Rozdávame milión
+ 1 dôvod na radosť

ZľavaDňa opäť podporuje domáci cestovný ruch!

Zároveň pridávame +1 dôvod na radosť v podobe cestovateľskej permanentky v hodnote 1500 €

Využite rekreačný poukaz na všetky pobyty na Slovensku zakúpené na ZľavaDňa

Skombinujte rekreačný príspevok s výhodnými ponukami so ZľavaDňa a na svojej dovolenke môžete ešte viac ušetriť :)

Najčastejšie otázky ohľadom Covid19

Wellness zóny v hoteloch môžu byť od 17.5. otvorené v okresoch ružovej, oranžovej, žltej a zelenej farby. Skontrolujte si aktuálny regionálny COVID automat, kde nájdete farbu každého okresu pre tento aj budúci týždeň. Farba okresov prehodnocuje Ministerstvo zdravotníctva pravidelne každý týždeň..

Jedlá a nápoje je možné konzumovať aj v interiéri prevádzky - platí to však len v žltých a oranžových okresoch s kapacitnými obmedzeniami. Pri stole už viac nemusia sedieť len osoby zo spoločnej domácnosti. Skontrolujte si aktuálny regionálny COVID automat, kde nájdete farbu každého okresu pre tento aj budúci týždeň.

Pre okresy zelenej, žltej a oranžovej farby je v interiéroch momentálne stačí nosiť rúško namiesto respirátora. Rúško je však stále povinné na hromadných podujatiach v exteriéri, a to pre všetky okresy. Aktualne platí, že v exteriéri nie je potrebné nosiť rúško, ak dodržiavate 5 metrový odstup od ostatných ľudí (s ktorými nežijete v spoločnej domácnosti).

Ceny do súťaže venovali:

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem