Na #ObjavteSlovensko sa môžete inšpirovať cestovateľskými tipmi, zapojiť sa do súťaží o pobyty a zážitky, ale aj pozerať si príspevky ľudí, ktorí sa zapojili do výzvy #ObjavteSlovensko cez sociálne siete. Pridajte sa k nám a objavujte krásy Slovenska.

Interaktívna mapa

Na našej mape nájdete viac než 450 cestovateľských tipov, ktoré pribúdajú každý deň, a vybrané pobyty pre celú rodinu. Stačí len hľadať a vybrať si dovolenku ušitú na vašu mieru.

Pre lepšiu orientáciu použite filtre  Aktuálne atrakcie:

  až - 30 %
  od 4,29 €
  Zábava pre celú rodinu v rozprávkovej dedine Habakuky
  Objavte detský svet fantázie a zažite atmosféru slovenských ľudových rozprávok na vlastnej koži v dedinke prezývanej Habakuky. Dobšinského rozprávkový svet je magickým miestom, kde sa fantázii medze nekladú...
  Kúpiť
  - 39 %
  od 4,90 €
  Kúpele Zelená žaba s ponukou na bowling, saunový svet alebo 4-chodové menu
  Vyberte si relax vám šitý na mieru. V populárnych kúpeľoch Zelená žaba si môžete zahrať bowling i uvoľniť sa v saunovom svete. V ponuke aj vynikajúce menu pre skutočných gurmánov.
  Kúpiť
  - 52 %
  od 2,90 €
  Celodenný vstup do aquaparku FUNNY PARK
  Jedinečný nafukovací aquapark s najdlhšou šmykľavkou v strednej Európe v svetoznámom kúpeľnom meste Piešťany. Celodenný vstup do FUNNY PARK už za 2,90 €. Deti do 100 cm vstup zadarmo a prvý prázdninový týždeň bonus - deti do 140 cm zadarmo.
  Kúpiť
  - 32 %
  od 16,90 €
  Adrenalínový zážitok z vodných športov na Liptovskej Mare
  Roztočte to na priehrade Liptovská Mara - dokonca aj pri nepriaznivom počasí, čo vôbec nevadí. Zažite pocit vznášania sa nad hladinou pri divokom flyboarde, takisto wake-, ski- a kneeboarde, alebo sa vybláznite jazdou na vodnom skútri či rýchločlne.
  Kúpiť