Pobyty plné zážitkov

Chcete ísť na pobyt, na ktorom zažijete nové zážitky, no nechce sa vám ho plánovať? Nezúfajte, máme pre vás pobyty s množstvom aktivít, zábavy a adrenalínu. Deň v aquaparku, zábavnom parku alebo adrenalín pri splave rieky? To všetko môžete mať len na skok od vášho ubytovania. Stačí pár klikov a vaše nezabudnuteľné leto je na svete.

Objavte poľské pohraničie
Len kúsok od slovenských hraníc leží mesto Zakopane. Je to hlavné tatranské mesto našich severných susedov s legendárnymi tatranskými trhmi. Po prechádzkach v centre mesta si môžete dopriať celodenný oddych v neďalekom termálnom kúpalisku Goracy Potok a zábavu pre celú rodinu v zábavnom parku Rabkoland. Ideálne pre rodiny s deťmi.
Slovenské more
Slovenské more sa nenachádza iba v Chorvátsku. Sú ním aj naše aquaparky. Tu si môžete vaše leto predĺžiť až do jesene. Oddýchnuť si môžete v desiatkach bazénov, či v perfektne vybavenom wellness centre. Deti sa zase zabavia v nespočetnom množstve vodných atrakcií a toboganov. Navyše, bývať budete len na skok od aquaparkov.
Pre milovníkov prírody
Predstavte si, že sedíte na plti ktorá splavuje Dunajec. Všade naokolo je nespútaná príroda a vy si vychutnávate pokoj a žblnkanie rieky. Následne vyrazíte na túru po prázdnych turistických chodníkoch. A po túre idete na prehliadku jediného slovenského liehovaru, kde sa vyrába whiskey. V Pieninách sa táto predstava môže zmeniť na vašu dovolenku.
Tatranský adrenalín
Pobyt v Tatrách má svoje čaro v každom ročnom období. V lete však môžete zažiť pravú horskú turistiku aj s poriadnou dávkou adrenalínu. Pozrite sa na Tatry z vtáčej perspektívy a vyskúšajte si pilotovanie lietadla. No a ak sa bojíte výšok, zostaňte nohami pevne na zemi a vyskúšajte FootGolf, úplnú novinku na Slovensku.
Vodná zábava priamo v hoteli
Milujete vodu, no nebavia vás presuny z hotela? Žiadny problém. Ubytovať sa môžete priamo v kúpeľoch, aquaparku, či termálnom parku. Nemusíte ani vyjsť z areálu. Všetky atrakcie máte priamo na dosah ruky.
Farebný podzemný svet
Vedeli ste, že sa na Slovensku ťaží unikátny slovenský opál? Opálové bane boli pre verejnosť niekoľko desaťročí uzavreté, no teraz máte jedinečnú príležitosť pozrieť sa tento svetový unikát na vlastné oči. K tomu ubytovanie priamo v aquaparku pri vodnej priehrade Zemplínska Šírava a o nezabudnuteľný zážitok máte postarané.
Na Orave
Na Orave dobre, na Orave zdravo a hlavne zábavne! Toto bude určite platiť aj počas vašej letnej dovolenky. Oddychujte vo wellness centre a na pobyte v špičkových hoteloch. Vo vode sa však nemusí len relaxovať, ale aj dobre vyblázniť. Určite vyskúšajte zážitkový splav rieky Orava!

Bezpečný nákup

Na ZľavaDňa máte na výber z 9 bezpečných spôsobov platieb

Storno kupónu

Do 14 dní môžete kupóny stornovať a vrátime vám plnú sumu

Zákaznícky servis

Stará sa o vás jeden z najlepších zákazníckych servisov na Slovensku

2 milióny zákazníkov

Doteraz sme zážitkami potešili vyše 2 milióny spokojných zákazníkov