Pobyty plné zážitkov

Chcete ísť na pobyt, na ktorom zažijete nové zážitky, no nechce sa vám ho plánovať? Nezúfajte, máme pre vás pobyty s množstvom aktivít, zábavy a adrenalínu. Deň v aquaparku, zábavnom parku alebo adrenalín pri splave rieky? To všetko môžete mať len na skok od vášho ubytovania. Stačí pár klikov a vaše nezabudnuteľné leto je na svete.

Objavte poľské pohraničie
Len kúsok od slovenských hraníc leží mesto Zakopane. Je to hlavné tatranské mesto našich severných susedov s legendárnymi tatranskými trhmi. Po prechádzkach v centre mesta si môžete dopriať celodenný oddych v neďalekom termálnom kúpalisku Goracy Potok a zábavu pre celú rodinu v zábavnom parku Rabkoland. Ideálne pre rodiny s deťmi.
Slovenské more
Slovenské more sa nenachádza iba v Chorvátsku. Sú ním aj naše aquaparky. Tu si môžete vaše leto predĺžiť až do jesene. Oddýchnuť si môžete v desiatkach bazénov, či v perfektne vybavenom wellness centre. Deti sa zase zabavia v nespočetnom množstve vodných atrakcií a toboganov. Navyše, bývať budete len na skok od aquaparkov.
Zdolajte na rafte kanál víťazov alebo si užite pokojný splav rieky Váh + fotky a videozáznam ako bonus/Liptovský Mikuláš

8,5

Adrenalínový rafting alebo pokojný splav rieky Váh

Liptovský Mikuláš, TeamChallenge

  • 1 osoba

24,90 €
Bežná cena: 57 €

Zobraziť viac

Pre milovníkov prírody
Predstavte si, že sedíte na plti ktorá splavuje Dunajec. Všade naokolo je nespútaná príroda a vy si vychutnávate pokoj a žblnkanie rieky. Následne vyrazíte na túru po prázdnych turistických chodníkoch. A po túre idete na prehliadku jediného slovenského liehovaru, kde sa vyrába whiskey. V Pieninách sa táto predstava môže zmeniť na vašu dovolenku.

Tento víkend voľné

Chalupy pod Magurou v Pieninách s ohniskom a saunou/Zálesie

9,0

Chalupy pod Magurou v Pieninách s ohniskom a saunou

Zálesie, Chalupy pod Magurou

  • 1,2 noci
  • 2,4 osoby
  • raňajky
  • sauna

od 39 €
Bežná cena: 69 - 203 €

Zobraziť viac

Tatranský adrenalín
Pobyt v Tatrách má svoje čaro v každom ročnom období. V lete však môžete zažiť pravú horskú turistiku aj s poriadnou dávkou adrenalínu. Pozrite sa na Tatry z vtáčej perspektívy a vyskúšajte si pilotovanie lietadla. No a ak sa bojíte výšok, zostaňte nohami pevne na zemi a vyskúšajte FootGolf, úplnú novinku na Slovensku.
Vodná zábava priamo v hoteli
Milujete vodu, no nebavia vás presuny z hotela? Žiadny problém. Ubytovať sa môžete priamo v kúpeľoch, aquaparku, či termálnom parku. Nemusíte ani vyjsť z areálu. Všetky atrakcie máte priamo na dosah ruky.
Farebný podzemný svet
Vedeli ste, že sa na Slovensku ťaží unikátny slovenský opál? Opálové bane boli pre verejnosť niekoľko desaťročí uzavreté, no teraz máte jedinečnú príležitosť pozrieť sa tento svetový unikát na vlastné oči. K tomu ubytovanie priamo v aquaparku pri vodnej priehrade Zemplínska Šírava a o nezabudnuteľný zážitok máte postarané.
Na Orave
Na Orave dobre, na Orave zdravo a hlavne zábavne! Toto bude určite platiť aj počas vašej letnej dovolenky. Oddychujte vo wellness centre a na pobyte v špičkových hoteloch. Vo vode sa však nemusí len relaxovať, ale aj dobre vyblázniť. Určite vyskúšajte zážitkový splav rieky Orava!

Miesto pre slovenskú kvalitu.

Do 14 dní môžete kupóny stornovať a vrátime vám plnú sumu

Na výber z 10 bezpečných spôsobov platieb

Doteraz sme zážitkami potešili 1,5 milióna Slovákov

O vašu spokojnosť sa stará vyše 100-členný tím