Pobyt v hoteli Riverside*** s kryoterapiou a vstupom do AquaCity Poprad / Vysoké Tatry - Poprad Pobyt v hoteli Riverside*** s kryoterapiou a vstupom do AquaCity Poprad / Vysoké Tatry - Poprad Pobyt v hoteli Riverside*** s kryoterapiou a vstupom do AquaCity Poprad / Vysoké Tatry - Poprad Pobyt v hoteli Riverside*** s kryoterapiou a vstupom do AquaCity Poprad / Vysoké Tatry - Poprad Pobyt v hoteli Riverside*** s kryoterapiou a vstupom do AquaCity Poprad / Vysoké Tatry - Poprad Pobyt v hoteli Riverside*** s kryoterapiou a vstupom do AquaCity Poprad / Vysoké Tatry - Poprad Pobyt v hoteli Riverside*** s kryoterapiou a vstupom do AquaCity Poprad / Vysoké Tatry - Poprad Pobyt v hoteli Riverside*** s kryoterapiou a vstupom do AquaCity Poprad / Vysoké Tatry - Poprad Pobyt v hoteli Riverside*** s kryoterapiou a vstupom do AquaCity Poprad / Vysoké Tatry - Poprad Pobyt v hoteli Riverside*** s kryoterapiou a vstupom do AquaCity Poprad / Vysoké Tatry - Poprad Pobyt v hoteli Riverside*** s kryoterapiou a vstupom do AquaCity Poprad / Vysoké Tatry - Poprad Pobyt v hoteli Riverside*** s kryoterapiou a vstupom do AquaCity Poprad / Vysoké Tatry - Poprad

Pobyt v hoteli Riverside*** s kryoterapiou a vstupom do AquaCity Poprad

Veľmi dobré

(17x)

4,41 / 5

5 * 10x

4 * 4x

3 * 3x

2 * 0x

1 * 0x

9 zákazníkov odporúča


Čistota a komfort 4,5

Prostredie prevádzky 3,4

Služby 4

Rezervácia a uplatnenie kupónu 4,7

Personál 4,3

Prejsť na hodnotenia (17)

Vysoké Tatry - Poprad

Kvalita ubytovania a služieb je priamo úmerná výške hôr, pod ktorými sa hotel a celý komplex AquaCity Poprad nachádzajú. Oddýchnite si počas 3 alebo 4 dní s bohatou polpenziou, kryoterapiou a neobmedzeným vstupom do aquaparku s termálnou vodou.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

 • Moderný hotel Riverside*** len pár krokov od všetkých atrakcií a rezortu AquaCity v Poprade
 • AQUA packet neobmedzene počas pobytu (vstup do vnútorných a vonkajších bazénov AquaCity Poprad)
 • Vstup na celotelovú kryoterapiu počas pobytu
 • Lyžiarske strediská v okolí: Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, Starý Smokovec

Kupón zahŕňa na výber:

Pobyt pre 2 osoby v hoteli Riverside***
na 2 noci za 169 € (pôvodne 346 €)
na 3 noci za 259 € (pôvodne 563 €)

 • 2/3x ubytovanie pre 2 osoby
 • 2/3x bohatá polpenzia
 • Aqua packet pre 2 osoby neobmedzene počas pobytu (zahŕňa: vonkajšie termálne bazény, termálne bazény Blue Diamond s nápojovými barmi, relaxačné bazény Blue Sapphire s chromoterapiou a laser show, detský bazén Treasure Island - Ostrov pokladov, 50m plavecký bazén a parnú saunu)
 • 1/2x Vital packet pre 2 osoby (saunový svet)
 • 1/2x vstup na celotelovú kryoterapiu počas pobytu pre 2 osoby
 • Káva a čaj na izbe
 • Vysoko-rýchlostné wi-fi pripojenie na internet
 • Strážené parkovisko

Ako využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 1.2.2016 do 30.6.2016
 • Kupón nie je možné využiť v termíne 13.2.-6.3.2016 a 24.-29.3.2016
 • Po zakúpení kupónu potrebná rezervácia na čísle 052 78 51 888 alebo e-mailom riverside@aquacity.sk
 • Pri rezervácii nahláste číslo kupónu, heslo kupónu sa nahlasuje až pri jeho vyžití priamo na prevádzke
 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu


Zľavy a príplatky

 • Ubytovanie pre deti do 6 rokov bez nároku na lôžko a služby zadarmo
 • Ubytovanie pre dieťa od 6 do 12 rokov za 35 €/noc
 • Možnosť zapožičania županov za príplatok
 • Miestny poplatok 0,7 €/os./deň


Ďalšie informácie

 • Otváracie hodiny kryoterapie sú od utorka do soboty v čase 16.00-18.00 hod.
 • Nepoužitý kupón je možné stornovať do 14 dní od zakúpenia, pokiaľ nevypršala platnosť kupónu

Kontakt


Hotel AquaCity Riverside

Športová 1397/2

058 01 Poprad

AQUAPARK Poprad, s.r.o.


052 78 51 888


Check-in od 14:00
Check-out do 10:00

Hotel AquaCity Riverside

Športová 1397/2, 058 01 Poprad

Otvoriť mapu v novom okne

Hodnotenia zákazníkov ZľavaDňa

4,41 / 5 (17x)

5 * 10x

4 * 4x

3 * 3x

2 * 0x

1 * 0x

9 zákazníkov odporúča


Čistota a komfort 4,5

Prostredie prevádzky 3,4

Služby 4

Rezervácia a uplatnenie kupónu 4,7

Personál 4,3

4.12.2016


zlé členenie hotela riverside , je umiestnený v stadione neďaleko aquacity , čo je dosť neprijemne že stále sa po kúpaní v kabínkach prezliekať a potom ísť do hotela ktorý je v štadióne čo bolo pre nás veľké minus

Adam hodnotil ponuku Pobyt na 2 noci pre 2 osoby

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


12.11.2016


Hotel rivesaid sa nenachadza v areali aquacity ale na letnom stadione a restauracia je otvorena len v case vydavania stravy a izby su velmi male.

Marian hodnotil ponuku Pobyt na 2 noci pre 2 osoby

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


Zobraziť všetky textové hodnotenia (4)

Podrobnosti o zľave

Nový moderný hotel Riverside*** je súčasťou Národného futbalového tréningového centra NTC Poprad a je situovaný doslova na pár krokov od všetkých atrakcií rezortu AquaCity v Poprade.
Hotel ponúka komfortné a štýlové ubytovanie v 17 štandartných dvojlôžkových izbách a 2 priestranných dvojlôžkových izbách Superior s možnosťou prístelky (jedna izba je s možnosťou prepojenia s vedľajšou izbou).


Moderne zariadené izby ponúkajú nadštandardný komfort a príjemné prostredie. K vybaveniu izieb neodmysliteľne patrí:

 • LCD televízor, satelitná TV, rádio, Wi-Fi pripojenie na internet
 • telefón s miestnou alebo medzinárodnou voľbou
 • sprcha, toaleta, sušič vlasov
 • uteráky, hotelová kozmetika
 • set na prípravu čaju a kávy, minibar a individuálne bezpečnostné schránky


Reštaurácia
Ponuku skvelých jedál dopĺňa široký sortiment regionálnych, ako aj zahraničných vín. Raňajky a večera sa podávajú v hotelovej reštaurácii formou bufetových stolov. O príjemnú atmosféru a kulinársky zážitok sa stará profesionálna obsluha.


Caffe bar
Doprajte si širokú ponuku lahodných káv, zmrzlinových pohárov a sladkých dezertov a luxusných značkových vín. V priestoroch Cafe&Wine sa nachádza aj internetová kaviareň s pripojením na internet.


HOLLYWOOD SUITE & COCKTAIL BAR
Vychutnajte si ponuku miešaných nápojov, zahrajte si biliard, air hockey alebo si zaspievajte karaoke s vašimi priateľmi. Ideálny nočný klub so slávnymi americkými legendami v štýlovej atmosfére, vhodný pre súkromné párty, oslavy a diskotéky.


V cene kupónu máte vstup do aquaparku AquaCity Poprad

Voľný neobmedzený vstup AQUA packet zahŕňa vonkajšie termálne bazény, termálne bazény Blue Diamond, relaxačné bazény Blue Sapphire s chromoterapiou a laser show, detský bazén + Mayská pyramída s toboganmi a vonkajší detský bazén počas letnej sezóny.
Blue diamond
Unikátne vodné bary s ponukou exotických miešaných drinkov uspokoja požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Relaxujte na vodných barových stoličkách v bazénoch Blue Diamond a vychutnávajte si váš výnimočný nápoj priamo pri relaxácii v bazéne.


Blue saphire
V blízkosti bazénov Blue Sapphire sa nachádza bar s originálnym dizajnom, ktorý je skvelou podporou akcií v bazénoch a dopraje vám zaručené osvieženie po pobyte v termálnej vode.


Plavecký bazén
Toto miesto je ako stvorené pre ľudí, ktorí milujú plávanie. Plavecký bazén má teplotu vody 26-28°C a hĺbku od 1,2 m do 1,8 m. Plavci majú k dispozícii 8 plaveckých dráh, ktoré je možné využívať počas celého týždňa. Pri plaveckom bazéne sa nachádza parná sauna s vysokou vlhkosťou, v ktorých si môžete dopriať oddych a relax. Vaše telo sa zbaví škodlivých látok a prečistí pokožku. Parná sauna je výborným doplnkom ku rekondičnému plávaniu.


Kryoterapia
Liečebná a rehabilitačná metóda, ktorej dejiny sa datujú do 70 až 80-tych rokov minulého storočia. Procedúra zahŕňa maximálne trojminútový pobyt v komore s priemernou teplotou -120 °C, za ktorým nasleduje intenzívne cvičenie – Kineziterapia. Pobyt v tejto komore pod lekárskym dohľadom stimuluje prirodzenú tvorbu enzýmov a hormónov podporujúcich uzdravenie a vo vašom tele dokáže „naštartovať“ samoliečbu a regeneráciu.


Ak máte radi zimné športy, tak si počas pobytu doprajte aj nezabudnuteľnú lyžovačku. Vysoké Tatry ponúkajú až 24 km upravených zjazdoviek a garanciu snehu 5 mesiacov v roku. Čakajú na vás TOP strediská - Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso a Starý Smokovec a 20 moderných lanoviek a vlekov. Zimné dobrodružstvo môžete zažiť aj na bežkách v najväčšom areáli bežeckého lyžovania v Štrbskom Plese.


Atrakcie Tatier počas zimných mesiacov:

 • Tatranská lyžovačka - Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, Starý Smokovec
 • Bežecké lyžovanie - viacero okruhov vždy upravených tratí
 • Skialpinizmus - výlety na upravených zjazdovkách
 • Vysokohorské chaty - turistické chodníky až na 12 vysokohorských chát
 • Lanovkami na Lomnický štít, Skalnaté pleso, Lomnické sedlo, Hrebienok
V širšom okolí hotela sa nachádza mestská časť Spišská Sobota s bohatými kultúrnymi pamiatkami a historickými skvostami. Kostol Sv. Juraja si osobne pozrela aj britská kráľovná Alžbeta II. pri svojej návšteve Popradu a Vysokých Tatier v roku 2008.Ukončené

Cena od: 169 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky