Zdravie a krása chutí

Každá z nás sa chce cítiť zdravo, byť krásna a fit. Ku klasickej starostlivosti o vlasy, pleť či postavu patrí aj zdravý životný štýl. Naše zdravie a krása idú spolu totiž ruka v ruke. Vyberte si niektorú z našich ponúk ku zdravšiemu a krajšiemu ja a budete v hre o kartón chutnej novinky - Verbena Sušienok.
Podmienky súťaže

Zdravšie ja

Súťaž

Máme tu súťaž pre všetkých aktívnych ľudí uprednostňujúcich zdravý životný štýl, ktorí vyhľadávajú kvalitné potraviny s vylepšeným nutričným profilom. Verbena Sušienky v tvare lístka, ako symbol prírody, sú svojím atraktívnym zložením a originálnou kombináciou byliniek a ovocia, zárukou kvality a chuťového zážitku.

Vyhrajte kartón tejto skvelej novinky - Verbena Sušienok. Stačí ak od 1. 10. 2019 do 31. 10. 2019 nakúpite akúkoľvek ponuku z tejto kampane alebo niektorú ponuku z kategórie Zdravie, wellness a krása a ste v hre o kartón Verbena Sušienok spolu s malým darčekom. Každým ďalším nákupom zvyšujete svoju šancu na výhru. Zo všetkých nakupujúcich vyžrebujeme 6 výhercov. Výhercovia budú kontaktovaní mailom v pondelok 4.11.2019.

Masáže

Oddych a wellness

Starostlivosť o vlasy a pleť