Romantický pobyt v penzióne BASKE s relaxom v novom wellness / Trenčianske Teplice
Romantický pobyt v penzióne BASKE s relaxom v novom wellness / Trenčianske Teplice Romantický pobyt v penzióne BASKE s relaxom v novom wellness / Trenčianske Teplice Romantický pobyt v penzióne BASKE s relaxom v novom wellness / Trenčianske Teplice Romantický pobyt v penzióne BASKE s relaxom v novom wellness / Trenčianske Teplice Romantický pobyt v penzióne BASKE s relaxom v novom wellness / Trenčianske Teplice Romantický pobyt v penzióne BASKE s relaxom v novom wellness / Trenčianske Teplice Romantický pobyt v penzióne BASKE s relaxom v novom wellness / Trenčianske Teplice Romantický pobyt v penzióne BASKE s relaxom v novom wellness / Trenčianske Teplice Romantický pobyt v penzióne BASKE s relaxom v novom wellness / Trenčianske Teplice Romantický pobyt v penzióne BASKE s relaxom v novom wellness / Trenčianske Teplice Romantický pobyt v penzióne BASKE s relaxom v novom wellness / Trenčianske Teplice Romantický pobyt v penzióne BASKE s relaxom v novom wellness / Trenčianske Teplice Romantický pobyt v penzióne BASKE s relaxom v novom wellness / Trenčianske Teplice Romantický pobyt v penzióne BASKE s relaxom v novom wellness / Trenčianske Teplice Romantický pobyt v penzióne BASKE s relaxom v novom wellness / Trenčianske Teplice Romantický pobyt v penzióne BASKE s relaxom v novom wellness / Trenčianske Teplice Romantický pobyt v penzióne BASKE s relaxom v novom wellness / Trenčianske Teplice Romantický pobyt v penzióne BASKE s relaxom v novom wellness / Trenčianske Teplice Romantický pobyt v penzióne BASKE s relaxom v novom wellness / Trenčianske Teplice Romantický pobyt v penzióne BASKE s relaxom v novom wellness / Trenčianske Teplice

Romantický pobyt v penzióne BASKE s relaxom v novom wellness

Trenčianske Teplice

Penzión Baske má skutočne multifunkčné využitie! V najlepšom penzióne na Slovensku priamo v parku kúpeľného mesta Trenčianske Teplice môžete zažiť neskonalú romantiku. Chcete zobrať so sebou aj deti? Detské ihrisko v areáli im v momente učaruje.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

 • 1. miesto od hodnotiteľov Trend Top hotely a reštaurácie na Slovensku v kategórii penzión
 • Skvelá reštaurácia, ktorá hostila celebrity ako Gérad Depardieu, Jeremy Irons, Zdeněk Svěrák a mnoho ďalších...
 • Penzión sa nachádza kúpeľnom parku Trenčianskych Teplíc
 • Perfektné možnosti pre rodiny s deťmi
 • Novozrekonštruované wellness (novootvorené od 8.1.2016)


Kupón zahŕňa:

Relaxačný pobyt pre 2 osoby na 3 dni/2 noci za 145 € (pôvodne 225 €)

 • 2x ubytovanie pre 2 osoby v dvojlôžkovej izbe Klasik
 • 2x raňajky pre 2 osoby (formou teplých a studených bufetových stolov, rôzne druhy sladkého a slaného pečiva, káva ,čaj, džús...)
 • Prvá večera pri sviečkach s pohárom sektu pre 2 osoby
 • Druhá 2-chodová večera pre 2 osoby
 • 1x 60 min. wellness v súkromí pre 2 osoby: suchá fínska sauna, jacuzzi (sviečky pre romantickú atmosféru + fľaša sektu za príplatok)

Ako využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 15.1.2016 do 30.6.2016
 • Pobyt je potrebné rezervovať na tel. čísle 032/655 34 28 alebo e-mail rezervacie@penzionbaske.sk
 • Pri rezervácií je potrebné nahlásiť len číslo kupónu
 • Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití
 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu
 • Rezervácia je záväzná
 • Nástup na pobyt je možný kedykoľvek okrem pondelka
 • Župan je za doplatok 1 €
 • Nepoužitý kupón je možné stornovať do 14 dní od zakúpenia, pokiaľ nevypršala platnosť kupónu

Príplatky:
 • Detská postieľka zadarmo 
 • V cene pobytu nie je zahrnutý miestny poplatok 1 €/osoba/noc
 • Prístelka pre 3. dieťa za doplatok 10 €/noc
 • Doplatok za De Luxe izbu = 20 €/pobyt
 • Doplatok za apartmán = 30 €/pobyt

Kontakt

Penzión BASKE

ul. 17. novembra 23

914 51 Trenčianske Teplice

COMITY, s.r.o.


+421 32 6553 428


Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

Penzión BASKE

ul. 17. novembra 23, 914 51 Trenčianske Teplice

Otvoriť mapu v novom okne

Podrobnosti o zľave

Či už si chcete vychutnať vôňu partnera a sviečok, alebo sa chcete naháňať s deťmi v penzióne, v ktorom sa nebudú nudiť - Penzión Baske je pripravený splniť vaše požiadavky. A možno tam stretnete i nejakú známu osobnosť, veď už tam boli, napríklad Gérad Depardieu či Zdeněk Svěrák.


Prioritou penzióna je vaša spokojnosť a úsmev pri odchode. A to ani nemusíte byť celebrita, aby ste mohli stráviť príjemný a nezabudnuteľný relax v pôsobivom prostredí. Komfortný, útulný, romantický a chrániaci súkromie domácich i zahraničných hostí, s decentným vystupovaním personálu. To je charakteristika penziónu, ležiaceho len kúsok od kúpeľných domov. Všetko je tu blízko - liečenie, relax, kultúra, turistika, šport, zábava.
Penzión BASKE
K jedným z najpôsobivejších penziónov, ktoré sú súčasťou komplexu budov v talianskom novorenesančnom štýle patrí Penzión Baske. Odborná a citlivá rekonštrukcia a neskoršie rozšírenie ubytovacích kapacít sa postarali o zvýšenie štandardu a Penzión Baske, vďaka čomu získava po celý čas existencie za sebou najvyššie ocenenia v kategórii Penzión roka na Slovensku. Alebo možno aj tým, že počas každoročného filmového festivalu ARTFILM boli v penzióne také osobnosti ako je Gérard Depardieu, Jeremy Irons, Liv Ullmann, Josef Abrhám, Milan Kňažko, Milan Lasica, Magda Vášaryová a mnoho ďalších…
Pre gurmánov

Penzión Baske pripravuje denne rôzne špeciality domácej i medzinárodnej kuchyne. Raňajky sa podávajú formou teplého a studeného bufetu, obedy a večere prebiehajú tradične. Šéfkuchár osobne odporúča hosťom netradičné chuťovky a k jedlám sú na výber kvalitné domáce i zahraničné vína. Vinotéku periodicky obmieňajú v rámci prezentácií najznámejších vinárskych oblastí.


Penzión Baske dostal meno po najvyššom vrchu Baske (955 m.n.m.), čnejúcim nad malebnou dolinou riečky Tepličky a nad kúpeľným mestečkom Trenčianske Teplice, v ktorého kúpeľnom parku sa nachádza. Kapacita penziónu je 14 dvojlôžkových izieb a 2 apartmány. Hostia majú na výber vybrať si orientáciu izieb. Izby do praku ponúkajú nádherný výhľad do krásnej romantickej prírody.

Penzión síce disponuje iba malým, skromným relax centrom - sauna, jacuzzi, ale je výnimočný tým, že ponúka klientom súkromie. Penzión je v prevádzke každý deň od 7:00 – do 22:00 hod. Wellness je úplne novozrekonštruované.
Pre klientov sú v ponuke tiež rôzne druhy masáží na objednávku:
 • Klasická čiastočná alebo celková masáž
 • Medová detoxikačná masáž
 • Masáž aróma voskom
Alebo vám zamestnanci penzióna zabezpečia termálny liečivý kúpeľ v SINE v kúpeľoch, zameraný na regeneráciu pokožky a pohybového aparátu, pre tých ktorí nemajú radi horúce kúpeľe môžeme zabezpečiť kúpeľ v Bazéne Grand- vonkajší bazén s celoročnou prevádzkou, s mnohými vodnými atrakciami.


Výnimočnosť penziónu je: každý odchádza spokojný a zrelaxovaný, vďaka dobrému spánku, výbornému jedlu,  súkromnému relaxu, a nádhernej prechádzke po kúpeľnom parku. 

Hammam
Hammam v minulosti slúžil ako vaňový kúpeľ pre bohatú šľachtu a finančných magnátov. Dnes je k dispozícii nielen kúpeľným hosťom, ale aj širokej verejnosti. Hostia v kúpeľoch ho využívajú ako odpočiváreň a miesto podávania masáží. Jeho príjemné prostredie, krása a exotickosť interiéru dokážu nabiť vyčerpaný organizmus novou energiou, a tým aj znásobiť pozitívne účinky unikátnych liečebných prameňov.

Ak si vaše telo aj duša žiadajú pravý detox, ste na správnom mieste. Blahodarná a extrémne liečivá termálna voda vás bude oblažovať svojimi účinkami. Vďaka nej sa budete cítiť mladšie, lepšie sa pohybovať, vaša pleť bude žiarivejšia a budete celkovo pôsobiť ako znovuzrodení. Jeden kúpeľ, či dúšok z tejto vody nahradia trojdňovú dovolenku, návštevu kozmetiky a cvičenie. Neuveriteľne liečivé vlastnosti termálnej vody z Trenčianskych Teplíc môžete vyskúšať aj pri pitnej kúre z prameňa Ifigénia. Okrem toho, že je to doslova elixír večnej mladosti, neuveriteľne pomáha pri problémoch s trávením.

Kúpeľ Sina

Je najobľúbenejším kúpeľom pre všetkých návštevníkov. S priemernou teplotou až 39°C je ideálny pre všetkých, ktorí obľubujú horúce kúpele. 
Kúpeľ je zrkadlisko, t.j. prameň ústi priamo do bazéna. Popoludní a cez víkend sa využíva spolu s historickou odpočivárňou Hammam.


Kam na výlet:
Na východ od Trenčianskych Teplíc je nádherné pohorie Strážovské vrchy, vhodné pre pešiu turistiku i cykloturistiku. Pozoruhodná je rázovitá obec Čičmany, známa ľudovou architektúrou, Rajecká Lesná s monumentálnym, do dreva vyrezaným Slovenským betlehemom. Za námahu stoja aj návštevy okolitých hradov a zámkov - Trenčín, Bojnice, Beckov.Ukončené

Cena : 145 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky