Kaštiele

Nemusíte mať modrú krv, aby ste boli obletovaní a rozmaznávaní. So ZľavaDňa sa premiestnite do doby kráľov, ale komfort 21. storočia našťastie zostáva. :) Tu sú tie najlepšie kaštiele, zámky a zámočky na Slovensku, v ktorých zažijete najkrajšie dni za rozumné ceny.Château Appony****
Romantika, oddych a luxus. To sú slová, ktoré sa spájajú s historickým kaštieľom Château Appony****. Kaštieľ je obklopený romantickým anglickým parkom. Nájdete tu aj jednu z najväčších knižníc v strednej Európe. Oddýchnite si v štýlových historických izbách a v modernom wellness centre priamo v kaštieli.


Gino Park Palace****
Vychutnajte si kráľovský oddych v hoteli Gino Park Palace**** v historickej budove barokového kaštieľa z roku 1612. Krásne sídlo kaštieľa, s veľkým citom prerobené na 4-hviezdičkový hotel, ponúka ubytovanie, reštauráciu, príjemné salóniky, vlastnú vináreň, wellness centrum a letnú terasu.


Château Krakovany***
Vínny dom Chateau Krakovany*** sa nachádza v malebnej dedinke Krakovany, v zrekonštruovanej budove starej kúrie z roku 1736. Penzión Chateau Krakovany sa pýši tradičnou kuchyňou a výborným ubytovaním. Milovníci vína si pochutnajú na širokom sortimente vín z vlastnej produkcie vínneho domu Krakovany.


Mojmírovce
Ak hľadáte spojenie luxusu, kvalitných služieb a výnimočnej atmosféry hotela, Kaštieľ Mojmírovce je presne pre Vás. Tento barokový kaštieľ z 18. storočia je obklopený krásnym anglickým parkom. Vychutnáte si tu kulinárske špeciality a po náročnom dni si viete dobre oddýchnuť v kvalitne zariadenom wellness s 25m bazénom. Pocit výnimočnosti tu umocňuje aj Chodba tolerancie, ktorú zdobia výjavy z Dobšinského rozprávok.


Vila Nečas
História Vily nečas siaha do začiatku 18. storočia. Pôvodne sa tu nachádzal Uhorský soľný sklad, pri ktorom boli postavené aj administratívne budovy. Celý areál zahŕňal aj kaplnku. Do dnešných čias sa zachovala iba kaplnka a kaštieľ, ktorý slúžil aj ako kráľovská colnica. Práve tu dnes nájdete v zrekonštruovanom kaštieli Vila Nečas perfektný oddych s nádychom kráľovskej histórie.


Lučivná
Doprajte si pohodu a oddych v krásnom prostredí Vysokých Tatier, kde nájdete historický Kaštieľ Lučivná. Príbeh kaštieľa sa píše už od roku 1450 a je spätý hlavne s mestom Kežmarok. Kaštieľ v Lučivnej patril značnú časť svojej histórie pod správu Kežmarského hradu. V areáli kaštieľa nájdete reštaurácia a požičovňu lyží.


Lednice
Vstúpte do zámku. Poobzerajte sa a vnímajte tú jedinečnú atmosféru čias minulých. Dvere do vašej izby či apartmánu sa otvárajú a vám sa mihá úsmev na tvári. Spánok hodný kráľov bude chrániť baldachýn. Výhľad z okna do záhrady, kde sa prebúdza jar. Každý zámok má pivnicu. Zámecký hotel Lednice**** v nej ukrýva svoj poklad - víno.
Všetky kaštiele