- 87 %
6 mesačný kurz - angličtina online / Slovensko

6 mesačný kurz - angličtina online

Veľmi dobré

(42x)

4,36 / 5

5 * 26x

4 * 9x

3 * 4x

2 * 2x

1 * 1x

18 zákazníkov odporúča

1 zákazník neodporúča


Personál 4,58

Kvalita 4,5

Dostupnosť služby 3

Prejsť na hodnotenia (42)

Slovensko

Speaking Friends Vás naučí 2 000 najužitočnejších anglických slovíčok pomocou metódy postupného opakovania s minimom vášho času a úsilia. Slovíčka a frázy špeciálne vybraté pre ľudí, ktorí sa chcú zlepšiť v anglickej konverzácii.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

  • Garantovaná svetová metóda
  • Ľahko sa naučíte, nikdy nezabudnete
  • Po dokončení kurzu získate medzinárodný certifikát SFA

Kupón zahŕňa:


6 mesačný kurz angličtiny online
  • Certifikát po dokončení kurzu s doručením zdarma
  • 90 lekcií slovíčok, 10 lekcií fráz, 20 lekcií gramatiky a mnoho ďalších interaktívnych aktivít od začiatočníkov až po stredne pokročilých

Ako využiť kupón

  • Platnosť kupónu je od 2.10.2014 do 30.11.2014
  • Pre aktiváciu kurzu zadajte heslo kupónu TU
  • Systém vás automaticky zoznámi s fungovaním webu a môžete kedykoľvek začať
Kontakt

Pine Tree Enterprises, s.r.o.

Račianska 61

83102 Bratislava

Pine Tree Enterprises, s.r.o.Hodnotenia zákazníkov ZľavaDňa

4,36 / 5 (42x)

5 * 26x

4 * 9x

3 * 4x

2 * 2x

1 * 1x

18 zákazníkov odporúča

1 zákazník neodporúča


Personál 4,58

Kvalita 4,5

Dostupnosť služby 3

21.9.2016


....som uplny zaciatocnik, tak sa trosku trapim. Myslim, ze pre tych ktori uz maju aspon trochu zaklady anglictiny je to su super..

Zákazník ZľavaDňa hodnotil ponuku Polročná ANGLIČTINA online, 1+1 ZDARMA

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


22.3.2016


Je to super, ľahko zvládnuteľné, odporúčam aj vekovo starším....

Kvetoslava hodnotila ponuku 6-mesačný online kurz NEMČINY pre 2 osoby

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


Zobraziť všetky textové hodnotenia (3)

Podrobnosti o zľave

Vedeli ste, že 10 najčastejších anglických slov pokrýva až celú štvrtinu textu? Pri 150 najpoužívanejších slovách to predstavuje až celú polovicu akejkoľvek konverzácie. Speaking Friends Vás naučí 2 000 najužitočnejších anglických slovíčok pomocou metódy postupného opakovania s minimom vášho času a úsilia.
Po dokončení kurzu získate medzinárodný certifikát SFA od školy Pine Tree Enterprises. Systém bol vyvinutý tímom odborníkov z celého sveta s dôrazom na prehľadnosť, motiváciu, príjemné prostredie a efektivitu.
Slovíčka sa naučíte bezstarostne v 90 lekciách od začiatočníkov až po pokročilých. Jedna lekcia trvá približne 45 minút a nadväzuje na tie predchádzajúce tak, aby ste si vždy mohli pohodlne zopakovať už naučený materiál.
Každé slovíčko je nahovorené profesionálmi v britskej i americkej angličtine a v slovenčine. Slovíčka opakujte nahlas pre natrénovanie správnej výslovnosti.

Naviac získate 200 najdôležitejších fráz v 6 bonusových lekciách, ku ktorým máte kedykoľvek prístup.
V unikátnom systéme testov si môžete skontrolovať, ktoré slovíčka už viete, prípadne si vygenerovať špeciálnu lekciu na zopakovanie.
Počas konverzácie osamote alebo cez Skype po dohode s ostatnými študentmi vám systém napovie anglické slovíčka z vašich prejdených lekcií na precvičenie.
K dispozícií je 24 diskusných tém z 12 oblastí podľa štandardov medzinárodnej anglickej skúšky TOEFL.
Medzinárodné štúdie ukazujú, že „počet slov, ktoré sa študenti naučia vo väčšine kurzov je menej, ako polovica potrebnej slovnej zásoby pre pochopenie cudzojazyčných kníh” (Ernest Blum – The New Old Way of Learning Languages).

Pine Tree Enterprises je tu preto, aby to zmenil. Myšlienka za SpeakingFriends.com je naučiť vás slovnú zásobu a anglické frázy super-rýchlo a pohodlne. Používajú dva princípy, aby systém fungoval. Po prvé, je to pamäťová technika ​​zvaná Spaced Repetition, ktorú vedecké štúdie popisujú ako „postupné opakovanie vo zvyšujúcich sa intervaloch s výrazným efektom na úroveň pamätania si učebného materiálu“ (Paul Pimsleur – A memory schedule). Túto tajomnú formulku si naši študenti potvrdili v praxi nespočetne veľa krát.

Po druhé, v Pine Tree Enterprises sa naučíte iba tie najdôležitejšie anglické slovíčka a anglické frázy. Nestratíte tak ani sekundu naviac z vášho času. Dôkladne vybrali 2 000 slovíčok najčastejšie používaných v každodennej konverzácií. K výberu zohľadnili desiatku významných zahraničných vedeckých publikácií o frekvencii slov a spojili ich s ich vlastnými empirickými skúsenosťami.

Neváhajte a skúste to aj vy.
Ukončené

Cena : 15,90 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky