- 57 %
Polarizačná liečebná biolampa / Slovensko

Polarizačná liečebná biolampa

Slovensko

Fototerapia biolampou pre zdravé a krásne telo len za 129 €. Rýchla pomoc pre povrchové aj hĺbkové liečenie s 57% zľavou.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

 • Aktivuje samoliečebný potenciál živého organizmu
 • Tri výmenné filtre - žltý, červený a modrý
 • Obnovuje funkciu energeticky vyčerpaných buniek

Kupón zahŕňa:

 • Polarizačnú liečebnú Biolampu D-514
 • Balenie obsahuje: 1 ks polarizačná biolampa D-514, sada farebných filtrov/žltý, červený, modrý/, stojan, sieťový adaptér, digitálny časovač, bezpečnostný kufrík, manuál v slovenskom jazyku a záručný list
 • Viac info na www.mrb.sk

Ako využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 03.10.2012 do 03.11.2012
 • Nutnosť rezervácie TU (v objednávke treba označiť biolampu) 
 • Pri rezervácii je potrebné do poznámky uviesť heslo a číslo kupónu
 • Do políčka " Dopl­ňu­júca správa" prosím vyplniť presnú adresu kam sa má biolampa doručiť
 • Pri jednej objednávke môžu byť využité max. 3 kupóny
 • Poštovné a balné je 5 € a nie je v cene kupónu (na dobierku do 7 pracovných dní)

Kontakt

M.R.B. s.r.o.

Čapajevova 23

080 01 Prešov

M.R.B. s.r.o.


0905 587 664


M.R.B. s.r.o.

Čapajevova 23, 080 01 Prešov

Otvoriť mapu v novom okne

Podrobnosti o zľave

Svetelná terapia polarizačnej liečebnej biolampy  

Vyžaruje osobitný druh svetla, ktoré využíva priaznivé vlastnosti prirodzeného slnečného svetla bez ultrafialového žiarenia a bez škodlivých účinkov. Aplikuje sa priamo na kožu a podporuje regeneračné schopnosti tela.


 Pomáha tak telu uvoľniť jeho vlastný liečebný potenciál. Používa sa na zmiernenie bolesti a zníženie jej intenzity, posilňuje svaly ako aj zlepšuje rozsah pohybu tela a pomáha zlepšovať hojenie rán. Je určená na domáce použitie ako aj na použitie v nemocniciach, liečebných centrách a pod. 


Svetelná terapia pomáha pri bolestiach kĺbov, chrbtice a pohybového aparátu, pri akútnych a chronických reumatických ochoreniach, pri športových poraneniach, pri regenerácii a liečení po úrazoch, v oblasti kozmetiky a starostlivosti o zdravé a krásne telo – vyhladzovanie vrások, celulitída. Polarizačná liečebná lampa je certifikovaný výrobok z Nemecka , lekársky schválený a klinicky testovaný.

Polarizačnú liečebnú biolampu  zvlášť doporučujeme používať:

 • vo fyzioterapii a rehabilitácii
 • v reumatológii
 • v športovom lekárstve
 • v oblasti kozmetiky a starostlivosti o telo.


Polarizačná liečebná biolampa 
Podstatu lampy tvorí optický systém, ktorý  obsahuje optickú trubicu – svetelný zdroj, Brewsterove zrkadlo a fotofiltre. Vyžaruje špeciálne svetlo vlnovej dĺžky od 400-2000 nm.  Miera polarizácie je až do 95 % a účinný prienik do tkaniva je 4-6 cm. Životnosť svetelného zdroja biolampy je minimálne 3 000 hodín. Svetlo polarizačnej liečebnej lampy neobsahuje žiadne UV žiarenie, nepredstavuje žiadne nebezpečenstvo pre ľudské oko alebo kožu, nemá žiadne vedľajšie účinky a neohrozuje zdravie ľudského organizmu. 
Význam  farebných filtrov sady Color terapy k polarizačnej biolampe MRB:
Farby majú v našom živote väčší význam než si väčšina z nás dokáže predstaviť. Je zrejmé, že farby pôsobia na človeka a na jeho  psychiku.  Slnečné - "biele" svetlo je zložené z celého spektra farieb - čo môžeme vidieť napríklad pri dúhe  a každá z týchto farieb má inú vlnovú dĺžku a tým aj iné vlastnosti a iné pôsobenie na organizmus. 


V sade Color terapy k polarizačnej lampe sú tri výmenné filtre - žltý, červený a modrý. 

Žltý filter – štandardný, jeho použitie je univerzálne a môže sa použiť pri všetkých aplikáciách. Prenáša  svetelné spektrum 400-700 nm.
Červený filter – aktivuje, vitalizuje, dynamizuje, uvoľňuje blokované energie a obnovuje činnosť potlačených procesov, preniká hlboko do tkaniva, má široké využitie v aplikáciách, ktoré riešia nezápalové stavy. Prenáša redukovanú časť spektra okolo 660 nm.
Modrý filter – upokojuje, zadržiava, koncentruje a chladí, vyrovnáva hyperaktívne, nerovnovážne stavy, tlmí zápalové procesy, utišuje, má široké využitie v aplikáciách, ktoré riešia zápalové stavy. Prenáša redukovanú časť spektra okolo 430nm.  Všetky filtre sú vybavené antireflexnou vrstvou.     Veľmi zaujímavá možnosť je využitie farebných filtrov v súvislosti s ovplyvňovaním energetických centier, známych ako čakry /pozri príručku k biolampe.


Ukončené

Cena : 129 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky