Kúpeľné pobyty

Termálna voda je ideálna na posilnenie zdravia aj mysle a jej účinky sa dnes využívajú aj na zábavu. Predstavujeme vám moderné miesto pre oddych tela, mysle a posilnenie zdravia. Vitajte v našich najlepších kúpeľoch!Kúpele Nimnica
Špecifická poloha Kúpeľov Nimnica a jedinečné zloženie prírodnej minerálnej vody ich predurčujú na liečenie dýchacích a tráviacich ciest, obehového, pohybového, nervového aparátu, gynekologických a onkologických chorôb. Ročne tu tisícky hostí nájde zdravie, relax a únik od zhonu a stresu všedných dní. Vďaka vstupnej prehliadke a 7 procedúram sa k nim môžete pridať aj vy.


Kúpele Číž
5 dní dokonalého uvoľnenia, po ktorých budete z obľúbených kúpeľov Číž odchádzať ako znovuzrodení. Čaká vás až 13 liečebných procedúr starostlivo "naordinovaných" lekárom po prehliadke a k tomu aj vstup do wellness či návšteva hipoareálu, kde môžete na vlastnej koži vyskúšať liečivú silu koní. S plnou penziou vám odpadajú akékoľvek ďalšie starosti.


Kúpele Lúčky
V krásnom horskom prostredí Liptova sa ukrývajú kúpele Lúčky. Ich liečivá termálna voda s vysokým obsahom vápnika a železa lieči pohybový aparát, gynekologické ochorenia, stavy po onkologických operáciách, nervové choroby i choroby z povolania. Čaká na vás vírivka, soľná jaskyňa a liečebné procedúry, po ktorých sa budete cítiť ako znovuzrodený. Hladné žalúdky poteší výborná plná penzia.


Bardejovské kúpele
Bardejovské Kúpele sú pojmom, ktorý už dávno presiahol hranice Slovenska. Povestné účinky liečivej vody lákajú hostí z celého sveta. Uvoľňujúca masáž, soľná jaskyňa, minerálny kúpeľ a pitná kúra z vás spravia nového človeka plného zdravia a spokojnosti. V 4* hoteli Alexander vám zatiaľ pripravia kráľovské ubytovanie s plnou penziou a toľko wellness možností, že tu zatúžite zostať aspoň na mesiac.


Kúpele Piešťany
Kúpele Piešťany sú svetoznámym pojmom. Lekár vám na mieru vyberie až 7 procedúr vrátane aktívnej rehabilitácie. A ku všetkým to budete mať blízko vďaka ubytovaniu priamo v srdci Kúpeľného ostrova. Už sa len uvoľniť a precítiť, ako vám liečivá voda a sírne bahno pomáhajú navrátiť zdravie.


Kúpele Sliač
Už len samotným vkročením do kúpeľného parku stratíte reč. Lesopark, dreviny, borovica Ľudmily Podjavorinskej, krásne fontány a jazierka, pred ktorými dokážete sedieť hodiny a vychutnávať si pokoj. V areáli Kúpeľov Sliač načerpáte pozitívnu energiu. Navyše celoročne sú v areáli prístupné tzv. Srdiečkové trasy, ktoré poskytujú nádherné výhľady na okolité kotliny a pohoria.


Kúpele Dudince
Spojenie kvalitnej liečby s unikátnou dudinskou vodou v Kúpeľnom dome Diamant bude tou najlepšou regeneráciou po vyčerpávajúcej zime. Vodu podobného zloženia môžete nájsť len vo francúzskom mestečku Vichy, alebo vo vzdialenom Japonsku. Všeobecne sa využíva v detoxikačnej medicíne ako doplnkový prostriedok zameraný najmä na očistu tráviaceho traktu. Tiež je vhodná pri očiste lymfatického systému.


Kúpele F.E.Scherera
Piešťanské kúpele vďačia za svoju povesť najmä liečivej termálnej vode a bahnu. Ich pozitívne účinky pocítite i počas pobytu v Hoteli Granit Piešťany - kúpeľný ústav F. E. Scherera. Skúsený lekár vyberie 4 procedúry, ktoré vám najviac pomôžu. Kedykoľvek si však môžete aj zaplávať v bazéne a chvíle oddychu prestriedať s chutným jedlom v rámci plnej penzie. Aj s platnosťou počas celého roka 2018.


Sanatórium Dr. Guhra
Tatranská klíma je balzamom na vaše pľúca a Sanatórium Dr. Guhra rokmi overeným miestom, ktoré sa špecializuje na liečbu ochorení dýchacích ciest. Pobyt vám tu spríjemní oddych vo wellness či procedúra na výber (masáž alebo zábal). V rámci polpenzie si vychutnáte kontinentálne raňajky a večere.


Rímske Terme Slovinsko
V zalesnenom údolí slovinských vrchov vyviera prameň. Jeho liečivé účinky môžete okúsiť priamo v rímskych kúpeľoch 4-hviezdičkového hotela. Kým vy si budete vychutnávať wellness a saunový svet, vaše deti sa budú baviť pri animačnom programe. Bohatá polpenzia s chutnými špecialitami, víkendová živá hudba a nádherná príroda v okolí je to, čo vás počas 3 či 4 dní neminie.


Rožnovské kúpele
Pivo sa nie len pije, ale môžete sa v ňom aj kúpať. Taký pivný kúpeľ zlepšuje imunitný systém organizmu, podporuje regeneračnú schopnosť kože a upokojí psychickú disharmóniu. Ak ho spojíme s morským kúpeľom a svetom energie, vytvoríme dokonalý súlad pre telo i dušu. Za týmto všeliekom nie je potrebné ani ďaleko chodiť, všetko nájdete v Rožnovských pivnných kúpeľoch.